59
  • 59 58:22
    Liberec

FbC Hradec Králové - FBC Liberec B 9:6
branky: 9. Matěj Mikšovský, 12. Matěj Mikšovský, 14. Dalibor Vlášek, 18. Ondřej Erbs, 20. David Stružinský, 23. David Stružinský, 27. Matěj Mikšovský, 38. David Stružinský, 50. Radim Kunart - 12. František Příhoda, 21. Jakub Jaroš, 23. Tomáš Ballaty, 36. Ondřej Šorm, 41. David Horáček, 42. Jan Havrda; rozhodčí: Aleš Jansa - Lukáš Žofka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Jeroným Žižka 20 - Daniel Kupec 27; po třetinách: 5:1, 3:3, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácího týmu: ,,Dnešní utkání jsme zvládli dobře po taktické stránce, ale vítězství se nerodilo lehce. Důležité 3 body po včerejší prohře. Děkuji soupeři za utkání a šťastnou cestu domů'
60:00 Komentář kapitána hostujícího týmu: Neodehráli jsme špatné utkání, domácí využili snad každého našeho zaváhání do obrany, a když už jsme se dokázali přiblížit, tak jsme rychle soupeře zase nechali odskočit. I to nás stálo výsledek. Gratulujeme soupeři k vítězství.
60:00 3.střelecký souboj dopadl tentokrát lépe pro hostující celek, kdy Liberec přestřílel Hradec v poměru 13:8
59:22 Hradec je zatáhnutý a nehodlá Liberec pustit do žádné šance
59:00 Poslední minuta tohoto zápasu. Pro Liberec ubíhá rychle, pro Hradec naopak velice pomalu
58:22 Timeout FBC Liberec B
58:00 Probíhají poslední 2 minuty dnešního utkání
57:20 Míček po střele z hokejky Vojty Noska zamířil jen na břevno svatyně Kupce
56:30 Výborný obranný zákrok Pokorného, skvěle využil své fyzické parametry
56:00 Dámy a pánové, takhle nějak by běhal Usain Bolt při florbale. Matěj Mikšovský!
54:40 Libereckou standartní situaci hradečtí beci přečetli a můžou těžit z protiútoku
53:33 Míček je na hokejkách Hradce, ten se snaží rozdíl ještě navýšit a pojistit si tak svoji výhru
52:48 Martínek teď ukázal svůj um a prohodil si libereckého beka mezi nohama
52:01 Vlášek ztratil míček, ale následně ho zpátky pro svůj tým vybojoval
51:05 Pokorný se teď hecuje po zablokování střely od Richtera
49:17 GÓL FbC Hradec Králové! 9:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #81 Michal Martinek (9:6)
48:16 Hradec má na svých hokejkách balonek a posouvají se směrem k liberecké brance
46:30 Hradec z přečíslení 3na2 nic nevytěžil. Míček poskakoval v malém brankovišti, odtud ho ale brankář odpálil až na soupeřovu polovinu
45:08 Liberec si vytváří tlak a motá si hráče Hradce
44:25 Hradecká lajna, složená převážně z juniorů, je na palubovce a předvádí zde okouzlující výkon
42:00 Hradci se momentálně nic nedaří. Všechny přihrávky jsou velice nepřesné a nabízí tak Liberci šanci na snížení
41:18 GÓL FBC Liberec B! 8:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #51 Jan Blecha (8:6)
40:41 GÓL FBC Liberec B! 8:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #99 Lukáš Růžička (8:5)
40:00 V přestávkovém programu se nám dnes ukáží hráči hradeckých mladších žáků, kteří nám ukáží, jak má vypadat pořadný free-style.
40:00 I 2.střelecký souboj Hradec zvládl ve svůj prospěch! Střely ve 2.třetině 16:5
39:00 Probíhá poslední minuta 2.třetiny
37:43 GÓL FbC Hradec Králové! 8:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský, asistoval #97 Vojtěch Nosek (8:4)
36:43 Erbs v samostatném úniku. Golman ale šanci skvěle přečetl a podržel tak svůj tým
35:29 GÓL FBC Liberec B! 7:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #77 Ondřej Šorm bez asistence (7:4)
31:44 Liberecká, rychle rozehraná, standartka a následná střela končí jen v publiku, kde fanouškovi vyrazila párek z ruky
30:48 Hradec je teď v nepříjemném tlaku, který si na něj přichystal Liberec
29:54 Radim Kunart vyzkoušel pozornost Kupce.
28:33 Liberecké přečíslení ztroskotalo na výborné obraně hradeckého mančaftu
26:03 GÓL FbC Hradec Králové! 7:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #97 Vojtěch Nosek (7:3)
24:10 Vyloučen hráč #77 Ondřej Šorm družstva FBC Liberec B na 2 minuty za zdržování hry
22:58 GÓL FbC Hradec Králové! 6:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský, asistoval #12 Tomáš Pokorný (6:3)
22:16 GÓL FBC Liberec B! 5:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Tomáš Ballaty, asistoval #39 David Horáček (5:3)
22:16 Nosek špatně zpracoval míček a nahrál tím soupeřovi na šanci a ten s přehledem zakončuje
21:35 Čubírka v souboji s Richterem vybojoval míček pro svůj tým v rohu hřiště
21:25 Mikšovský si z osobní souboje odnáší lehké poranění levé ruky
20:06 GÓL FBC Liberec B! 5:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #87 Jakub Jaroš, asistoval #40 Dominik Šollar (5:2)
20:00 Střelecký souboj vyhrál Hradec nad Libercem v poměru 12:8
19:16 GÓL FbC Hradec Králové! 5:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský, asistoval #17 Radim Kunart (5:1)
19:00 Probíhá poslední minuta 1.třetiny tohoto zápasu.
17:10 Tvrdý osobní souboj u našeho komentátorského stanoviště a obličej hráče Liberce se mi objevil přímo před obrazovkou
17:06 GÓL FbC Hradec Králové! 4:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #87 Ondřej Erbs bez asistence (4:1)
15:32 Hradec v přečíslení 2na1. Elicer ale neyužil tuto příležitost a míček napálil jen do před ním stojícího hráče
14:24 Žižka teď vychytal těžkou střelu a halou se ozývá potlesk
13:37 GÓL FbC Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #31 Dalibor Vlášek, asistoval #56 Matěj Mikšovský (3:1)
11:32 GÓL FbC Hradec Králové! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #87 Ondřej Erbs (2:1)
11:32 Mikšovský kulišácky poslal golmana na párek a zavěsil
11:13 GÓL FBC Liberec B! 1:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #64 František Příhoda bez asistence (1:1)
10:39 Liberec je po zkažené standartce Hradce znovu na balonku
08:01 GÓL FbC Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #31 Dalibor Vlášek (1:0)
08:01 Krásný nához a následný volej Matěje Mikšovského posouvá Hradec do vedení
07:06 Hra je teď na obou stranách velice svižná a oba týmy se snaží vstřelit první branku tohoto zatím pohledného zápasu
05:27 Liberec vybojoval míček v útočném pásmu a může těžit z šance
03:05 Nosek vystihl přihrávku a posunul míček na Elicera, který s trochou smůly trefuje břevno
02:00 Hradec Králové se snaží přesnými přihrávkami dostat až k velkému brankovišti soupeřovi branky
00:50 Hradeckou rozehrávku Vojty Noska vystihl jeden z libereckých útočníků a šel sám na bránu, kterou pro jeho tým, bohužel, minul.