6:10
    Vojtěch JANEČEK
    ()

Sokoli Pardubice - FBC Liberec 6:10
branky: 1. Lukáš Drahný, 4. Vojtěch Rusin, 16. Patrik Záruba, 16. Patrik Záruba, 29. František Kadavý, 42. Jan Nezval - 9. Jakub Horník, 12. Filip Kapitán, 14. Vojtěch Wiener, 15. Vojtěch Wiener, 29. Jonáš Rais, 31. Filip Kapitán, 31. Šimon Stránský, 33. Tomáš Urban, 43. Vojtěch Wiener, 45. Vojtěch Janeček; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Jiří Malý ? - Andreas Karel Vogt ?; po třetinách: 2:4, 3:1, 1:5
45:00 Komentář trenéra Sokoli Pardubice: Soupeř byl lepší, zaslouženě vyhrál. Děkujeme za utkání.
45:00 Komentář trenéra FBC Liberec: Náš nesoustředěný výkon stačil na vítězství. Děkujeme soupeři za zápas.
44:12 GÓL FBC Liberec! 6:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček bez asistence (6:10)
42:15 GÓL FBC Liberec! 6:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #22 Filip Smutný (6:9)
41:24 GÓL Sokoli Pardubice! 6:8
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #21 Jan Nezval bez asistence (6:8)
32:26 GÓL FBC Liberec! 5:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #32 Jakub Stejskal (5:8)
30:22 GÓL FBC Liberec! 5:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Šimon Stránský, asistoval #22 Filip Smutný (5:7)
30:20 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #8 Šimon Stránský (5:6)
28:37 GÓL Sokoli Pardubice! 5:5
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #13 Matěj Stieber (5:5)
28:28 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Jonáš Rais, asistoval #94 Jakub Faksa (4:5)
21:50 Vyloučen hráč #32 Jakub Stejskal družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra na zemi
21:50 Stejskal nám tu utírá plochu..
20:06 Vyloučen hráč #86 Lukáš Rohan družstva FBC Liberec na 2 minuty za vražení zády
20:06 Rohan rozdává lokty jako včera Muradov
16:45 Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
16:45 Kapitán máchá florbalkou ve vzduchu jak s praporem....
15:41 GÓL Sokoli Pardubice! 4:4
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #89 Patrik Záruba, asistoval #44 Lukáš Drahný (4:4)
15:30 GÓL Sokoli Pardubice! 3:4
14:55 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener bez asistence (2:4)
13:30 GÓL FBC Liberec! 2:3
11:01 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #73 Vojtěch Wiener (2:2)
08:29 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #94 Jakub Faksa (2:1)
03:55 GÓL Sokoli Pardubice! 2:0
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #95 Vojtěch Rusin bez asistence (2:0)
00:57 GÓL Sokoli Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #38 Vít Votruba (1:0)