2:8
    David POSPÍŠIL
    (Rais)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBC Liberec 2:8
branky: 17. Jonáš Mareš, 30. David Veleba - 2. Vojtěch Wiener, 25. Lukáš Macháč, 26. Šimon Stránský, 33. Filip Smutný, 34. Vojtěch Wiener, 35. Daniel Sedláček, 43. Vojtěch Wiener, 45. David Pospíšil; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martin Hanousek 20 - Andreas Karel Vogt 16; po třetinách: 0:1, 2:2, 0:5
45:00 Nejlepším hráčem domácích byl hráč číslo 38, Jan Malič.
45:00 Hráčem zápasu je hostující hráč s číslem 73, Vojtěch Wiener.
45:00 komentář trenéra domácích: gratulujeme soupeři k výhře, prohráli jsme si zápas sami příliš velkým počtem individuálních chyb. děkujeme divákům.
45:00 Trenér hostů: Zahráli jsme velmi dobré utkání. V naší hře se objevovaly prvky, na kterých pracujeme v tréninku, z čehož máme největší radost. Mimochodem vyzdvihuji velmi poctivou obranu včetně backcheckingu. Díky všem za utkání.
45:00 Trenér domácích: Liberec byl v dnešním zápase mnohem lepším týmem, o čemž svědčí i konečný stav 2:8.
45:00 Počet střel třetí třetiny: 7:12
44:34 GÓL FBC Liberec! 2:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 David Pospíšil, asistoval #12 Jonáš Rais (2:8)
44:34 Další gól hostů, za zády brankáře do prázdné brány.
44:00 Běží poslední minuta zápasu.
42:45 GÓL FBC Liberec! 2:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #22 Filip Smutný (2:7)
42:45 Hosté se lehce zmocnili míče a po sedmé skórují.
41:00 Zbývají poslední 4 minuty.
40:32 Obě strany hrají hodně do těla, výhodnou pozici ale ani jedna nezískala.
34:17 GÓL FBC Liberec! 2:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #80 Daniel Sedláček, asistoval #71 Lukáš Dolejš (2:6)
34:17 A domácí znovu inkasují, dnešní zápas jim zatím nepřeje.
33:28 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #8 Šimon Stránský (2:5)
33:28 A hosté ještě zvyšují, opět až příliš lehce.
32:28 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Filip Smutný, asistoval #73 Vojtěch Wiener (2:4)
32:28 Hostující Wiener lehce přešel pře polovinu hřiště a Smutný přihrávku snadně uklidil do sítě.
30:19 Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
30:19 Domácí hrají již třetí přesilovku.
30:00 Počet střel druhé třetiny: 8:8
29:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 David Veleba, asistoval #24 Vojtěch Bílek (2:3)
29:23 Těsně před koncem druhé třetiny domácí snižují na 2:3.
29:00 Hosté znemožnili střelbu, ovšem s prohřeškem.
28:00 Vyloučen hráč #92 Martin Kašínský družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra na zemi
25:54 Dnešní utkání sleduje 25 diváků, děkujeme.
25:17 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Šimon Stránský, asistoval #22 Filip Smutný (1:3)
25:17 Hosté ještě přidávají a domácí mají opravdu co dohánět.
24:42 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Lukáš Macháč, asistoval #27 David Pospíšil (1:2)
24:42 Hostující Macháč nebyl obsazený a dostal se až před bránu sám.
23:00 Domácí se probudili po první třetině a hra tak jde nahoru dolu.
16:43 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #44 Jonáš Mareš, asistoval #86 Štěpán Straka (1:1)
16:43 Máme tu vyrovnání, domácí Mareš šikovně odskočil obránci a bez problému skóruje.
15:00 Hosté velmi jasně dominovali první třetině.
15:00 Počet střel první třetiny: 3:8
11:10 Hosté zatím ovládají hru a domácí nepouští na svojí polovinu, natož pak ke střele.
07:34 Hosté aktivní obranou neumožňují postup domácím přes vlastní polovinu.
04:58 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
04:02 Vyloučen hráč #8 Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
01:01 GÓL FBC Liberec! 0:1
01:01 Hosté se hned v úvodu ujímají vedení.