60
  • 60 59:50
    DDM Teplice

ASK Lovosice - LFP - DDM Dynamo Teplice 5:4
branky: 15. Ondřej Hozák, 30. Ondřej Pšenička, 36. Tomáš Rudolf, 43. Ondřej Pšenička, 45. Jakub Kroupa - 5. Vojtěch Strejcovský, 6. Pavel Houda, 15. Vojtěch Strejcovský, 23. Matěj Rabel; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 34 - Ladislav Pavlištík 39; po třetinách: 1:3, 2:1, 2:0
59:59 komentář trenéra domácích Jiřího Holuba: Tak určitě, můj dům, můj hrad, děkujeme divákům, jak domácím, tak hostům, děkuji oběma týmům... Těšíme se za 14 dní v neděli zase doma.
59:59 Střely Lovosice 16 - Teplice 13
59:50 Timeout DDM Dynamo Teplice
55:21 Vyloučen hráč #63 Jiří Günther družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání
54:09 Vyloučen hráč #6 Marek Šnobr družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hrubost
54:09 Vyloučen hráč #81 Ondřej Hozák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost
44:30 GÓL ASK Lovosice - LFP! 5:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #66 Jakub Kroupa, asistoval #41 Ondřej Pšenička (5:4)
42:22 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #41 Ondřej Pšenička, asistoval #8 Tomáš Ultsch (4:4)
39:59 Střely Lovosice 18 - Teplice 7
36:02 Vyloučen hráč #11 Jan Kos družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání
35:42 Vyloučen hráč #27 Michal Holub družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost
35:22 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #21 Tomáš Rudolf, asistoval #81 Ondřej Hozák (3:4)
29:04 GÓL ASK Lovosice - LFP! 2:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #41 Ondřej Pšenička bez asistence (2:4)
28:33 Vyloučen hráč #21 Tomáš Rudolf družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost
22:06 GÓL DDM Dynamo Teplice! 1:4
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #13 Matěj Rabel, asistoval #14 Petr Šnejdar (1:4)
19:59 Střely Lovosice 13 - Teplice 18
14:34 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #81 Ondřej Hozák, asistoval #41 Ondřej Pšenička (1:3)
14:15 GÓL DDM Dynamo Teplice! 0:3
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský bez asistence (0:3)
05:40 GÓL DDM Dynamo Teplice! 0:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #9 Pavel Houda, asistoval #79 Dominik Drobný (0:2)
04:43 GÓL DDM Dynamo Teplice! 0:1
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský, asistoval #14 Petr Šnejdar (0:1)