• 60 59:38
    12:6
    (Šnobr)

DDM Dynamo Teplice - ASK Lovosice - LFP 12:6
branky: 2. Jakub Zeleník, 8. Ondřej Kopta, 19. Jiří Günther, 25. Ondřej Kopta, 28. Jan Kos, 29. Jiří Czerwenka, 30. Dominik Drobný, 31. Tomáš Kratochvíl, 32. Jiří Günther, 37. Ondřej Kopta, 49. Jan Kos, 60. Tomáš Kratochvíl - 8. Jan Kocourek, 14. Radoslav Budaj, 34. Lukáš Rudiš, 43. Jan Kocourek, 49. Ondřej Pšenička, 55. Ondřej Futera; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 4:5; využití: 1:1; diváků: 69; zásahy brankářů: David Stojka 37 - Jakub Rudiš 27, Ondřej Perníček 19; po třetinách: 3:2, 7:1, 2:3
59:59 Komentář vedoucího hostů Martina Myslíka: Výpadek ve druhé třetině rozhodl zápas. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59 Komentář vedoucího domácích Jakuba Podluckého: První domácí výhra. Konečně! Jsme spokojeni, že: 1) druhá pětka neinkasovala v prvním střídání, ale naopak dala gól 2) se kluci z Litvínova chytli a pomohli nám v ofenzivě 3) Miky dneska dohrál celý zápas.
59:38 GÓL DDM Dynamo Teplice! 12:6
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #65 Tomáš Kratochvíl, asistoval #6 Marek Šnobr (12:6)
57:57 Timeout DDM Dynamo Teplice
55:02 Lovosice využívají přesilovku 5 na 3 a snižují rozdíl skóre. Hra se nyní kouskuje z důvodu častých faulů.
54:36 GÓL ASK Lovosice - LFP! 11:6
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #10 Ondřej Futera, asistoval #21 Tomáš Rudolf (11:6)
54:07 Vyloučen hráč #11 Jan Kos družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hrubost
54:07 Vyloučen hráč #6 Marek Šnobr družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře
53:20 Po velmi vyostřené přesilové hře domácích hrají Lovosice v plném počtu.
51:16 Vyloučen hráč #26 Jakub Dvořák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za bránění ve hře
51:05 Doslova z brankové čáry Dynama vyškrábl míček Marek Šnobr!
49:53 Hra ani po dvou rychlých gólech na obou stranách neztrácí na svém tempu! Dynamo se snaží kombinovat v obraném pásmu, Lovosice jejich snahu narušují tvrdou hrou a rychlými protiútoky!
49:10 Brankář domácích si nyní dovolil zariskovat! Vyběhl z branky ve snaze odkopnout odražený balón dál do hřiště!
48:46 GÓL DDM Dynamo Teplice! 11:5
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #11 Jan Kos bez asistence (11:5)
48:41 GÓL ASK Lovosice - LFP! 10:5
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #41 Ondřej Pšenička bez asistence (10:5)
47:12 Hra je nyní ve vysokém tempu! Obě strany se teď přetahují v rychlých protiútocích.
45:40 Přesilová hra domácích zůstala nevyužita. Lovosice hrají opět v plném počtu.
43:41 Vyloučen hráč #26 Jakub Dvořák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hra na zemi
42:08 GÓL ASK Lovosice - LFP! 10:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #31 Jan Kocourek, asistoval #55 Jaromír Mareš (10:4)
42:08 V teplické hale dnes neštěstí nechodí po horách, ale po brankářích! Střela Lovosic se se štěstím odrazila za záda brankáře domácích!
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Ondřej Perníček družstva ASK Lovosice - LFP
40:00 Po druhé třetině je stav střel 19:18 ve prospěch domácích!
39:48 Lovosice během přesilové hry kontrolují hru! Brankář domácích měl s některými pokusy opravdu plné ruce práce!
38:40 Lovosice opět aktivní v přesilové hře! Jeden z jejich pokusů právě rozezvonil tyč!
38:14 Vyloučen hráč #67 Jakub Zeleník družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za vražení zády
37:29 Hosté se teď rychlými přihrávkami snaží přenést hru do obranného pásma domácích! Obránci Dynama Teplice však jejich pokusy likvidují.
36:28 GÓL DDM Dynamo Teplice! 10:3
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #7 Ondřej Kopta, asistoval #65 Tomáš Kratochvíl (10:3)
35:54 Přesilová hra Lovosic působí o něco jistěji než jejich předchozí herní projev! Jedna slibná šance střídá druhou! Zatím však bez gólu.
33:57 Tým hostů má nyní možnost snížit! Lovosice si zahrají svou první dnešní přesilovku!
