6:1
    Patrik ČERNÝ
    ()

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbC Hradec Králové  6:1
branky: 12. Josef Sedláček, 33. Jakub Mitíska, 41. Michal Václavík, 43. Alexander Ilčišin, 45. Vojtěch Andrášek, 45. Patrik Černý - 13. Jakub Dvořák; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Viktor Hejna ? - Jakub Moravec ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 5:0
45:00 Komentář trenéra domácích: Jsme rádi, že jsme důležité utkání zvládli. I bez několik opor jsme byli v zápase lepším týmem a trpělivě jsme si šli za třemi body. Díky týmu za odmakaný zápas a za výhru v prvním ligovém turnaji!
45:00 Komentář trenér hostí: Po celý zápas jsme drželi se soupeřem krok. Bohužel opět nás trápila neefektivita v zakončení. Smolný vítězný gol nám také nepomohl. Děkujeme soupeři za utkání a našim hráčům za dobré nasazení.
44:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Patrik Černý bez asistence (6:1)
44:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek bez asistence (5:1)
42:24 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #40 Alexander Ilčišin bez asistence (4:1)
40:45 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Michal Václavík, asistoval #43 František Ženatý (3:1)
37:35 Vyloučen hráč #77 Tomáš Jerge družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
32:56 Vyloučen hráč #38 Jiří Dědič družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování
32:19 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #82 Jakub Mitíska bez asistence (2:1)
29:06 Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil #80 Lukáš Klouček.
12:00 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:1
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #9 Jakub Dvořák (1:1)
11:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #40 Alexander Ilčišin (1:0)
06:59 Vyloučen hráč #24 Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky