• 42 41:38
    4:10
    (Karlík)

FBK Kobra Tatran Hostinné - FbC Hradec Králové B 4:10
branky: 4. Matěj Hnízdil, 31. Matouš Podroužek, 42. Šimon Karlík, 42. Matěj Hnízdil - 7. Jonáš Velc, 8. Ondřej Šimerda, 13. Michal Kunart, 16. Marian Smolka, 22. Jiří Šimek, 23. Šimon Vrběcký, 31. Jiří Šimek, 34. Vojtěch Vošický, 38. Vojtěch Vošický, 40. Michal Kunart; rozhodčí: Václav Křepelák - Filip Ryant; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Dorotík 15, Vít Jedlička 14 - Štěpán Šubrt 17; po třetinách: 1:3, 0:3, 3:4
41:38 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 4:10
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #21 Matěj Hnízdil, asistoval #15 Šimon Karlík (4:10)
41:00 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 3:10
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #15 Šimon Karlík, asistoval #21 Matěj Hnízdil (3:10)
39:16 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:10
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #68 Michal Kunart bez asistence (2:10)
37:28 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:9
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Vojtěch Vošický, asistoval #95 Denis Polák (2:9)
33:17 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:8
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Vojtěch Vošický bez asistence (2:8)
30:58 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #9 Jiří Šimek, asistoval #19 Filip Anderle (2:7)
30:28 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:6
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #88 Matouš Podroužek, asistoval #69 Michal Novák (2:6)
22:46 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #84 Šimon Vrběcký bez asistence (1:6)
21:53 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #9 Jiří Šimek, asistoval #95 Denis Polák (1:5)
21:53 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vít Jedlička družstva FBK Kobra Tatran Hostinné
15:37 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #82 Marian Smolka, asistoval #78 Ondřej Rathouský (1:4)
12:50 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:3
07:52 Hostinné dlouhou přesilovku nevyužilo a ještě navíc obdrželo 2 góly. Hráči Hradce si toto oslabení nemohli vynachválit.
07:11 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #5 Ondřej Šimerda, asistoval #95 Denis Polák (1:2)
06:15 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #11 Jonáš Velc bez asistence (1:1)
05:52 Vyloučen hráč #68 Michal Kunart družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:06 Vyloučen hráč #11 Jonáš Velc družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:16 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #21 Matěj Hnízdil, asistoval #81 Marek Filcsák (1:0)