• 45 44:59
    2
    Vít PECEN

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - SK JUVENIS PŘIBYSLAV 9:4
branky: 4. Vít Pecen, 9. Adam Veselovský, 10. Michal Veselovský, 21. Václav Strašík, 22. Václav Venzhöfer, 32. Václav Strašík, 41. Václav Strašík, 42. Filip Lébl, 44. Michal Veselovský - 10. Marek Sobotka, 21. Radek Procházka, 25. Radek Procházka, 34. Jan Závodný; rozhodčí: Michal Roudenský - Jiří Kučera; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Ladislav Macek ?; po třetinách: 3:1, 2:2, 4:1
44:59 Vyloučen hráč #68 Vít Pecen družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
44:59 Zápas končí slovními přestřelkami a tvrdými dohráními
43:54 Dlouhý, přesný a pohledný výhoz golmana našel v oslabení Michala Veselovského a ten definitivně rozhoduje zápas
43:53 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 9:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #30 Michal Veselovský, asistoval #60 Michal Novák (9:4)
43:50 Přibyslav zavřela Brod , ale gól nedala
42:16 Vyloučen hráč #45 Filip Lébl družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře
41:15 Filip Lébl nahodil balonek, který propadl až do přibyslavksé svatyně a Přibyslav tak prohrává už o 4 góly
41:14 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 8:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #45 Filip Lébl, asistoval #68 Vít Pecen (8:4)
40:28 Na druhé straně se mohl přidat i dvougólový Radek Procházka, ale trefil tyč
40:06 Hattrick si přpiisuje Václav Strašík! a Brod vede 7:4
40:05 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #23 Václav Strašík, asistoval #77 Adam Veselovský (7:4)
37:38 Hosté v přesilovce nebyli úspěšní a naopak si teď zahrají oslabení
37:37 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Parkan družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za hra na zemi
36:30 Přesilovku hrají sice hosté, ale domácí teď měli nejméně dvě gólové situace, které - bohužel pro ně - neskončily v síti
35:31 Vyloučen hráč #21 Martin Kolář družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře
33:45 Chybu v rozehrávce využívá Jan Závodný a trefuje přesně
33:44 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 6:4
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #88 Jan Závodný bez asistence (6:4)
32:59 Hra přerušena z důvodu popadání mantinelů :-)
32:45 Ve velké šanci kapitán hostí - přešel dva hráče, ale golman draků úspěšný
31:39 Václav Strašík přeběhl s přehledem přibyslavského obránce a zvyšuje na 6:3
31:38 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #23 Václav Strašík bez asistence (6:3)
29:00 Hra je velmi vyrovnaná, na šance v posledních pěti minutách vítězí hosté, ale skóre mluví ve prospěch domácích
27:30 Brankář Havlíčkova Brodu velmi pěkným zákrokem vytáhl nebezpečnou střelu
26:29 Přibyslav teď zavřela Brod ve svém útočném pásmu, ale svoji převahu nezužitkovala
24:21 Radek Procházka backhandem snižuje na 5:3
24:20 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 5:3
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #37 Radek Procházka, asistoval #23 Marek Sobotka (5:3)
22:55 Velké množství střel ale Přibyslav dobře blokuje
21:46 Václav Venzhofer natáhl za půlkou a střelou tahem překonal golmana hostí
21:45 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #31 Václav Venzhöfer bez asistence (5:2)
20:42 Na druhé straně Václav Strašík trefuje obdobně hezkou střelou volný růžek a Brod si bere zpátky dvoubrankové vedení
20:41 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:2
20:16 Radek Procházka hezky utaženou střelou ze standartní situace snižuje na 3:2
20:15 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 3:2
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #37 Radek Procházka bez asistence (3:2)
19:58 Šance teď na obou stranách, úspěšní však oba golmani
18:53 Po chybě v rozehrávce draků vyráží golman střelu Marka Sobotky na tyč
17:44 Brod drží hosty v jejich obraném pásmu, ale ti dobře blokují
14:51 Jan Závodný opět sám před golmanem, pro něj bohužel OPĚT neúspěšně
14:12 Draci z Brodu si s míčkem dobře rozumí a i to je důvod, proč vedou 3:1
12:17 Brodský brankář zatím s přibyslavksými projektily nemá žádný problém
09:47 Václav Venzhofer posouvá na Michala Veselovského, který z první trefuje přesně - 3:1
09:46 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #30 Michal Veselovský, asistoval #31 Václav Venzhöfer (3:1)
09:38 Krásná individuální akce Marka Sobotky snižuje stav na 2:1
09:37 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 2:1
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #23 Marek Sobotka bez asistence (2:1)
08:19 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:0
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #77 Adam Veselovský, asistoval #25 Adam Jonák (2:0)
08:19 Naopak na druhé straně šanci proměňuje Jan Veselovksý a Brod už vede 2:0
08:08 Přibyslavksé přečísleí 2 na 1 končí těsně nad
06:58 Havlíčkův Brod je více na balonku, ale Přibyslav hrozí z nebezpečných protiútoků
05:22 Vdobré šanci se teď ocitl opět Jan Závodný, ale golmana si neobhodil
03:56 A je tu první branka zápasu. Domácí zužitkovali důraz na brankovišti a ujímají se vedení 1:0
03:55 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:0
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #68 Vít Pecen, asistoval #45 Filip Lébl (1:0)
03:13 Zatím je zápas celkem vyrovnaný
01:02 I přes to, že míček drží převážně Havlíčkův Brod, první střelu si připsal Jan Závodný - golman s přehledem zasáhl