• 58 57:30
    7:4
    (Moravec)

FBŠ Všestary - FBC Pitbulls Kolín 7:4
branky: 19. Roman Dostál, 32. Štěpán Novák, 40. Štěpán Novák, 48. Pavel Hellmann, 49. Štěpán Novák, 50. Jan Freiberg, 58. Štěpán Novák - 5. Kryštof Podskalský, 34. Marek Reithar, 36. Trong Le Xuan, 40. Tomáš Kukal; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 0:1; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Filip Ježek 21 - Lukáš Mareš 26; po třetinách: 1:1, 2:3, 4:0
60:00 Komentář trenéra hostí Václava Loudy: Takový zápas bychom měli zvládnout i přes absenci klíčových hráčů. Bohužel se tak nestalo a nás čekají tuhé boje o záchranu.
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Freiberga: Důležité body do tabulky, celý zápas jsme byli lepší, ale nedokázali jsme proměňovat šance. Ve třetí třetině jsme střeleckou smůlu prolomili a dokázali skórovat. Byl to pro nás psychicky velmi těžký zápas, který jsem zvládli. Chválím kluky za jejich práci. Děkuji divákům a soupeři za utkání.
57:40 Hosté opět bez golmana.
57:30 GÓL FBŠ Všestary! 7:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #67 Jakub Moravec (7:4)
57:30 Všestary plní prázdnou kasu dalším gólem.
57:05 Kolín se tlačí do zakončení.
55:47 Všestary dvakrát vyhazují míček. Branku netrefili.
55:45 Trestné střílení družstva FBŠ Všestary neproměnil #99 Štěpán Novák.
55:00 Kolín zkouší hru bez golmana.
53:45 Reithar nevybíravě osekal hokejku Nováka v samostatném úniku a ten pojede trestné střílení.
53:03 Mareš likviduje gólovku, když se míček odrazil od nohy vlastního spoluhráče.
51:10 Ježek nadvakrát likviduje šanci soupeře.
49:50 GÓL FBŠ Všestary! 6:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #17 Jan Freiberg, asistoval #7 Pavel Hellmann (6:4)
49:50 Poslední dvě minuty neví kolínští, kde jim hlava stojí a Všestary z toho těží maximum. Už jen proto, že začali trefovat mezi tři tyče.
48:42 GÓL FBŠ Všestary! 5:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (5:4)
48:42 Při standartce si odskočil Novák do vloného prostoru a tam ho nenašel nikdo jiný, než Hellmann.
47:14 GÓL FBŠ Všestary! 4:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #99 Štěpán Novák (4:4)
47:14 A máme tu změnu skóre. Ale je to boj. Nikdo nechce prohrát a podle toho to na hřišti vypadá.
42:04 Začátek třetí třetiny se hraje v obrovském tempu.
39:59 Střely na branku ve druhé třetině 9:6.
39:43 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #88 Tomáš Kukal, asistoval #91 Trong Le Xuan (3:4)
39:43 Rychlá odpověď hostů.
39:05 GÓL FBŠ Všestary! 3:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #17 Jan Freiberg (3:3)
37:50 Tempo hry se zvyšuje. Všestary mají spoustu střel, většinou však míjí branku. A to i z vyložených šancí.
35:14 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #91 Trong Le Xuan, asistoval #7 Petr Cícha (2:3)
35:10 Freiberg poslal od půlky míček asi 30 cm nad palubovkou, a Novák jej jednoruč sklepává do branky bezprostředně před bezmocným Marešem.
35:10 Samostatný únik Cíchy likviduje Ježek.
33:53 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #71 Kryštof Podskalský (2:2)
33:53 Kolín přesilovku využívá ihned po rozehrávce.
33:51 Suchomel vyloučený za sekání při střele.
33:35 Ježek pevný jako skála i po chybě svých spoluhráčů.
31:15 GÓL FBŠ Všestary! 2:1
31:15 Nedáš, dostaneš. Jéža vychytal hostujícího útočníka a na druhou stranu se vrhli Frajby se Štěpou a domácí otáčí skóre.
29:30 Suchomel dostal pěkný loket do ucha, viník se diví, že mu byl odpískaný faul.
28:30 Kolín je už hodnou chvíli zatlačený na vlastní polovině, spíše třetině.
26:10 Vedoucí gól měl na hokejce Páleník. Šel sám na Mareše, ale neprostřelil.
25:10 Brejk 2 na 1 a následně dva na Jéžu Kolín neproměňuje. Do obrany se sprintem vrátil Freiberg a míček jim sebral.
23:00 Hostující golman si musí připadat jako na střelnici. Bohužel žádná střela nekončí v jeho síti.
19:59 Nervózní závěr první třetiny končí počtem střel na branku 11:7.
18:02 GÓL FBŠ Všestary! 1:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Roman Dostál bez asistence (1:1)
18:02 Hrubou chybu v obraně hostí trestá osamocený Roman B.O.B. Dostál!
17:46 Hosté v plném počtu.
15:36 Vyloučen hráč #71 Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:36 Podskalský chtěl Všestarům zabránit v rozehrání standartní situace z nebezpečného místa posunutím míčku mimo místo rozehrávky a vysloužil si za to trest.
14:22 Krásná souhra čtyř všestarských hráčů kýžené ovoce nepřinesla. Moc nechybělo.
12:48 Kolín nevyužil brejku 3 na 2.
12:07 Tentokrát Všestary do boční síťky.
08:00 Hra tak nějak plyne a ani jeden z týmů nemá na hřišti větší převahu.
04:02 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #71 Kryštof Podskalský, asistoval #37 Tomáš Humpolák (0:1)
04:02 Po nepřehledné situaci se míček dostává do branky domácích.
01:41 A znovu.
01:04 Hosté trefují boční síťku.
00:20 Domácí na míčku a první střela vedle.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Vítáme Vás u online přenosu v zápase, ve kterém se hraje doslova o šest bodů. Všestary vyzvou jedenáctý Kolín, na který mají náskok pouhý bod.