• 60 59:05
    9:8
    (Pardubský)

FBC Slavia Praha - FBC DDM Kati Kadaň 9:8
branky: 14. Petr Bína, 16. Martin Fojtík, 23. Petr Bína, 27. Martin Fojtík, 35. Martin Fojtík, 40. Filip Bílek, 51. Martin Fojtík, 53. Petr Bína, 59. Martin Fojtík - 13. Jakub Solar, 26. Martin Žemlička, 31. Petr Chládek, 37. Erik Štěrba, 42. Martin Žemlička, 47. Erik Štěrba, 56. Josef Náther, 60. Martin Žemlička; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 16; zásahy brankářů: Tomáš Koval 22 - Jan Štěpánek 28; po třetinách: 2:1, 4:3, 3:4
59:59 Komentář trénéra domácích Ondřeje Otáhala: Dnes si zaslouží pochválit naše druhá pětka, která si hrála své vlastní utkání a dominovala na hřišti. První pětka předvedla kus od kusu tragický výkon. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59 Komentář trenéra hostů Jakuba Solara: Vyrovnané utkání, které dnes dopadlo lépe pro Slavii. Děkujeme divákům a soupeři za fair play utkání.
59:59 Střely po třetí třetině 15:10
59:05 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Martin Žemlička, asistoval #7 Lukáš Pardubský (9:8)
58:40 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
58:40 GÓL FBC Slavia Praha! 9:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #22 Matouš Doubek (9:7)
55:19 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #69 Josef Náther, asistoval #12 Jiří Prokop (8:7)
52:36 GÓL FBC Slavia Praha! 8:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #98 Petr Bína, asistoval #22 Matouš Doubek (8:6)
50:51 Vyloučen hráč #7 Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
50:51 Vyloučen hráč #63 Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
50:41 GÓL FBC Slavia Praha! 7:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #23 Filip Bílek (7:6)
46:07 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #21 Petr Chládek (6:6)
45:03 Vyloučen hráč #38 Jan Pokorný družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
41:26 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Martin Žemlička, asistoval #77 Michal Plomer (6:5)
39:59 Střely po druhé třetině 10:11
39:49 GÓL FBC Slavia Praha! 6:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #23 Filip Bílek, asistoval #98 Petr Bína (6:4)
36:14 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:4
34:16 GÓL FBC Slavia Praha! 5:3
30:27 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #71 Erik Štěrba (4:3)
28:30 Vyloučen hráč #23 Filip Bílek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:54 GÓL FBC Slavia Praha! 4:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík bez asistence (4:2)
25:57 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Martin Žemlička, asistoval #71 Erik Štěrba (3:2)
22:17 GÓL FBC Slavia Praha! 3:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #98 Petr Bína, asistoval #23 Filip Bílek (3:1)
19:59 Střely po první třetině 11:9
15:10 GÓL FBC Slavia Praha! 2:1
13:01 GÓL FBC Slavia Praha! 1:1
12:04 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #4 Jakub Solar, asistoval #23 Martin Žemlička (0:1)