• 39 38:56
    8:5
    (Lysá)

FbC Aligators Orel Moutnice B - Bulldogs Brno B 8:5
branky: 2. Tereza Lengálová, 10. Jindra Veselá, 19. Veronika Martincová, 24. Tereza Lengálová, 30. Martina Horáková, 33. Petra Drápalová, 33. Jindra Veselá, 36. Jindra Veselá - 21. Tereza Tomanová, 23. Tereza Tomanová, 27. Marie Čechová, 39. Kateřina Honcová, 39. Kateřina Honcová; rozhodčí: Alžbeta Holičková - David Poliak; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ivana Hradečná ? - Diana Machorková ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 4:3
39:00 Ukončení 3. části
38:56 GÓL Bulldogs Brno B! 8:5
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #24 Kateřina Honcová, asistoval #13 Karolína Lysá (8:5)
38:56 A honcová ještě jednou! Děkujeme divákům a přejeme hezký den!
38:27 Honcová chce být hvězdou tohoto zápisu. Rovnou z trestné koriduje stav utkání.
38:25 GÓL Bulldogs Brno B! 8:4
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #24 Kateřina Honcová bez asistence (8:4)
35:59 Vyloučen hráč #24 Kateřina Honcová družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za sekání
35:33 GÓL FbC Aligators Orel Moutnice B! 8:3
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil #12 Jindra Veselá bez asistence (8:3)
32:27 GÓL FbC Aligators Orel Moutnice B! 7:3
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil #12 Jindra Veselá, asistoval #16 Tereza Lengálová (7:3)
32:27 Gól padl moc rychle. Nikdo ho neviděl. Omlouváme se
32:18 GÓL FbC Aligators Orel Moutnice B! 6:3
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil #6 Petra Drápalová, asistoval #3 Tereza Ondráčková (6:3)
32:18 Drápalová se při samostatném uníku nemýlý. Tvrdé a měkké I / Y rozhodl Matěj Pitterrmann.
31:30 Honcová se pokusila přelobova 9 hráček. Aby snížila, je třeba trochu více.
29:54 GÓL FbC Aligators Orel Moutnice B! 5:3
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil #14 Martina Horáková, asistoval #16 Tereza Lengálová (5:3)
29:54 Horáková z otočky proměňuje tlak, který si její lajna vytvořila.
27:38 Hra je opět srovnaná, nahoru dolů. Oku lahodící devíti divákům. Děkujeme!
26:42 GÓL Bulldogs Brno B! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #44 Marie Čechová bez asistence (4:3)
26:42 Čechová zmátla pohybem těla a vylákala gomalnku Aligátorek ven. Její střela na bližší proto hladce zapadla do brány.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:19 GÓL FbC Aligators Orel Moutnice B! 4:2
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #7 Marie Kaňová (4:2)
23:19 Tady se nám to rozjíždí! Ťukec na roezhrávce proměňuje Baranová.
22:28 GÓL Bulldogs Brno B! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #7 Tereza Tomanová, asistoval #43 Tereza Mášová (3:2)
22:28 Drama! Mášová obírá Aligátorky při rozehrávce a Tomanová nabídkou nepohrdla.
20:45 Tentokrát Martincová se nedokázala rychle zorientovat sama před bránou. Stav 3:1 trvá.
20:02 GÓL Bulldogs Brno B! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #7 Tereza Tomanová bez asistence (3:1)
20:02 Tomanová z Bulldoček vykouzlila gól, moc nevíme z čeho. Prostě padl gól.
18:58 GÓL FbC Aligators Orel Moutnice B! 3:0
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil #4 Veronika Martincová, asistoval #6 Petra Drápalová (3:0)
18:58 Martínková naopak prázdnou umí. Aligátorky převahu. kterou si poslední minuty vybudovaly.
18:13 Žáčková odmítla prázdnou bránu! Snad to Aligátorky nebude mrzet.
15:59 Kaňová z Bulldoček zkouší lob, ale gólové paramtry chybí. Hra je vyrovnaná.
15:01 Baranová zkouší z leva. Machorková její pokus zneškodnila.
13:33 Honcová zkouší pumelici z půlka. Žel, střela končí na první hráčce.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:49 GÓL FbC Aligators Orel Moutnice B! 2:0
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil #12 Jindra Veselá, asistoval #6 Petra Drápalová (2:0)
09:49 Bulldočky pomalu začínaly srovnávat hru, ale Žáčková je schladila.
05:59 Drápalová z Aligátorek zkouší na zadní tyč! Machorková však střelu vytěsnila.
01:40 GÓL FbC Aligators Orel Moutnice B! 1:0