• 58 57:40
    2
    Robert SÁNDOR

DDM Dynamo Teplice - FBC DDM Kati Kadaň 7:11
branky: 2. Jakub Zeleník, 23. Dominik Drobný, 27. Jiří Günther, 31. Jakub Zeleník, 36. Matěj Rabel, 39. Vojtěch Strejcovský, 46. Matěj Rabel - 17. Petr Chládek, 17. Petr Chládek, 25. Michal Šnábl, 32. Jiří Prokop, 36. Erik Štěrba, 42. Petr Chládek, 42. Martin Žemlička, 45. Jiří Prokop, 49. Lukáš Pardubský, 50. Lukáš Pardubský, 56. Lukáš Pardubský; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 5:3; využití: 1:3; diváků: 65; zásahy brankářů: David Stojka 26 - Jan Štěpánek 28; po třetinách: 1:2, 5:3, 1:6
59:59 Vyjádření vedoucího družstva domácích, Jakuba Podluckého: Kadaň byla lepší. Ne o moc, ale lepší byla. My jsme každopádně předvedli skvělý výkon, za který se nemusíme stydět. Škoda začátku třetí třetiny, kdy Kadaň několikrát skórovala i trochu se štěstím a pak už jsme se do hry nedokázali vrátit. Zítra pokračujeme v Boru!
59:59 Vyjádření trenéra hostí Erika Štěrby: Klobouk dolů před souperem. Hral vyborne fyzicky, nebal se tvorit. My jsme kontrolovali hru až posledních 10min, jinak byl soupeř chytrejsi, produktivnější i běhavější. Meli bychom se zamyslet, co chceme v téhle lize předvádět za výkony. Díky skvělým domácím fanouskum.
59:59 Střely celkem: Dynamo - 35, Kadaň - 37
59:59 Střely ve třetí třetině: Dynamo - 11, Kadaň - 14
58:55 Kadaň si zkušeně hlídá konec zápasu a nepouští Dynamo do větších šancí.
57:40 Vyloučen hráč #14 Robert Sándor družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
56:30 Štěrba pouze do brankové konstrukce...
55:20 Domácím se to poněkud komplikuje...
55:09 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #23 Martin Žemlička (7:11)
54:04 Vyloučen hráč #13 Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání
49:11 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #21 Petr Chládek (7:10)
49:00 Kadaňští ostřelují Stojkovu branku.
48:02 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:9
47:50 Ťukec hostů zneškodnil Stojka.
47:24 Vyloučen hráč #11 Jan Kos družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování florbalky
46:00 Rabel vrací Dynamo do zápasu!
45:47 GÓL DDM Dynamo Teplice! 7:8
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #13 Matěj Rabel bez asistence (7:8)
44:19 Timeout DDM Dynamo Teplice
44:19 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #64 Tomáš Fiala (6:8)
41:45 Kadaň otáčí skóre.
41:44 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Martin Žemlička, asistoval #71 Erik Štěrba (6:7)
41:16 A máme opět vyrovnáno.
41:15 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek z trestného střílení (6:6)
40:01 Buly pro Kadaň.
39:59 Střely ve druhé třetině: Dynamo - 14, Kadaň - 12
38:20 Strejcovský střelou do růžku posílá Dynamo opět do vedení!!
38:19 GÓL DDM Dynamo Teplice! 6:5
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský, asistoval #11 Jan Kos (6:5)
37:14 Vyloučen hráč #33 Dominik Šebek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
35:25 Štěrba napřáhl...a vyrovnal.
35:24 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba bez asistence (5:5)
35:11 GÓL DDM Dynamo Teplice! 5:4
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #13 Matěj Rabel, asistoval #18 Jiří Czerwenka (5:4)
35:10 Šnejdar v samostatném úniku neúspěšný.
34:40 Drobný nejdřív do gólmana a poté do břevna.
32:20 Zápas začíná nabírat na atraktivitě.
31:40 Na dnešní zápas si našlo cestu 65 diváků. Děkujeme za návštěvu!
31:10 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #14 Robert Sándor (4:4)
30:44 GÓL DDM Dynamo Teplice! 4:3
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník bez asistence (4:3)
29:30 Perné chvilky zažívá teplická obrana...
27:50 Domácí rozjíždějí svou brilantní přesilovku.
27:00 Na zemi se nehraje Michale :)
26:53 Vyloučen hráč #72 Michal Šnábl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra na zemi
26:25 Kapitán týmu vymetl pavučinky...
26:23 GÓL DDM Dynamo Teplice! 3:3
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #63 Jiří Günther, asistoval #14 Petr Šnejdar (3:3)
24:26 Šnábl dostal až moc prostoru na brankovišti,..
24:25 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #72 Michal Šnábl, asistoval #69 Josef Náther (2:3)
23:40 Třetí přesilovka pro hosty.
23:38 Vyloučen hráč #63 Jiří Günther družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hrubost
23:00 Kos se nakonec rozhodl, že Drobnému nahraje,..
22:58 GÓL DDM Dynamo Teplice! 2:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #79 Dominik Drobný, asistoval #11 Jan Kos (2:2)
20:40 Czerwenka po individuální akci pouze do gólmana Štěpánka.
20:01 Buly pro domácí.
19:59 Střely v první třetině: Dynamo - 10, Kadaň - 11
19:41 Domácí opět v pěti.
19:00 Kadaňská přesilovka vyznává zatím spíše kombinační hru...
17:41 Vyloučen hráč #18 Jiří Czerwenka družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání
16:22 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #71 Erik Štěrba (1:2)
16:20 Chládek si projel půlku hřiště a vyrovnává...
16:16 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek bez asistence (1:1)
15:33 Domácí jsou kompletní.
13:50 Stojka v brance opět výbornej.
13:33 Vyloučen hráč #63 Jiří Günther družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání
13:30 Domácí zatím perfektně blokují střelecké pokusy hostů.
12:20 Nebezpečná střela proletěla kolem Stojkovi branky,
11:15 Šnejdar máchá florbalkou vysoko nad hlavou a rozhodčí fouká do píšťaly.
10:20 Šnobr asi moc nevěděl co udělat a proto Štěpánek bez větších problémů chytá...
10:16 Trestné střílení družstva DDM Dynamo Teplice neproměnil #6 Marek Šnobr.
09:50 Možná bych i do toho onlinu něco psal, jenže to by musela fungovat místní wifi :)
03:20 Stojka vytasil parádní zákrok!
02:30 Domácí přečkali mírný tlak hostů po obdržené brance.
01:01 Zeleník snad ani nemohl netrefit! Domácí jdou rychle do vedení!
01:00 GÓL DDM Dynamo Teplice! 1:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #15 Vojtěch Strejcovský (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00 Krásný florbalový večer Vám přejeme z teplické sportovní haly, kam dnes zavítali Kati z Kadaně v rámci 8.kola divize. Zápas začne zhruba za 25 minut.