• 60 59:02
    2
    Tomáš HUDÍK

FBC Česká Lípa B - Prague Tigers 1:15
branky: 17. Josef Hanzalík - 5. Vítězslav Matěj, 7. Vítězslav Matěj, 12. Dominik Vorlíček, 18. Tadeáš Zahumenský, 28. Čeněk Kašpar, 30. Vítězslav Matěj, 38. Tadeáš Zahumenský, 39. Filip Rulíšek, 42. Radek Šindelář, 49. Filip Rulíšek, 49. Šimon Fišer, 51. Tomáš Ureš, 53. Filip Tlapa, 57. Radek Šindelář, 58. David Navrátil; rozhodčí: Jaroslav Tichý - Tomáš Šedivý; vyloučení: 8 + Petr Procházka OS:3; využití: 0:2; diváků: 21; zásahy brankářů: Vojtěch Nechvíle 25 - Pavel Dundr 11, Tomáš Hlava 7; po třetinách: 1:4, 0:4, 0:7
60:00 Vyjádření trenéra domácích: Nedisciplinovanost a nesoustředěnost nás posadila na dno. Děkujeme soupeři za fair-play utkání.
60:00 Vyjádření trenéra hostí: Děkuji týmu za jednoznačný průběh zápasu a s udrženými nervy na uzdě. Děkuji soupeři ne za moc férové utkání.
60:00 Střely po třetí třetině: 7-15
59:02 Vyloučen hráč #71 Tomáš Hudík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:41 GÓL Prague Tigers! 1:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #87 David Navrátil, asistoval #73 Tomáš Ureš (1:15)
57:28 Vyloučen hráč #39 Drahoslav Pastor družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře
56:16 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Zmrzlík družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky
56:04 GÓL Prague Tigers! 1:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Radek Šindelář, asistoval #11 Radim Tůma (1:14)
55:54 Vyloučen hráč #13 David Böhme družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování
53:01 Vyloučen hráč #87 David Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:23 GÓL Prague Tigers! 1:13
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Filip Tlapa, asistoval #76 Dominik Vorlíček (1:13)
50:41 GÓL Prague Tigers! 1:12
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #87 David Navrátil (1:12)
48:46 GÓL Prague Tigers! 1:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Šimon Fišer, asistoval #11 Radim Tůma (1:11)
48:24 GÓL Prague Tigers! 1:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 Filip Rulíšek bez asistence (1:10)
41:28 GÓL Prague Tigers! 1:9
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tomáš Hlava družstva Prague Tigers
40:00 Střely po druhé třetině: 5-8
38:55 GÓL Prague Tigers! 1:8
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 Filip Rulíšek, asistoval #82 Čeněk Kašpar (1:8)
37:16 GÓL Prague Tigers! 1:7
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský, asistoval #55 Vítězslav Matěj (1:7)
35:30 Vyloučen hráč #7 Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání
29:49 GÓL Prague Tigers! 1:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #55 Vítězslav Matěj z trestného střílení (1:6)
27:55 GÓL Prague Tigers! 1:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #82 Čeněk Kašpar, asistoval #81 František Slovák (1:5)
26:19 Vyloučen hráč #11 Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
22:39 Vyloučen hráč #17 Petr Mazal družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
21:34 Vyloučen hráč #33 David Hybš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za blokování florbalky
20:00 Střely po první třetině: 7-12.
17:53 GÓL Prague Tigers! 1:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský, asistoval #16 Filip Tlapa (1:4)
16:37 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #41 Josef Hanzalík, asistoval #92 Jakub Kněžour (1:3)
11:14 GÓL Prague Tigers! 0:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #73 Tomáš Ureš (0:3)
10:45 Vyloučen hráč #19 Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B - osobní trest
10:45 Vyloučen hráč #19 Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování
09:25 Vyloučen hráč #33 David Hybš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:26 GÓL Prague Tigers! 0:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #77 Radek Šindelář (0:2)
04:15 GÓL Prague Tigers! 0:1