• 44 43:49
    3:9
    (Tlučhoř)

FbC Skuteč - IBK Holice - DDM 3:9
branky: 27. Matěj Florián, 38. Martin Vojta, 40. Miroslav Dvořák - 9. Patrik Černý, 12. Jakub Tlučhoř, 17. Miroslav Matěj, 21. Filip Záhrobský, 21. Matyáš Viktora, 23. Jakub Tlučhoř, 33. Lukáš Jeřábek, 37. Jakub Tlučhoř, 44. Miroslav Matěj; rozhodčí: Filip Neumann - Václav Jiruška; vyloučení: 1:3 + Matyáš Viktora 5 + TT; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda 26 - Daniel Jeník 17; po třetinách: 0:2, 1:4, 2:3
43:49 GÓL IBK Holice - DDM! 3:9
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil #8 Miroslav Matěj, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (3:9)
42:32 Vyloučen hráč #8 Denis Bielák družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
39:39 GÓL FbC Skuteč! 3:8
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #36 Miroslav Dvořák, asistoval #3 Martin Vojta (3:8)
37:27 GÓL FbC Skuteč! 2:8
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #3 Martin Vojta bez asistence (2:8)
36:16 GÓL IBK Holice - DDM! 1:8
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #60 Michael Novák (1:8)
32:44 GÓL IBK Holice - DDM! 1:7
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil #89 Lukáš Jeřábek bez asistence (1:7)
26:30 GÓL FbC Skuteč! 1:6
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #4 Matěj Florián, asistoval #87 Vojtěch Drahoš (1:6)
24:53 Vyloučen hráč #24 Matyáš Viktora družstva IBK Holice - DDM na 2 minuty za sekání
24:53 Vyloučen hráč #24 Matyáš Viktora družstva IBK Holice - DDM do konce utkání - technický trest
24:53 Vyloučen hráč #24 Matyáš Viktora družstva IBK Holice - DDM na 5 minuty za nesportovní chování
23:07 Vyloučen hráč #8 Miroslav Matěj družstva IBK Holice - DDM na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
22:00 GÓL IBK Holice - DDM! 0:6
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #21 Jakub Šimák (0:6)
20:59 GÓL IBK Holice - DDM! 0:5
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil #24 Matyáš Viktora, asistoval #21 Jakub Šimák (0:5)
20:28 GÓL IBK Holice - DDM! 0:4
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #8 Miroslav Matěj (0:4)
16:09 GÓL IBK Holice - DDM! 0:3
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil #8 Miroslav Matěj, asistoval #72 Patrik Černý (0:3)
11:29 GÓL IBK Holice - DDM! 0:2
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #99 Jakub Machatý (0:2)
08:13 GÓL IBK Holice - DDM! 0:1
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil #72 Patrik Černý, asistoval #24 Matyáš Viktora (0:1)
06:21 Vyloučen hráč #99 Jakub Machatý družstva IBK Holice - DDM na 2 minuty za hrubost