• 45 44:51
    2
    Tomáš DAVID

FBC Spartak Kaplice - FBC Štíři Č. Budějovice C 7:7
branky: 2. Antonín Ballák, 11. Jakub Jirkal, 13. Karel Mach, 25. Richard Ondřich, 31. Jakub Jirkal, 32. Michal Jirků, 42. Tomáš Kadlec - 12. Tomáš David, 17. Kamil Riesz, 19. Martin Doškář, 23. Michal Beránek, 24. Jakub Zíka, 27. Petr Koktan, 43. Martin Doškář; rozhodčí: Petr Holeček - Jan Novotný; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Adam Šubjak ? - David Klíma ?; po třetinách: 3:1, 1:5, 3:1
44:51 Vyloučen hráč #17 Tomáš David družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
43:14 Poslední minuty jsou od obou celků velice vyrovnané !
42:33 Domácí tým daroval Štírům gol !
42:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 7:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #11 Martin Doškář bez asistence (7:7)
41:33 GÓL FBC Spartak Kaplice! 7:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #13 Michal Jirků (7:6)
39:24 Hraje se desátá minuta poslední třetiny a stav je stále vyrovnaný, na obou stranách je vidět plno emocí a můžeme se těšit na poslední minuty zápasu !
36:52 Kaplický tým dopřává Štírům z Budějovic hned 4 trestné minuty, ale zatím bez golu !
36:36 Vyloučen hráč #9 Tomáš Shijaku družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hra na zemi
33:14 Vyloučen hráč #55 Filip Musil družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hrubost
31:46 Fantastický nástup do třetí třetiny v podání domácího celku.
31:13 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #13 Michal Jirků, asistoval #11 Petr Čech (6:6)
31:13 Po necelých dvou minutách je vyrovnáno !
30:34 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal, asistoval #22 Tomáš Kadlec (5:6)
30:00 Třetí třetina bude velmi vyrovnaná a bude záležet na každé chybičce !
29:12 Na pár střídání se na hrací plochu dostává i František Dvořák z týmu FBC Spartak Kaplice a rozvrací obranu Budějovického celku !
27:50 Hosté jsou v obraně velmi silní a Kaplický tým se nemůže dostat do koncovky.
26:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 4:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #8 Petr Koktan bez asistence (4:6)
25:31 Před brankou domácích neustává tlak !
24:01 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #97 Richard Ondřich, asistoval #22 Tomáš Kadlec (4:5)
23:39 Kaplický tým v druhé třetině předvádí úplně jiný florbal než v první.
23:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 3:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #77 Jakub Zíka, asistoval #11 Martin Doškář (3:5)
22:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #23 Michal Beránek, asistoval #11 Martin Doškář (3:4)
21:41 Domácí přežili dvouminutový tlak.
20:30 Po vyrovnání stavu tlak hostů neustupuje !
18:44 Timeout FBC Spartak Kaplice
18:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 3:3
18:44 Tlak Hostů vyústil v nádhernou individuální akci Martina Doškáře. Je srovnáno !
17:00 Oba celky po první třetině více kombinují.
16:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #3 Kamil Riesz, asistoval #67 Josef Hron (3:2)
16:12 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice C neproměnil #8 Petr Koktan.
14:59 V první třetině jsme mohli vidět několik neproměněných střel od domácího celku, Hosté by měli v druhé třetině zapracovat na střelbě do brankového prostoru a vyvarovat se trestných minut za sekání.
13:38 Hosté dopřávají domácím zbytečné trestné minuty za sekání.
13:11 Vyloučen hráč #67 Josef Hron družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za sekání
12:57 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #25 Karel Mach, asistoval #24 Lukáš Rada (3:1)
12:54 Vyloučen hráč #11 Martin Doškář družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za sekání
11:43 Vyloučen hráč #9 Tomáš Shijaku družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře
11:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #17 Tomáš David, asistoval #69 Petr Skok (2:1)
10:42 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:0
09:55 Domácí tým se po první brance dostává pod tlak po nevyužité přesilové hře.
06:07 Vyloučen hráč #23 Michal Beránek družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za sekání
01:00 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #8 Antonín Ballák, asistoval #21 Jan Sedláček (1:0)