4:13
    Jan KOTEN
    (Smejkal)

Florbal Telč - Spartak Pelhřimov B 4:13
branky: 4. Jan Bína, 4. Luděk Kameník, 4. Jan Bína, 29. Jan Bína - 1. Jiří Žák, 2. Jan Knězů, 9. Jiří Žák, 11. Martin David, 12. Vojtěch Mozr, 21. Jan Knězů, 24. Kryštof Smejkal, 25. Branislav Drgoňa, 25. Vojtěch Mozr, 28. Martin Kos, 32. Jiří Žák, 33. Kryštof Smejkal, 35. Jan Koten; rozhodčí: Ondřej Pech - Jiří Kučera; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Trkola ? - Martin Domanský ?; po třetinách: 3:5, 1:5, 0:3
34:05 GÓL Spartak Pelhřimov B! 4:13
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #15 Jan Koten, asistoval #22 Kryštof Smejkal (4:13)
32:16 GÓL Spartak Pelhřimov B! 4:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #22 Kryštof Smejkal, asistoval #17 Jan Knězů (4:12)
31:46 Čas ošlehal jeho tvář, vlasy mu zestříbrněly, ale hattricky bude střílet dál, to vám slíbit může!
31:45 GÓL Spartak Pelhřimov B! 4:11
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #2 Jiří Žák, asistoval #3 Martin Kos (4:11)
28:13 GÓL Florbal Telč! 4:10
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #10 Jan Bína bez asistence (4:10)
27:00 GÓL Spartak Pelhřimov B! 3:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #3 Martin Kos, asistoval #2 Jiří Žák (3:10)
24:47 A druhý gól pro tohoto borce, rodiče musejí být pyšní, tímto zdravíme pana a paní Mozrovi.
24:46 GÓL Spartak Pelhřimov B! 3:9
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #24 Vojtěch Mozr, asistoval #3 Martin Kos (3:9)
24:21 GÓL Spartak Pelhřimov B! 3:8
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #87 Branislav Drgoňa, asistoval #48 Michal Šulc (3:8)
23:26 GÓL Spartak Pelhřimov B! 3:7
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #22 Kryštof Smejkal, asistoval #3 Martin Kos (3:7)
21:24 Vyloučen hráč #66 Libor Slatinský družstva Florbal Telč na 2 minuty za hrubost
20:35 Honza 'Messi' Knězů ukázal své rychlé ruce (bůh ví, na čem je trénuje) a nekompromisně zavěsil.
20:34 GÓL Spartak Pelhřimov B! 3:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #17 Jan Knězů bez asistence (3:6)
17:00 Braňo Drgoňa o přestávce posvačil Liptovskou pareňicu a je připraven naskočit do druhé třetiny.
15:01 Martin Kos předal Vojtovi Mozrovi rady, aby dal 40 gólů za sezonu, uvidíme, zda si to vezme k srdci.
11:02 Vojta Mozr konečně prolomil smůlu a tento gól věnuje své milé Míše Opicové.
11:01 GÓL Spartak Pelhřimov B! 3:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #24 Vojtěch Mozr, asistoval #2 Jiří Žák (3:5)
10:21 Tento hráč ukazuje proč má takovou cenu na florbalovém trhu, ve skrumáži si přilepil míček svou vytříbenou technikou na hůl a nekompromisně zavěsil pod větěv
10:20 GÓL Spartak Pelhřimov B! 3:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #43 Martin David, asistoval #17 Jan Knězů (3:4)
08:45 GÓL Spartak Pelhřimov B! 3:3
03:48 GÓL Florbal Telč! 3:2
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #10 Jan Bína bez asistence (3:2)
03:38 GÓL Florbal Telč! 2:2
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #9 Luděk Kameník bez asistence (2:2)
03:12 GÓL Florbal Telč! 1:2
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #10 Jan Bína bez asistence (1:2)
01:02 GÓL Spartak Pelhřimov B! 0:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #22 Kryštof Smejkal (0:2)
00:22 GÓL Spartak Pelhřimov B! 0:1