11:5
    David PÍŠE
    (Novák)

FbC Hradec Králové - FBŠ Všestary 11:5
branky: 4. Ondřej Erbs, 28. Radim Kunart, 32. Matěj Mikšovský, 35. Jonáš Mikšovský, 35. Radim Kunart, 44. Jonáš Mikšovský, 46. Tomáš Černý, 47. David Stružinský, 54. Matěj Mikšovský, 59. Andrej Tibenský, 59. Radim Kunart - 1. Pavel Hellmann, 10. Štěpán Novák, 39. Aleš Klemš, 46. Jan Páleník, 60. David Píše; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 4:6; využití: 2:2; diváků: 112; zásahy brankářů: David Šimeček 21 - Jaromír Žák 31; po třetinách: 1:2, 4:1, 6:2
59:59 Komentář trenéra domácích: Kromě 1.třetiny, která byla nervózní a plná nepřesností, jsme zápas zvládli velice dobře. Vyzdvihl bych především týmovost, koncentraci a vůli po vítězství, které je tak potřebné a důležité. Soupeři děkujeme za přínosné utkání, fanouškům za důstojnou kulisu.
59:59 Komentář trenéra hostí Jana Freiberga: Do utkání jsem vstoupili velmi slušně, od druhé třetiny jsem byli hodně vylučování a to nás stálo dost sil. Neproměňování šancí a otevřená hra na konci utkání nás stála vysokou prohru. Děkuji klukům za odmakaný zápas. Také chci poděkovat diváku za skvělou kulisu, atmosféra na derby byla skvělá. Děkujeme soupeři za utkání.
59:56 GÓL FBŠ Všestary! 11:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #30 David Píše, asistoval #99 Štěpán Novák (11:5)
58:27 GÓL FbC Hradec Králové! 11:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #87 Ondřej Erbs (11:4)
58:10 GÓL FbC Hradec Králové! 10:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Andrej Tibenský bez asistence (10:4)
55:52 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky
53:50 GÓL FbC Hradec Králové! 9:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #12 Tomáš Pokorný (9:4)
46:32 Bedřich natáhl a z půlky o tyčku skóruje. Následuje výbuch radostných emocí v celém hradeckém týmu.
46:31 Timeout FBŠ Všestary
46:31 GÓL FbC Hradec Králové! 8:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský, asistoval #27 Lukáš Čubírka (8:4)
45:51 GÓL FbC Hradec Králové! 7:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #35 Tomáš Černý, asistoval #94 Daniel Elicer (7:4)
45:35 GÓL FBŠ Všestary! 6:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #62 Jan Páleník, asistoval #29 Roman Dostál (6:4)
45:19 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
43:25 GÓL FbC Hradec Králové! 6:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Jonáš Mikšovský bez asistence (6:3)
43:25 Pohledná individuální akce Jonáše Mikšovského končí gólem. Kvalitní zakončení třicet nad led k tyči.
42:30 Velmi slušná návštěva na dnešním utkání. Více jsou slyšet fanoušci Všestar
41:00 Třetí třetina začala šancemi na obou stranách v rychlém sledu.
39:59 střely na bránu 13:5 pro Hradec
38:59 GÓL FBŠ Všestary! 5:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #98 Aleš Klemš, asistoval #2 Jan Volenec (5:3)
37:28 Vyloučen hráč #27 Lukáš Čubírka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
37:10 Všestary si zahrají přesilovku
36:07 Hradec tlačí , hráči Všestar jsou bezradní
34:37 GÓL FbC Hradec Králové! 5:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #56 Matěj Mikšovský (5:2)
34:29 GÓL FbC Hradec Králové! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Jonáš Mikšovský, asistoval #87 Ondřej Erbs (4:2)
33:07 Vyloučen hráč #17 Jan Freiberg družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře
32:31 branková konstrukce zachránila Hradec od gólu
31:13 GÓL FbC Hradec Králové! 3:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #93 David Stružinský (3:2)
30:50 Vyloučen hráč #67 Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování
30:13 Vyloučen hráč #7 Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování florbalky
27:04 GÓL FbC Hradec Králové! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #93 David Stružinský (2:2)
27:04 Stružinský vybojoval míček za brankou Hradce a po přeběhu celého hřiště posílá na Kunarta a ten krásně přehazuje brankáře hostí
14:45 oba týmy v plném počtu
12:45 Vyloučen hráč #31 Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
12:06 Vyloučen hráč #99 Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
11:00 Šejvl trefuje jen hostujícího brankáře
10:36 výborný zákrok Šimečka
09:31 GÓL FBŠ Všestary! 1:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák bez asistence (1:2)
09:31 po chybné rozehrávce Hradce Všestary střílí gól
09:05 Všestary dobře blokují střely Hradce
07:33 individualní akce Stružinského bohužel bez gólu
06:27 hosté ubránili oslabení
04:27 Vyloučen hráč #98 Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
03:27 GÓL FbC Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #87 Ondřej Erbs, asistoval #93 David Stružinský (1:1)
03:27 z půlky dává gól Erbs
02:55 hra se přelévá za strany na stranu
00:35 GÓL FBŠ Všestary! 0:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann bez asistence (0:1)
00:35 rychlý gól Všestar