• 45 44:22
    5:9
    (Kopič)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC Česká Lípa 6:9
branky: 5. Josef Sedláček, 15. Igor Hejna, 33. Patrik Černý, 34. Jan Josef Brychta, 41. Jiří Dědič, 45. Michal Václavík - 1. Ladislav Pekárek, 8. Ladislav Pekárek, 11. Albert Kouba, 16. Oliver Alexander Brodský, 17. Ladislav Pekárek, 22. Ondřej Kopič, 30. Antonín Stárek, 31. Jakub Horák, 45. Oliver Alexander Brodský; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Filip Ryant; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Šimon Lisa 8 - Vojtěch Jirka 13; po třetinách: 2:3, 0:4, 4:2
45:00 Komentář trenéra domácích: Po zápase s Libercem bohužel opět vystřízlivění. Dokud se kluci nenaučí, že kvalitní soupeř není jen Liberec, ale je jich v té naší skupině více, tak prostě budeme prohrávat. I když si můžeme v šatně říkat co chceme, tak na hřišti opět podceněný zápas. A třetí třetina opravdu nestačí.. Věřím, že se z B koše vrátíme silnější. Děkujeme soupeřům za zápas.
45:00 Komentář trenéra hostí: První dvě třetiny z naší strany super, pak jsme zbytečně nechali soupeře hrát a zápas zdramatizovali. Díky soupeři za zápas a fanouškům za podporu.
44:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Michal Václavík, asistoval #9 Jakub Dvořák (6:9)
44:22 GÓL FBC Česká Lípa! 5:9
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Oliver Alexander Brodský, asistoval #29 Ondřej Kopič (5:9)
43:50 Zápas se zbytečně vyhrocuje jak mezi diváky, tak mezi hráči a rozhodčími
43:42 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
40:55 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #38 Jiří Dědič bez asistence (5:8)
39:51 Kouba parádně trefil backhandem nahrávku vzduchem, neprostřelil ovšem gólmana Sparty
35:51 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
35:51 Vyloučen hráč #43 František Ženatý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování
35:51 Vyloučeni byli hráči obou týmů za nesportovní chování - oháněli se po sobě lokty
34:33 Timeout FBC Česká Lípa
34:33 Nepříjemná křek zastihla Černého (Sparta)
33:45 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #11 Patrik Černý (4:8)
33:06 Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
33:06 Komentář Jakuba Horáka: 'Ale on si začal'
32:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Patrik Černý, asistoval #78 Michal Václavík (3:8)
30:53 GÓL FBC Česká Lípa! 2:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #5 Ladislav Pekárek (2:8)
29:45 GÓL FBC Česká Lípa! 2:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 Antonín Stárek, asistoval #33 Oliver Alexander Brodský (2:7)
28:58 I přes to, že je Lípa v oslabení, hraje spíše v útoku než obraně
27:28 Vyloučen hráč #29 Ondřej Kopič družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
24:05 Sparta zaznamenává střelecký pokles
21:49 GÓL FBC Česká Lípa! 2:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #12 Antonín Stárek (2:6)
19:52 Vyloučen hráč #19 Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
16:25 GÓL FBC Česká Lípa! 2:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #12 Antonín Stárek (2:5)
15:16 GÓL FBC Česká Lípa! 2:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Oliver Alexander Brodský, asistoval #5 Ladislav Pekárek (2:4)
14:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #91 Igor Hejna, asistoval #43 František Ženatý (2:3)
10:22 GÓL FBC Česká Lípa! 1:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Albert Kouba bez asistence (1:3)
10:22 Ilčišin při výběhu na střed ztratil kontrolu nad míčkem a využitím této ztráty dává Kouba gól
07:48 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #11 Patrik Volný (1:2)
04:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #98 Jan Josef Brychta (1:1)
03:45 Vyloučen hráč #29 Ondřej Kopič družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
00:55 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #91 Jakub Horák (0:1)