• 45 44:53
    2
    Tomáš JAROLÍMEK

TJ Sokol Jaroměř - FBC LETOHRAD Orel Orlice 3:4
branky: 5. Petr Hroch, 8. Marek Hejcman, 36. Adam Průša - 7. Matouš Poláček, 14. Maxim Kubelka, 14. Adam Šubert, 39. Adam Šubert; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Kučera 11 - Vojtěch Krejsa 13; po třetinách: 2:3, 0:0, 1:1
44:53 Vyloučen hráč #5 Tomáš Jarolímek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
44:10 Timeout TJ Sokol Jaroměř
42:56 Vyloučen hráč #13 Matouš Poláček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře
41:19 Vlastně dnes máme takový malý ptačí souboj mezi Orly a Sokoly
40:16 A Letohrad se dožaduje vyloučení z hru na zemi po skluzu jednoho z představitelů Sokola
39:04 Ten samí hráč z Jaroměře nám předvedl i trochu toho karate, když dobíhal k hráči nohou napřed
38:36 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #4 Adam Šubert, asistoval #6 Tomáš Faltus (3:4)
36:44 Jeden z hráčů Jaroměře teď předvedl komický herecký výkon, když si ještě před pádem zkontroloval plochu pod sebou a ladně se s rozpaženými pažemi a hlasitým křikem ladně usadil na hranu velkého brankoviště
35:53 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #6 Adam Průša, asistoval #5 Tomáš Jarolímek (3:3)
34:51 Vyloučen hráč #9 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování florbalky
34:46 z mírného tlaku Letohrad nic nevytěžil a naopak přišlo vyloučení
33:57 Jaroměř se vymanil z problémů za vlastní bránou, ale byla zastavena na půli hřiště
32:54 Letohrad předvedl v brankovišti prvotřídní sekačku
31:49 Třetí třetina se nese v duchu předchozí, můžeme vidět zrychlení i první náznaky šancí
29:59 Střeli po druhé třetině dnešního utkání jsou v poměru 9:10 pro Jaroměř
29:59 Druhá třetina byla na střely velice skoupá, viděli jsme jich jen sedm 4:3
28:05 Největší neproměněná šance v utkání je na straně Letohradu, ovšem i poté co jeden z hráčů vykoupal brankáře a zakončil pop zemi mimo bránu
27:03 Přibývá i dohrávání, naneštěstí na straně u tribuny a fanoušci Letohradu jsou nemilosrdní
25:54 Naprosto zbytečný faul Lukáše Majvalda, který seknul obránce Jaroměře na útočné polovině
25:47 Vyloučen hráč #18 Lukáš Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
22:49 Letohradské kličky v obraně nás prostě baví, ale zajímalo by mě jak dlouho bude trvat, než jim míček ujede a soupeři umožní gól zadarmo
21:35 Po dlouhé době se Jaroměř dostala zpět na útočnou polovinu, kde ovládala první minuty zápasu, ale Letohrad je jako skála a nepouští soupeře ke střelám
20:49 Na první pohled velmi vydařená střela Letohradu končí po teči v autu
18:43 Brankář Letohradu nám předvádí jakési neznámé šamanské tance, hýbe hlavou vlevo, vpravo, nahoru i dolu v pravidelných intervalech
17:48 A z hlediště se ozývá PENALTA!!! Ovšem bude se hrát pro tento sport přirozenější volný úder
16:57 Letohrad se zatím spíše brání a nedostává prostor ke skórování, ba ani k rozvinutí protiútok
16:05 Hezký pokus Letohradu, když se hráčům povedlo přelobovat golmana, ovšem míček odskákal těsně vedle tyče mimo
15:14 Jaroměř od začátku drží míč a nyní dostala další příležitost, při volném úderu necelých pět metrů od brány Letohradu
15:01 Hra byla v první třetině neslaná, nemastná a mám pocit že se hráči obou týmu zapomněli v bufetu na Kofole
14:59 Střeli po první třetině utkání 6:6
14:42 Jaroměř se pokusila vyrovnat po situaci kousek od soupeřovy brány, ale míč skončil mimo bránu, a kdyby ho nezastavila zeď tak po této dělovce letí ještě teď!
13:46 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #4 Adam Šubert bez asistence (2:3)
13:21 Trenér Jaroměře teď povzbuzuje své hráče, aby se probrali. To jen potvrzuje že hře chybí šťáva a rychlost
13:01 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #9 Maxim Kubelka, asistoval #10 Albert Lepin (2:2)
12:50 Letohrad vyčkává s rozehrávkou
11:49 Hra začíná být z obou stran důraznější
09:57 Letohrad teď předvedl pěkné zakončení z rychlého protiútoku
08:45 Góly nepřinesly potřebné zrychlení hry stále se hraje na rychlé výhozy, nevidíme žádnou kombinaci
08:17 Vyloučen hráč #10 Albert Lepin družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování florbalky
08:03 Vidíme odložené vyloučení a ve výhodě je Jaroměř
07:12 Letohrad po teči teprve z druhé střeli dává gól, ovšem odpověď Jaroměře přišla již po půl minutě hry
07:06 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #22 Marek Hejcman, asistoval #7 Jiří Hrobský (2:1)
06:37 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #13 Matouš Poláček, asistoval #4 Adam Šubert (1:1)
05:47 Vyloučen hráč #21 Matěj Schőniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:19 Jaroměř střílí první gól, po velmi vydařené střele. Utkání však chybí potřebná dravost a zatím je pro diváka zajímavější počasí za okny haly, než samotný zápas
04:16 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #13 Petr Hroch, asistoval #5 Tomáš Jarolímek (1:0)
04:11 V zápase jsme viděli pouze tři střeli a hra se táhne
03:29 Jaroměř vybojovala faul na půli hřiště, ale šanci po volném úderu zahodila
02:08 Jaroměř nevyužila velkou příležitost, když se brankář válel na hrací ploše
01:19 Po minutě hry jsou vidět rychlé náběhy z obou stran, ale také zbytečné ztráty na půli hřiště
00:38 Po stopce na půlce hřiště hraje Jaroměř opět od své brány
00:12 Letohrad odevzdal míč soupeři a Jaroměř zakládá protiútok
00:01 Úvodní buly získává tým Letohradu