2
    Jakub FAKSA
    hra bez florbalky

FBC Liberec - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 6:6
branky: 4. Filip Smutný, 10. Filip Kapitán, 19. Filip Kapitán, 21. Vojtěch Janeček, 26. Filip Kapitán, 41. Vojtěch Wiener - 1. David Veleba, 8. Šimon Taraba, 30. David Veleba, 33. Jakub Flek, 35. David Veleba, 39. Jan Malič; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik ? - Lukáš Řezníček ?, Martin Hanousek ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:3
45:00 Komentář trenéra hostí : Děkuji soupeři za zápas.
44:59 Komentář trenéra FBC Liberec: Na oko i na tabuli vyrovnané utkání. Kdyby se hrálo na šance, tak po druhé tř. vedeme o 6golů, ale....Ve 3.tř Bohemka stáhla hru a potrestala naši nemohoucnost, nakonec jsme mohli i prohrát. Remizů tedy beru jako spravedlivou.
42:37 Vyloučen hráč #94 Jakub Faksa družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra bez florbalky
40:32 GÓL FBC Liberec! 6:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #5 Filip Kapitán (6:6)
38:44 Timeout FBC Liberec
38:44 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #46 Lukáš Trnka (5:6)
35:00 HUGEEE HIT od Jakuba Fleka, hráč, stejně jako jeho golmán při kontaktu s Flekem, bez šance.
34:42 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 David Veleba, asistoval #64 Tomáš Trnka (5:5)
32:06 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #99 Jakub Flek, asistoval #86 Štěpán Straka (5:4)
32:06 NEUVĚŘITELNÉ!!! Ondřej Neumann neměl Jakuba Fleka pouštět, klasická chumelice z vlastní půlky od hráče 99 skončila v pravé šibenici, golman naprosto bez šance.
29:38 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 David Veleba, asistoval #24 Vojtěch Bílek (5:3)
29:38 Už to začíná, co jsem říkal.
28:45 Jakub Flek konečně naskočil na hřiště, očekáváme comeback.
25:03 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán bez asistence (5:2)
25:03 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Martin Hanousek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
25:03 Kapitán stihl skoro vše, od vyloučení k hattricku, ještě by to chtělo assist.
23:37 Z lavičky hostí se ozývá: ..Zaberte!'. Možná by supersub, bývalý startak Jakub Flek pomohl.
20:35 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček bez asistence (4:2)
18:25 Urban si spletl sám sebe s míčkem, místo míčku doručil do branky sebe.
18:02 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #8 Šimon Stránský (3:2)
15:48 Vosátka dostal gáje.
14:57 Podle jednoho z diváků je Wiener tzv. spalovač mrtvol.
11:18 Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
11:18 Tahle sekerka šla slyšet až do Liberce.
09:42 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #93 Vojtěch Janeček (2:2)
09:16 Vyloučen hráč #37 Matěj Albrecht družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra na zemi
09:16 Rozhodčí nám nahlásil tzv. hru v leže, měli jsme problém pochopit, o co se jednalo.l
07:39 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Šimon Taraba, asistoval #61 Matouš Nadrchal (1:2)
03:09 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Filip Smutný, asistoval #8 Šimon Stránský (1:1)
00:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 David Veleba bez asistence (0:1)
00:00 U online zápisu vás vítá Černý.