58
  • 58 57:22
    Č. Lípa

Prague Tigers - FBC Česká Lípa B 4:1
branky: 11. Radek Šindelář, 18. Tomáš Ureš, 55. Dominik Vorlíček, 57. Dominik Vorlíček - 34. Petr Procházka; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Pavel Dundr 22 - Lukáš Chyna 38; po třetinách: 2:0, 0:1, 2:0
60:00 Komentář trenéra hostů Marek Dzierža: Pro náš mladý tým vydařené první utkání sezóny. V první polovině utkání hráli kluci zakřiknutě se zbytečným respektem k soupeři. Zápas rozhodly zkušenosti, které naši mladí hráči teprve začínají sbírat. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích D. Vorlíček:(2/2)Tým ukázal sebedůvěru a dobrou kombinaci, ale to zakončení ...., musíme se více tlačit do střelby. Brankář nás opravdu podržel, zvlástě ve druhé třetině. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra domácích D. Vorlíček:(1/2) Tým začal zápas velmi aktivní hrou, byl klid na hokejkách, jen vázlo proměňování šancí. Ve druhé třetině začali hosté více napadat a my jsme si neplnili pokyny. Po obdržené brance začalo být utkání nervózní a hra neurovnaná. Třetí třetina byla opět v naší režii a zápas jsme dovedli do vítězného konce.
58:08 Hrají se poslední dvě minuty utkání
57:22 Timeout FBC Česká Lípa B
57:15 Kašpar zs tředu sřílí na už překonaného brankáře hostujícího družstva, ale obrana se stihla vrátit včas pěkným skluzem a stav zůstává stejný
56:37 GÓL Prague Tigers! 4:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #73 Tomáš Ureš (4:1)
56:37 Ureš natahuje od poloviny hřiště a Vorlíček před brankou doráží na 4:1!
54:04 GÓL Prague Tigers! 3:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #48 Martin Boušek (3:1)
54:04 Krásná kombinace do prázdné branky. Ureš se uvolnil ve vlastním pásmu, dává na střed a balonek dostává Boušek na mantinelu, který dává před branku a Vorlíček uklízí do prázdné branky! 3:1!
52:06 Šindelář trefuje balonek, ale opět mimo brankovou konstrukci
51:41 Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #15 Andrej Svatoš.
51:41 Svatoš neproměňuje po zákroku hostující obrany na hranici malého brankoviště
50:05 Sorryjako, ale je to napínavý jako kšandy, nestíhám. Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez výraznější šance na snížíní či zvýšení
46:30 Zmrzlík se po xté pokouší překonat obranu hostů lobem, ale pokaždé trefí klubko hokejek
41:50 Nervozita na obou stranách, chyby se kupí a Tlapa nyní nevyužil šancí pálit vostrejma
40:50 Svatoš s Fišerem kombinuje na vlastní polovině a čekají na skupinu v hostující obraně
40:01 Polsední dějství začalo lépe družstvo družstvo České Lípy, které vyhrálo buly
39:34 Domácí úplně vypadají z tempa utkání a bojí se o výsledek, jak dopadne poslední dějství?!
37:31 Česká Lípa se celkem osmělila a přebírá iniciativu utkání a má nespočet šancí, výrazně jim pomohl vsřelený gól
35:15 Hostující brankář zase vytahuje pěkný zákrok
33:35 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #17 Petr Mazal (2:1)
33:35 Hostující Procházka snižuje na rozdíl jedné branky a využívá přesilovou hru hostů
32:25 Tůma zatáhl za záchrannou brzdu a jde si odpočinout na trestnou lavici
31:45 Vyloučen hráč #41 Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky
30:01 Šindelář zkouší poněkolikáté trefit ze vzduchu, ale akorát rozvířil prach na palubovce
27:32 Vyloučen hráč #29 Čeněk Kašpar družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky
27:32 Trochus e nám to tu přitvrdilo na obou stranách, bude zřejmě veselo
25:52 Vyloučen hráč #19 Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
23:27 Vyloučen hráč #7 Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře
22:56 Novák dostal slidně naloženo před brankou a budeme zahrávat standardní situaci, kterou bohužel nevyužíváme
21:35 Domácí útoky se tříští o výborného brankáře hostí, neskutečné kolik toho dokáže pochytat
20:27 Hosté zahrozili hnedka na úvodu třetiny, ale Procházka pálí nepřesně
20:01 Na začátku druhé třetiny si dovolíme pozdravit absentujícího kapitána Františka Slováka, který nyní dělá výkruty na svatbě jako Harapes #chytnipodvazek
19:58 Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #73 Tomáš Ureš.
19:58 Tomáš Ureš měl na holi třetí branku, ale balonek mu při nájezdu utekl, takže končí první třetina za stavu 2:0
18:50 Česká Lípa opět na polovině hřiště, Novák se pokouší obstřelit, ale neúspěšně, stav zůstává stále stejný
17:32 GÓL Prague Tigers! 2:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #48 Martin Boušek (2:0)
17:32 Boušek krásně prostrčil od mantinelu na na volného Ureše, který natahuje z půlky a trefuje krásnou šibenici!
16:50 Tigers pořád buší do obranného valu, ale všechno míří vedle branky, dneska zatím není přáno ani domácímu Tůmovi, který trefuje po nahrávce od Bouška
15:49 Matěj zahrozil ze standardní situace, ale bohužel nad branku
13:57 Česká Lípa je zalezlá na své polovině a snaží se najít recept na Tigers, doufejme, že ho nenajdou a v kapsách u náhradního brankáře
13:07 Filip Tlapa dneska dostává solidně naloženo od hostujícíc obrany, ale vstává a bojuje dále
12:31 Hostující Procházka se osmělil a střílí vysoko nad branku Dundra
10:14 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Radek Šindelář, asistoval #29 Čeněk Kašpar (1:0)
07:49 Hraje se vícemeně na půlka České Lípy, hostující brankář už musí mít z těch projektilů otřes mozku
05:02 Standardní situace pro hosty, ale končí ranu do připraveného Zahumenského
03:10 Domácí v drtivém tlaku, tyčky tvoní, ale bez úspěchu. Hostující brankář zatím drží ...
02:30 Svatoš od půlky orazítkoval tyčku, která rozezvoněla celou halu
01:32 Tůma prohodil zpoza branky na volného Vorlíčka, který trefuje brankáře
00:01 Úvodní buly pro družstvo hostů
00:00 Vítáme Vás z ČakoArény! Dnes své kolo rozehrají domácí Prague Tigers proti severočeskému celku FBC Česká Lípa. Domácí nastoupí v oranžovočerné variantě a hosté v modrobílé kombinaci. Domácí povede do prvního utkání kapitán Andrej Svatoš!