Lukáš ROLENEC
  • 42 41:09
    FbC HK

FTC Vysoké Mýto - FbC Hradec Králové B 4:3
branky: 6. David Špaček, 33. Marian Smolka, 35. Tomáš Macháček, 40. Tomáš Macháček - 6. František Vízner, 9. Ondřej Rathouský, 23. Ondřej Rathouský; rozhodčí: David Richter - Štěpán Appl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 27 - Štěpán Šubrt 19; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:0
44:59 Střely na branku ve třetí třetině: VM 10 - HK Střely celkem: VM 23 - HK 30
44:59 Máme tu konec. V bojovné koncovce Vysoké Mýto uhájilo vedení.
43:53 Standartka z velkého vápna pro Hradec. Rathouský trefuje pouze tyč. A máme tu již hru v šesti od Hradce. Vyrovnají utkání?
43:09 Hradecká přesilovka tak nějak utekla bez jakékoliv šance. Zkusím to Hradec v šesti?
41:09 Timeout FbC Hradec Králové B
41:09 Vyloučen hráč #5 Lukáš Rolenec družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
39:00 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Tomáš Macháček bez asistence (4:3)
39:00 Macháček teď v přesilovce na třikrát protlačil balonek za Šubrtova záda a svým hattrickem otáčí skóre ve prospěch Mýta.
37:35 Vyloučen hráč #4 Filip Brejcha družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
34:59 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Tomáš Macháček, asistoval #16 Vojtěch Novák (3:3)
34:59 Macháček teď krásně ze vzduchu trefuje Novákovu přihrávku. Máme tu vyrovnané skóre a zápas nám začíná od nuly. Nicméně Vysoké Mýto teď na tom bude lépe po psychické stránce.
34:37 Hra se nám od půlky druhé třetiny hodně přiostřila. Hráči tu lítají kde můžou. Rozhodčí jsou však absolutně v klidu.
32:26 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:3
Vlastní branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #13 Marian Smolka (2:3)
32:26 Toto je smůla. Po skrumáži v předbrankovém prostoru se od Smolky míček odráží za Šubrta. Vysoké Mýto se dostává zase do zápasu.
29:59 Střely na branku ve druhé třetině: VM 9 - HK 10
22:53 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #78 Ondřej Rathouský, asistoval #48 Michal Skrbek (1:3)
22:35 V oslabení je Hradec aktivnější než Vysoké Mýto. První střelu Skrbka ještě Dlouhá vyráží. Na střelu Rathouského však už byla krátká.
22:16 Vyloučen hráč #52 František Vízner družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování florbalky
19:48 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #10 Tomáš Macháček.
19:48 Skrbek fauluje unikajícího hráče. Trestné střílení Tomáš Macháček zkoušel zakončit 'zorrem'. Nicméně vynikající Šubrt tuto myšlenku přečetl a výborně zasahuje.
17:43 Nutno říci, že zatím ve druhé třetině hráči z Mýta přidali a hradecké dostali pod soustavný tlak. Nicméně ze dvou brejkových situací zahrozil Smolka. Bohužel s bilancí jedna spojnice a jedno břicho brankářky gól nepřidává.
14:59 Střely na branku po první třetině: VM 4 - HK 12
14:32 Na Radima Filipa teď po rychlé brejkové situaci koukala úplně prázdná branka. Bohužel pro hráče Vysokého Mýta ani to nestačilo a míček končí tři metry nad brankou.
08:03 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #78 Ondřej Rathouský, asistoval #24 Vojtěch Vošický (1:2)
08:03 Rathouský konečně protrhává dneěšní střeleckou smůlu. Vošický mu adresoval krásnou přihrávku a Rathouský střelou z první přesně trefuje.
07:45 Smolka krásným průnikem po křídle dostal Rathouského do megašance. Golmanka Mýta však předvádí mega zákrok.
05:50 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #52 František Vízner, asistoval #81 Filip Anderle (1:1)
05:50 Vízner v předbrankovém prostoru dokázal zužitkovat přihrávku od Anderleho a brankářce z Vysokého Mýta nedává šanci.
05:13 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 David Špaček, asistoval #16 Vojtěch Novák (1:0)
05:13 Špaček dostal ze standartky balón od Nováka a vystřelil. Šubrt přes clonícího hráče nic neviděl a dostává gól mezi nohy.
03:37 Kerhart teď na půlce obral Anderleho o balonek, namířil si to po lajně a napálil břevno za Šubrtovými zády.
01:31 Další obrovská šance. Rathouský našel před brankou osamoceného Procházku. Bohužel Prochy nepřidává svůj druhý gól v kariéře.
00:31 Šimek se ocitl v obrovské šanci, škoda že nestřílel z první. To byl byl jistý gól.