• 45 44:14
    10:7
    (Dědič)

ACEMA Sparta Praha UNYP - Florbal Primátor Náchod 10:7
branky: 3. Jan Keyzlar, 9. Patrik Černý, 13. Jiří Dědič, 22. Patrik Černý, 26. Alexander Ilčišin, 29. Jan Josef Brychta, 32. Patrik Černý, 42. Jan Josef Brychta, 44. Alexander Ilčišin, 45. Patrik Černý - 10. Matěj Hnízdil, 11. Antonín Vančák, 23. Karel Poštolka, 24. Daniel Kříž, 25. Lukáš Rázl, 29. Nikolas Osifčin, 43. Jakub Vysoký; rozhodčí: Vojtěch Kos - Jan Hanzal; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 11 - Dominik Hanuš 13, Aneta Kašparová 5; po třetinách: 3:2, 3:4, 4:1
45:00 Komentář trenéra domácích:Jsem rád, že jsme tohle kolo zakončili vítězstvím. Ale jinak moc pozitiv v tomhle zápase taky není. Pokračovali jsme ve špatných výkonech do obrany. Naštěstí jsme aspoň něco proměnili a tak bereme tři bodíky.
44:14 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Patrik Černý, asistoval #38 Jiří Dědič (10:7)
43:46 Timeout Florbal Primátor Náchod
43:46 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #40 Alexander Ilčišin, asistoval #39 David Kozelka (9:7)
42:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #12 Daniel Kříž (8:7)
41:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #40 Alexander Ilčišin (8:6)
31:17 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Patrik Černý, asistoval #82 Jakub Mitíska (7:6)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Aneta Kašparová družstva Florbal Primátor Náchod
30:00 Střely Náchod: 8 Sparta: 11
28:31 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #39 David Kozelka (6:6)
28:05 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #12 Daniel Kříž (5:6)
25:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #40 Alexander Ilčišin, asistoval #98 Jan Josef Brychta (5:5)
24:13 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #48 Lukáš Rázl, asistoval #18 Antonín Vančák (4:5)
23:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #26 Lukáš Jirásek (4:4)
22:55 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #14 Karel Poštolka, asistoval #42 Filip Knettig (4:3)
21:47 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Patrik Černý, asistoval #39 David Kozelka (4:2)
20:58 Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání
15:00 Střely: Náchod - 4 Sparta - 9
12:10 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #78 Michal Václavík (3:2)
10:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #18 Antonín Vančák, asistoval #48 Lukáš Rázl (2:2)
09:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #21 Matěj Hnízdil, asistoval #26 Lukáš Jirásek (2:1)
09:17 Vyloučen hráč #38 Jiří Dědič družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
08:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:0
06:54 Vyloučen hráč #42 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
05:05 Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra na zemi
02:47 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #39 David Kozelka (1:0)