• 37 36:21
    5:4
    (Tvrdík)

SK JUVENIS PŘIBYSLAV - Sklo Bohemia Světlá n/S 5:4
branky: 8. Radek Procházka, 15. Radek Procházka, 16. Jan Závodný, 23. Radek Procházka, 34. Radek Procházka - 5. Martin Pavelka, 27. Martin Pavelka, 37. Milan Tvrdík, 37. Martin Pavelka; rozhodčí: Michal Roudenský - Jiří Kučera; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Hažmuka ? - David Coufal ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:2
44:45 Jan Hažmuka právě vytáhl míček z brankové čáry a zařídil svému týmu 3 body!
41:50 Utkání se hraje ve vysokém tempu a přelévá se ze strany na stranu
36:22 Světlé se v oslabení očividně daří a přidává další branku, stav utkání 5:4
36:21 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Martin Pavelka, asistoval #27 Milan Tvrdík (5:4)
36:01 Světlá v oslabení snižuje na 5:3
36:00 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #27 Milan Tvrdík, asistoval #6 Martin Kučírek (5:3)
35:08 Vyloučen hráč #35 Andrej Čapek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
33:53 Chyba v rozehrávce hostujícího týmu a balónek je v sítí! Radek Procházka si tak připisuje již čtvrtý zářez v zápase
33:52 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 5:2
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #37 Radek Procházka bez asistence (5:2)
33:01 Do třetí třetiny týmy vstoupily ve vysokém tempu
26:03 Přibyslav oslabení ubránila a skvěle ji podržel brankář, ale těsně po uplynutí trestu Světlá snižuje na 4:2
26:02 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Martin Pavelka, asistoval #40 Luboš Brzoň (4:2)
23:44 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Parkan družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:21 Světlá je velmi nebezpečná a hrozí téměř z každé akce, avšak Jan Hažmuka dnes velmi pozorný!
22:05 Radek Procházka si připisuje třetí úspěšný zásah a kompletuje Hattrick! Přesnou střelou k tyči vymetl pavučinky hostující branky
22:04 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 4:1
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #37 Radek Procházka, asistoval #30 Miloslav Bratršovský (4:1)
19:49 Přibyslav nastřeluje tyč
18:50 Světlá sehrála přesilovku celkem nebezpečně, avšak branku nevsítila
16:50 Vyloučen hráč #30 Miloslav Bratršovský družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za sekání
15:53 Hned v úvodu druhé třetiny trefuje Jan Závodný odkrytý horní roh soupeřovy svatyně a Přibyslav odskakuje do dvoubrankového vedení
15:52 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 3:1
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #88 Jan Závodný, asistoval #14 Jan Dobrovolný (3:1)
14:19 S jistou dávkou štěstí prošel Radek Procházka přes tři hráče a zamířil podruhé v zápase přesně k tyči
14:18 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 2:1
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #37 Radek Procházka, asistoval #89 Jindřich Macek (2:1)
11:25 Utkání nabírá tempo a šance přibývají, golmani ale drží své týmy
07:19 Radek Procházka trefuje přesně k tyči a Přibyslav srovnává na 1:1
07:18 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 1:1
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #37 Radek Procházka, asistoval #31 Štěpán Šrámek (1:1)
05:32 Domácí gólman teď podržel svůj tým několika zákroky
04:12 Martin Pavelka otevírá skóre střelou na bližší tyč a Světlá vede 0:1
04:11 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Martin Pavelka, asistoval #39 Patrik Hoke (0:1)
04:00 Šance můžeme vidět na obou stranách
02:08 Začátek utkání je zatím velmi opatrný a vyrovnaný