• 45 44:35
    2
    Jiří HAVLÍK

Spartak Pelhřimov B - Florbal Telč 3:3
branky: 2. Martin Kos, 12. Václav Vídeň, 26. Václav Vídeň - 6. Filip Novák, 16. Filip Novák, 44. Andreas Latschbacher; rozhodčí: Petr Jindra - Jakub Vaňásek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Ondřej Kocián ? - Lukáš Trkola ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:1
44:35 Timeout Spartak Pelhřimov B
44:35 Vyloučen hráč #27 Jiří Havlík družstva Florbal Telč na 2 minuty za blokování florbalky
43:53 GÓL Florbal Telč! 3:3
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #5 Andreas Latschbacher, asistoval #88 Filip Novák (3:3)
42:01 Skvostný zákrok telčského golmana, při přesunu vyráží rukou.
36:28 Na hřiště se bez cizího zavinění kácí telčský hráč Novák Filip. Chytil křeč do obou nohou, jednu mu protahuje spoluhráč a druhou soupeř. Po chvíli ho odtahují za mantinel, kde se ho ujímají nehrající spoluhráči.
29:31 Vyloučen hráč #27 Jiří Havlík družstva Florbal Telč na 2 minuty za vysoká florbalka
26:35 Štěstí přálo Telči, hráči propadli... Prvně pelhřimovským cinkla tyčka, podruhé míček letěl vedle brány.
25:21 GÓL Spartak Pelhřimov B! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #88 Václav Vídeň, asistoval #2 Jiří Žák (3:2)
24:13 Na to, že pelhřimovských je méně, mají více střeleckých šancí.
22:49 Špatná přihrávka Telče končí na pelhřimovské hokejce, naštěstí telčský golman je ostražitý.
22:02 Další pokus Pelhřimova brankově odskočit od Telče - střelu vyráží golman nohou.
19:17 Další pelhřimovská šance, tentokrát jí stopuje golman.
19:01 Šance Pelhřimova a končí těsně vedle brány.
15:09 GÓL Florbal Telč! 2:2
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #88 Filip Novák, asistoval #27 Jiří Havlík (2:2)
15:09 Novák vstřelil gól a radostí si poskočil.
11:46 GÓL Spartak Pelhřimov B! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #88 Václav Vídeň, asistoval #3 Martin Kos (2:1)
05:12 GÓL Florbal Telč! 1:1
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #88 Filip Novák, asistoval #44 Jakub Truhlář (1:1)
01:16 GÓL Spartak Pelhřimov B! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #3 Martin Kos, asistoval #88 Václav Vídeň (1:0)