60
  • 60 59:10
    2

FBC DDM Kati Kadaň - DDM Dynamo Teplice 10:3
branky: 1. Miloš Šulc, 6. Petr Ungermann, 19. Lukáš Pardubský, 22. Jiří Prokop, 33. Erik Štěrba, 34. Jan Čermák, 41. Ondřej Kopp, 47. Daniel Jäschke, 51. Petr Ungermann, 57. Ondřej Kopp - 3. Martin Strejček, 11. Jakub Zeleník, 47. Martin Strejček; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Ondřej Janúšek 22, Vojtěch Jiráček 13 - Jakub Podlucký 21; po třetinách: 3:2, 3:0, 4:1
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Miličky: 'Ze začátku utkání jsme nebyli tak důrazní a neproměňovali vyložené šance, proto s námi soupeř držel krok.Od druhé třetiny jsme se střelecky i v bránění zlepšili, díky čemu jsme dovedli utkání do vítězného konce.Celkově to bylo vlažné utkání :)'
60:00 Komentář trenéra hostí Pavla Podluckého: 'Kadaň dnes byla jasně lepší, my jsme mnohokrát nedokázali ani zpracovat míček. Škoda jen, že jsme soupeři tolik gólů naservírovali na zlatém podnose. Díky za utkání domácím i divákům.'
59:59 Střely celkem: Kadaň - 31, Teplice - 28
59:59 Střely ve 3. třetině: Kadaň - 12, Teplice - 14
59:41 Kadaň zatím úspěšně brání.
59:10 Vyloučen hráč #25 Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
58:27 Už se na to nedá koukat, chtělo by to konec.
56:40 Chládek nedokázal trefit bránu po skvostné Ungermannově přihrávce.
56:25 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 10:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #77 Ondřej Kopp, asistoval #26 Marek Pokorný (10:3)
56:25 Další chyba, další gól.
56:17 Timeout DDM Dynamo Teplice
54:22 Jiráček ani neví jak, ale s pomocí tyčky neskutečně vychytal Kratochvíla.
52:42 Už se toho zase děje tolik, že je lepší napsat: Nic se neděje....
50:49 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #70 Petr Ungermann, asistoval #4 Jakub Solar (9:3)
50:46 Ungermann to zkoušel po zemi, ale bránu netrefil.
49:17 Jiráčka před Houdovou střelou zachránilo břevno.
48:30 Dytrt nakopl kadaňského hráče, a pak i sám skončil na zemi.
46:53 GÓL DDM Dynamo Teplice! 8:3
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #40 Martin Strejček, asistoval #64 Jaroslav Rybka (8:3)
46:53 Tohle opravdu bylo pro Jiráčka nemožné chytit. Rybka nahodil dlouhý balonek a Strejček ho už jen ladně sklepl mezi tři tyče.
46:24 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #25 Daniel Jäschke, asistoval #77 Ondřej Kopp (8:2)
46:24 Dytrt zaspal, Jäschke nekompromisně trestá.
45:27 Pokorný se po souboji rozhodl využít mantinel jako lavičku, nedošlo mu ale, že těžiště je trochu někde jinde a sesul se i s mantinelem k zemi.
44:33 Rybka nevyužil Dytrtovu nabídku ke střele.
42:53 Kos se elegantně prosmýkl mezi domácími obránci, ale jeho střela šla akorát na veverky.
41:44 Czerwenka vyhodil míček tak vysoko, div se nezamotal do sítě na stropě.
40:37 Vyloučen hráč #14 Petr Šnejdar družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za zvedání florbalky
40:37 To tu dlouho nebylo...
40:22 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #77 Ondřej Kopp, asistoval #25 Daniel Jäschke (7:2)
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají opět domácí.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #51 Vojtěch Jiráček družstva FBC DDM Kati Kadaň
39:59 Střely ve 3. třetině: Kadaň - 13, Teplice - 12.
38:53 Chládek zkusil zorro tríček zpoza brány, nevyšlo to, ale zkusit se musí všechno.
37:28 Jäschke zaklekl do prudké střely Kratochvíla.
36:16 Tepličtí kombinovali tak dlouho, až se zamotali a skončili v jednom chumlu.