33:56 Vyloučen hráč #18 Jiří Czerwenka družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hrubost
33:27 GÓL ASK Lovosice - LFP! 9:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #6 Lukáš Rudiš, asistoval #21 Tomáš Rudolf (9:3)
31:57 GÓL DDM Dynamo Teplice! 9:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #63 Jiří Günther, asistoval #6 Marek Šnobr (9:2)
31:57 Jak bylo řečeno, tak se stalo! Dynamo využívá přesilovou hru a navyšuje tak svůj náskok!
31:05 Vyloučen hráč #35 Michal Holub družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost
30:49 Domácí Dynamo nyní spustilo gólovou smršť! Sérii rychlých gólů nyní mohou domácí ještě rozšířit! Začíná přesilová hra Dynama Teplice!
30:22 GÓL DDM Dynamo Teplice! 8:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #65 Tomáš Kratochvíl, asistoval #63 Jiří Günther (8:2)
29:54 GÓL DDM Dynamo Teplice! 7:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #79 Dominik Drobný, asistoval #7 Ondřej Kopta (7:2)
28:09 GÓL DDM Dynamo Teplice! 6:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #18 Jiří Czerwenka, asistoval #65 Tomáš Kratochvíl (6:2)
27:52 GÓL DDM Dynamo Teplice! 5:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #11 Jan Kos, asistoval #6 Marek Šnobr (5:2)
26:20 Ani napodruhé hráči Lovosic nedostali míček za záda domácího brankáře, při nepřehledné situaci v brankovišti Dynama! Domácí však z nabídnutého protiútoku vytěžili minimum!
24:34 GÓL DDM Dynamo Teplice! 4:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #7 Ondřej Kopta, asistoval #79 Dominik Drobný (4:2)
24:34 Domácí využívají tlaku, který na tým hostů vyvinuli! Lovosice nyní musí dotahovat rozdíl dvou branek! K žádné nebezpečnější šanci se však ve druhé hrací části zatím nedostali!
23:50 Hosté teď aktivitou zaostávají za domácími! Nebezpečné střely však brankář domácích likviduje!
22:52 Domácí Dynamo nyní operuje za brankou soupeře. Gólová tečka však stále schází!
20:48 Ani druhá přesilovka nebyla ze strany domácích využita. Hosté tak hrají v plném počtu.
19:59 Po první třetině jsou střely na branku 18:9 ve prospěch domácích!
18:49 Dynamo má nyní druhou šanci zvýšit náskok v přesilovkové hře!
18:21 GÓL DDM Dynamo Teplice! 3:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #63 Jiří Günther, asistoval #9 Pavel Houda (3:2)
17:23 Matěj Rabel teď neproměnil skvělou příležitost, brankář Lovosic jeho pokus na poslední chvíli vyráží!
16:25 Velmi aktivně se teď zapojil do hry v obranném pásmu Lovosic Jiří Czerwenka. Míček vybojoval, ovšem počínal si při tom proti pravidlům.
15:54 Další slibný únik domácích byl zmařen velmi laxní finální přihrávkou.
15:20 Domácí se snaží převzít iniciativu na svou stranu. Vzniklým šancím však stále schází efektivní zakončení!
13:36 GÓL ASK Lovosice - LFP! 2:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #3 Radoslav Budaj bez asistence (2:2)
13:36 Velká smůla pro domácí! Zprvu nevinná střela nešťastně propadla brankáři domácích. Hosté tak vyrovnávají!
12:58 Domácí nedokázali využít nabídnuté přesilovky. Jejich hra byla snadno čitelná, což pro obránce lovosické svatyně nečinilo větší obtíže.
11:50 Na konci velmi povedené kombinace stál Jiří Günther! Jeho pokus letí jen kousek od levé tyče lovosické branky!
11:00 Domácí nyní získávají výhodu přesilovkové hry!
10:58 Vyloučen hráč #41 Ondřej Pšenička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
09:39 Do slibné šance se dostává Vojtěch Strejcovský! Balón však netrefil tak jak by chtěl a potřeboval. Jeho pokus tak letí kousek nad břevno lovosické branky!
08:30 Kontaktní gól pomohl hostujícímu týmu získat zpět ztracené sebevědomí, což je znát zejména aktivním pohybem hráčů.
07:13 GÓL ASK Lovosice - LFP! 2:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #31 Jan Kocourek, asistoval #59 Vojtěch Helis (2:1)
07:13 Domácí fanoušci se ještě nestihli doradovat z gólu, Lovosice však velmi rychlým útokem, zakončeným povedenou střelou snižují!
07:05 GÓL DDM Dynamo Teplice! 2:0
06:08 Hra je zatím vyrovnaná, oba týmy se střídají v útočných výpadech. O něco aktivněji však zatím působí domácí.
04:30 Dynamo se po otevřené pravé straně dostalo již do druhého slibného úniku. Šanci však chybělo to nejdůležitější, tedy gól.
01:13 GÓL DDM Dynamo Teplice! 1:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #13 Matěj Rabel (1:0)
01:13 Domácí se již po první minutě utkání ujímají vedení. Fanoušci na obou stranách se tak dostávají do varu!