4:8
    Lukáš DRAHNÝ
    (Křinka)

Sokoli Pardubice - Florbal Primátor Náchod 4:8
branky: 4. Vojtěch Rusin, 22. Petr Křinka, 25. Petr Křinka, 42. Lukáš Drahný - 1. Lukáš Jirásek, 4. Daniel Kříž, 9. David Špaček, 10. Jakub Vysoký, 13. Lukáš Jirásek, 20. David Špaček, 23. David Špaček, 30. Karel Poštolka; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - David Macoun; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 13 - Dominik Hanuš 9; po třetinách: 1:5, 2:3, 1:0
41:55 GÓL Sokoli Pardubice! 4:8
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #55 Petr Křinka (4:8)
30:00 Začíná poslední třetina.
29:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #14 Karel Poštolka, asistoval #12 Daniel Kříž (3:8)
29:59 Gól v poslední vteřině.
28:54 Druhá třetina poněkud vyrovnanější.
27:30 Dnešní utkání sleduje Ladislav Láska a Jiří Smutný. Víc diváků tu nevidím.
25:43 Belej fotbalově zpracoval.
24:55 GÓL Sokoli Pardubice! 3:7
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #77 Vojtěch Rusin (3:7)
22:26 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (2:7)
21:56 GÓL Sokoli Pardubice! 2:6
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #85 Martin Fuňk (2:6)
21:56 Pardubice též využívají.
20:17 Vyloučen hráč #23 Jáchym Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zvedání florbalky
20:17 Další přesilovka, tentokráte pro Pardubice.
19:38 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:6
18:55 Vyloučen hráč #20 Jan Kubec družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za zvedání florbalky
18:55 První přesilovka zápasu, hned využita.
17:58 Rozmohl se nám tu takový nešvar, není to nic jiného než houby.
15:00 Expert Wiener: Klukům z Pardubic bych doporučil větší emoční zapálenost a rozhodně zlepšit efektivitu v zakončení.
15:00 Po 1: třetině nám něco řekne Vojta Wiener, Vojto povídej.
14:31 BIG save od náchodského brankáře.
13:11 První třetina v režii Náchoda.
12:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Lukáš Jirásek bez asistence (1:5)
09:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #9 Dominik Hanuš (1:4)
09:59 Jinak k zápasu. Náchod je zátím lepší, další gól.
09:05 Horňajs ty se schováváš?
08:19 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
07:25 Zdravíme Horňajse a jeho mladou dívenku.
04:05 Dnes vidíme na hřišti krtka, samozřejmě v týmu náchodských špílerů.
03:34 GÓL Sokoli Pardubice! 1:2
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #55 Petr Křinka (1:2)
03:34 Dva rychlé góly, po jednom na každé straně.
03:11 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #13 David Špaček (0:2)
00:25 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #12 Daniel Kříž (0:1)
00:25 První gól dávají náchodští špíleři.
00:00 Sportu zdar, florbalu zvlášť.