35:39 Jánský mimo.
33:44 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #88 Jan Čermák bez asistence (6:2)
33:33 Začíná se ukazovat vyspělost a herní vyzrálost Kadaně.
32:46 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #12 Jiří Prokop (5:2)
32:38 Kalfiřt dvakrát bryskně vyřešil přečíslení.
31:55 Janůšek má dnes více štěstí než rozumu.
31:05 Šulc se doslova a do písmene přerazil o Šnobra.
28:54 Teplice nejsou v této lize výjimkou. I ony umí perfektně vystavět Velkou čínskou zeď, abychom nic neviděly. (pro šťouraly: Je tam tvrdé, poněvadž jsme tu 3 holky.)
27:06 Dnes se úhybné manévry rozhodčím opravdu nedaří, není divu, to ten nízký tlak a všední den.
26:30 Prokopovi přeskočil balonek čepel zrovna, když se chystal ke střele.
25:34 Začíná se nám tady rýsovat pěkná sekaná.
24:19 Škoda, že jsem ty špunty do uší nechala doma, oba kadaňské bubny jedou naplno a k tomu se přidala i teplická trubka.
22:48 Czerwenka zdržel nějaké vteřinky z přesilovky Kadaně.
22:30 Vyloučen hráč #40 Martin Strejček družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hrubost
22:05 Čermák skvěle obral Strejčka, ale Kopp nedokázal šanci proměnit v gól.
21:47 Po Šulcově hrubce musel zasahovat Janůšek.
21:36 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #71 Erik Štěrba (4:2)
21:12 Sándor skvěle vyřešil teplické přečíslení 2na1.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají hosté.
19:59 Střely v 1. třetině: Kadaň - 16, Teplice - 12.
19:34 Podlucký vytěsnil Koppovu jedovku až nad branku
18:59 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #71 Erik Štěrba (3:2)
18:59 CItuji: ,,Pardy se konečně trefil, jo?'
18:15 Kadaň si zkusí přesilovku.
18:12 Vyloučen hráč #13 Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za vysoká florbalka
17:35 Kopta se nenechal nachytat Ungermannovou kličkou.
16:22 Kopp už se hnal dopředu, ale zastavil ho hvizd rozhodčího.
15:57 Série dlouhých nakopávaných podruhé.....
14:20 Už to tady zase lítá tak rychle, že rozhodčí nestíhají uhýbat.
13:11 Šulc vyhrál sprinterský souboj se Šnejdarem, měl to hoch těžké, když jeho dva kroky byly stejné jako jeden Šulcův.
12:08 Ach ten Šebek... ne a ne se trefit do té brány.
11:24 Kadaň krásně kombinuje, ale k ničemu to nevede.
10:37 Teplice zkouší dlouhé nakopávané balony.
10:12 GÓL DDM Dynamo Teplice! 2:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #15 Vojtěch Strejcovský (2:2)
10:12 Kombinace Zeleníka se Strejcovským končí nekompromisním víkem.
09:38 Pardubský od modré pouze do pozorného Podluckého.
07:58 Kéž by si po sobě ty mantinely rovnali, když už mají potřebu je bořit.
06:54 Kadaňští to po sobě neskutečně mrskají a míček tak spíše připomíná gumídka či hopsakouli.
06:16 Janůšek vytrčil svou levou ruku proti střele Kratochvíla.
05:38 Zatím to vypadá na pořádnou přestřelku.
05:37 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:1
04:46 Kopp si prošel sám celé hřiště, ale na velkém brankovišti mu byl míček odcizen.
04:30 Jäschke zkusil propálit teplický blok, ale trefil pouze nohy Rabela.
03:45 Kadaň se snaží dobýt teplický blok.
02:55 GÓL DDM Dynamo Teplice! 1:1
02:55 A máme vyrovnáno.
02:15 Šnábl málem dostal míček až za Podluckého záda.
01:23 Janůšek si připsal svůj první dnešní zákrok.
00:28 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #93 Miloš Šulc, asistoval #77 Ondřej Kopp (1:0)
00:28 Po standardce od modré se prosazuje Šulc.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají domácí.