(Šafář)
  • 57 56:00
    DDM Teplice

FBC Slavia Praha - DDM Dynamo Teplice 6:5
branky: 2. Petr Bína, 4. Jakub Puciow, 31. Vojtěch Šafář, 35. Vojtěch Šafář, 44. Petr Bína, 57. Roman Malík - 18. Jiří Czerwenka, 18. Jakub Zeleník, 36. Jiří Czerwenka, 49. Tomáš Kratochvíl, 49. Vojtěch Strejcovský; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1 + Jan Pokorný 5:4 + Matěj Rabel TT + 5; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Tomáš Koval 20 - Ladislav Pavlištík 29; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:2
60:00 Komentář trenéra hostí, Pavla Podluckého: 'Kdybychom hráli po celý zápas stejně jako v třetí části, tak by výsledek mohl vypadat jinak. Takové množství zbytečných vyloučení si nemůžeme v dalších zápasech dovolit. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.'
60:00 Střeli po třetí třetině Domácí: 6 Hosté: 5
59:59 Komentář trénéra domácích Ondřeje Otáhala: Trápí nás velká marodka a na herním projevu je to znát. Dnes pro nás přesilovka byla nevýhodou a snaživý soupeř nebyl daleko od dobrého výsledku. Nakonec utrápené tři body. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme štastnou cestu domů.
59:00 Minuta do konce utkání
56:25 GÓL FBC Slavia Praha! 6:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #19 Roman Malík, asistoval #5 Vojtěch Šafář (6:5)
56:23 Jánský krásná střela na branku, která končí v rukou golmana
56:00 Timeout DDM Dynamo Teplice
54:55 Tři střeli za sebou, ale všechny bohužel končí mimo branku hostů
53:44 Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #97 Petr Paloušek.
53:44 V brance skončil, bohužel neplatil
53:44 A máme tu nájezd
53:01 Tepličtí fanoušci jsou plní emocí
48:33 GÓL DDM Dynamo Teplice! 5:5
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský z trestného střílení (5:5)
48:00 GÓL DDM Dynamo Teplice! 5:4
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #65 Tomáš Kratochvíl, asistoval #63 Jiří Günther (5:4)
43:36 GÓL FBC Slavia Praha! 5:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #77 Petr Bína bez asistence (5:3)
40:00 Střely ve druhé třetině. Domácí: 16. Hosté: 7.
36:00 Hostům se více daří ve 4
35:49 GÓL DDM Dynamo Teplice! 4:3
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #18 Jiří Czerwenka, asistoval #2 Ladislav Pavlištík (4:3)
35:15 Vyloučen hráč #14 Petr Šnejdar družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za vysoká florbalka
35:15 A máme tu další vyloučení..
34:55 Skvělý zákrok brankáře domácích
34:00 GÓL FBC Slavia Praha! 4:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář bez asistence (4:2)
32:40 Asi si brzo ukroutíme hlavu
32:33 Hra se přenáší ze strany na stranu
30:14 GÓL FBC Slavia Praha! 3:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #22 Matouš Doubek (3:2)
26:25 Vyloučen hráč #13 Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 5 minuty za hrubost
26:25 Vyloučen hráč #13 Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice do konce utkání - technický trest
22:58 Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
22:30 Gól z toho bohužel nepadl
20:21 A máme tu další přesilovou hru domácích.
20:20 Vyloučen hráč #22 Lukáš Jánský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v první třetině. Domácí: 13. Hosté: 13.
17:10 GÓL DDM Dynamo Teplice! 2:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #15 Vojtěch Strejcovský (2:2)
17:00 GÓL DDM Dynamo Teplice! 2:1
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #18 Jiří Czerwenka, asistoval #11 Jan Kos (2:1)
09:04 Vyloučen hráč #38 Jan Pokorný družstva FBC Slavia Praha na 5 minuty za sekání
07:46 Vyloučen hráč #21 Ondřej Kopta družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání
06:33 Ondřej Otáhal střílí a je z toho bohužel jen břevno
05:30 Zápas je prozatím velice vyrovnaný
03:09 GÓL FBC Slavia Praha! 2:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #88 Jakub Puciow, asistoval #77 Petr Bína (2:0)
01:14 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #77 Petr Bína, asistoval #88 Jakub Puciow (1:0)