• 45 44:50
    4:9
    (Horák)

FBC Liberec - FBC Česká Lípa 4:9
branky: 9. Filip Smutný, 11. Jakub Horník, 14. Jonáš Rais, 36. Jakub Stejskal - 3. Oliver Alexander Brodský, 14. Antonín Stárek, 16. Antonín Stárek, 20. Ladislav Pekárek, 28. Antonín Stárek, 29. Ondřej Kopič, 45. Albert Kouba, 45. Albert Kouba, 45. Albert Kouba; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Ondřej Vašátko; vyloučení: 0 + Lukáš Macháč 5:2; využití: 1:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 24 - Vojtěch Jirka 22; po třetinách: 3:2, 0:4, 1:3
44:50 GÓL FBC Česká Lípa! 4:9
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Albert Kouba, asistoval #91 Jakub Horák (4:9)
44:42 GÓL FBC Česká Lípa! 4:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Albert Kouba, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:8)
44:30 GÓL FBC Česká Lípa! 4:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Albert Kouba bez asistence (4:7)
44:20 Macháč promáchl
43:32 Šourák se dokutálel do prázdné branky
43:09 Timeout FBC Liberec
42:20 Jukl znovu zachráněn tyčkou
40:30 Poslední minuty utkání připomíná školní florbal - hodně nepřesností z obou stran
35:13 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #8 Šimon Stránský (4:6)
35:00 Jukl si dobře postavil branku, znovu ho zachránilo břevno
33:29 Vyloučen hráč #99 Ondřej Volek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
30:45 Za brankářem hostů zazvonila horní tyč
30:00 Střely v druhé třetině: Liberec 6, Česká Lípa 12
29:01 Vyloučen hráč #33 Oliver Alexander Brodský družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
28:20 GÓL FBC Česká Lípa! 3:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #33 Oliver Alexander Brodský (3:6)
27:03 GÓL FBC Česká Lípa! 3:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 Antonín Stárek, asistoval #29 Ondřej Kopič (3:5)
26:43 Vyloučen hráč #66 Lukáš Macháč družstva FBC Liberec na 5 minuty za nedovolené vrážení
25:30 1. Lajna České Lípy si ze soupeře dělá kuželky
22:50 Stárek ukazuje, že je příznivcem hesla:'Kdo se vrací, nevěří gólmanovi'
19:40 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #33 Oliver Alexander Brodský (3:4)
19:40 Česká Lípa rozebrala Liberec jak Lego a střílí nádhernou branku
17:10 Monstersave brankáře Liberce
15:43 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 Antonín Stárek, asistoval #5 Ladislav Pekárek (3:3)
15:15 Spolusedící časoměřič procvičil reflexy brankáře České Lípy, když házel míček zpátky na hrací plochu
15:00 Střely: Liberec 8, Česká Lípa 12
14:1O Stárek se pokusil prostřelit brankáře Liberce po zemi, bez úspěchu
13:31 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Jonáš Rais, asistoval #32 Jakub Stejskal (3:2)
13:06 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 Antonín Stárek bez asistence (2:2)
10:57 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #22 Filip Smutný (2:1)
09:00 Hráč číslo 11 z České Lípy ohrozil stabilitu časoměřičského stolku
08:49 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Filip Smutný, asistoval #8 Šimon Stránský (1:1)
05:30 Hráč číslo 19 z České Lípy zazdil tutovku
02:37 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Oliver Alexander Brodský, asistoval #12 Antonín Stárek (0:1)
02:37 Spolupráce Stárek-Brodský zafungovala