• 59 58:49
    2
    Maxim VOLEK

Start98 Praha-Kunratice B - FBC Pitbulls Kolín 2:5
branky: 11. Jan Vacenovský, 27. Maxim Volek - 21. Martin Chyba, 31. Martin Chyba, 41. Jindřich Smejkal, 52. Jan Novotný, 54. Jindřich Smejkal; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Kristián Chlepko 22 - Jakub Šamánek 27; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:3
60:00 Komentář k utkání domácí - David Podhráský: 'Dnes jsme si to prohráli hloupými chybami s míčkem a neproměňováním šancí. Nicméně myslím, že to bude zábavná sezóna.'
60:00 Komenář k utkání hosté - Petr Cícha: 'V zápase proti ne příliš oblíbenému soupeři nás výrazně podržel golman. Utkání jsme si dramatizovali neproměňováním řady šancí, takže za výhru jsme rádi. Děkuji soupeři.'
60:00 Střely na branku ve 3.třetině: Start98 'B' - 10; Pitbulls Kolín - 13.
58:49 Vyloučen hráč #17 Maxim Volek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:45 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #19 Jindřich Smejkal, asistoval #16 Martin Chyba (2:5)
51:43 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #13 Jan Novotný bez asistence (2:4)
51:24 Vyloučen hráč #12 Jan Vobořil družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za blokování florbalky
47:54 Vyloučen hráč #64 Otakar Prášek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za držení
46:55 Vyloučen hráč #87 David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
40:18 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:3
40:00 Střely na branku ve 2.třetině: Start98 'B' - 10; Pitbulls Kolín - 8.
30:05 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #75 Marek Reithar (2:2)
26:21 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 2:1
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #17 Maxim Volek, asistoval #95 David Podhráský (2:1)
20:18 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #19 Jindřich Smejkal (1:1)
20:00 Střely na branku v 1.třetině: Start98 'B' - 9; Pitbulls Kolín - 6.
10:20 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 1:0
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #33 Jan Vacenovský, asistoval #17 Maxim Volek (1:0)
09:31 Vyloučen hráč #16 Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení