14:9
    Ondřej HALEJ
    (Holovej)

FBC Slavia Praha - Florbal Chomutov B 14:9
branky: 9. Martin Fojtík, 19. Martin Fojtík, 22. Otakar Semerák, 25. Vojtěch Šafář, 32. Jakub Kamberský, 42. Tomáš Janovský, 43. Tomáš Janovský, 47. Martin Fojtík, 51. Jakub Puciow, 53. Matouš Doubek, 53. Vojtěch Šafář, 55. Tomáš Janovský, 58. Ondřej Otáhal, 59. Vojtěch Šafář - 11. Marek Kubeš, 18. Jakub Holovej, 21. Filip Samuel Dušek, 21. Petr Švehla, 25. Ondřej Soukup, 33. Matouš Doubek, 53. Jakub Holovej, 54. Miroslav Hisem, 60. Ondřej Halej; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Tomáš Koval 27 - Ondřej Slanař 23; po třetinách: 2:2, 3:4, 9:3
59:59 komentář trenéra hostů Martina Bociana: Bohužel nám nevyšla 3.třetina, která rozhodla o utkání. Soupeř byl více aktivní a my jsme neproměňovali dobré šance. Díky soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
59:59 komentář trenéra domácích Ondřeje Otáhala: Utrápené utkání. Do defenzívy nic moc, aspoň že jsme se párkrát trefili. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme štastnou cestu domů!
59:59 Střely na branku : Domácí : 17, Hosté : 12
59:07 GÓL Florbal Chomutov B! 14:9
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #24 Jakub Holovej (14:9)
58:42 GÓL FBC Slavia Praha! 14:8
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář bez asistence (14:8)
58:06 Vyloučen hráč #22 Filip Samuel Dušek družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
57:18 GÓL FBC Slavia Praha! 13:8
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #5 Vojtěch Šafář (13:8)
54:40 GÓL FBC Slavia Praha! 12:8
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #70 Tomáš Janovský, asistoval #33 Ondřej Otáhal (12:8)
53:57 GÓL Florbal Chomutov B! 11:8
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #31 Miroslav Hisem, asistoval #89 Petr Švehla (11:8)
52:46 GÓL FBC Slavia Praha! 11:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #33 Ondřej Otáhal (11:7)
52:13 GÓL FBC Slavia Praha! 10:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #22 Matouš Doubek, asistoval #77 Petr Bína (10:7)
52:04 GÓL Florbal Chomutov B! 9:7
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #15 Daniel Kučera (9:7)
50:02 GÓL FBC Slavia Praha! 9:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #88 Jakub Puciow, asistoval #4 Martin Fojtík (9:6)
46:57 Timeout FBC Slavia Praha
46:57 GÓL FBC Slavia Praha! 8:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík bez asistence (8:6)
45:33 Vyloučen hráč #11 Marek Kubeš družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nesportovní chování
42:16 GÓL FBC Slavia Praha! 7:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #70 Tomáš Janovský, asistoval #16 David Laho (7:6)
41:04 GÓL FBC Slavia Praha! 6:6
39:59 Střely na branku : Domácí 12, Hosté 11
39:56 Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování
39:04 Vyloučen hráč #15 Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
33:29 Vyloučen hráč #19 Roman Malík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
32:55 GÓL Florbal Chomutov B! 5:6
Vlastní branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #22 Matouš Doubek (5:6)
32:29 Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za opakované přestupky
31:45 GÓL FBC Slavia Praha! 5:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #87 Jakub Kamberský, asistoval #77 Petr Bína (5:5)
24:31 GÓL Florbal Chomutov B! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #52 Ondřej Soukup, asistoval #31 Miroslav Hisem (4:5)
24:16 GÓL FBC Slavia Praha! 4:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář bez asistence (4:4)
21:24 GÓL FBC Slavia Praha! 3:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #18 Otakar Semerák, asistoval #19 Roman Malík (3:4)
20:59 GÓL Florbal Chomutov B! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #52 Ondřej Soukup (2:4)
20:27 GÓL Florbal Chomutov B! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #22 Filip Samuel Dušek, asistoval #86 Ondřej Halej (2:3)
19:59 Střely na bránu : Domácí : 8, Hosté : 12
18:38 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #70 Tomáš Janovský (2:2)
17:23 GÓL Florbal Chomutov B! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #89 Petr Švehla (1:2)
10:10 GÓL Florbal Chomutov B! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #11 Marek Kubeš, asistoval #55 Marek Selinger (1:1)
08:30 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #22 Matouš Doubek (1:0)
00:00 Zápas nám za moment začne.