15:9
    Pavel HŮZA
    (Král)

FBC Panthers Liberec - FBC Česká Lípa B 15:9
branky: 4. Dominik Hiadlovský, 5. Pavel Hůza, 14. Tomáš Szabo, 16. Jiří Špak, 19. Pavel Hůza, 23. Jan Král, 33. Jiří Špak, 37. Jan Burkoň, 39. Jan Král, 39. Jan Král, 46. Jan Obermann, 46. Jan Burkoň, 50. Pavel Hůza, 54. Jiří Špak, 60. Pavel Hůza - 2. Jakub Kněžour, 9. Petr Procházka, 13. Petr Mazal, 21. Petr Procházka, 22. Jakub Kněžour, 24. Radek Matějíček, 36. Jakub Knespl, 37. Tomáš Hudík, 54. Petr Mazal; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:5; využití: 3:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Velzel 16 - Jakub Houser 16; po třetinách: 5:3, 5:5, 5:1
60:02 Vyjádření trenéra domácích - Jan Obermann: Příště snad přijde lepší víkend, díky soupeři a pořadatelům.
60:01 Komentář hostů: Marek Dzierža - na góly bohaté utkání, ale skončilo ve prospěch domácích. Ani devět branek nestačilo na vítězství. Děkujeme soupeři za utkání.
59:00 GÓL FBC Panthers Liberec! 15:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #89 Jan Král (15:9)
57:28 Timeout FBC Česká Lípa B
53:36 GÓL FBC Česká Lípa B! 14:9
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #17 Petr Mazal, asistoval #41 Josef Hanzalík (14:9)
53:22 GÓL FBC Panthers Liberec! 14:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #18 Tomáš Szabo (14:8)
52:40 Vyloučen hráč #88 Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání
49:09 GÓL FBC Panthers Liberec! 13:8
45:45 GÓL FBC Panthers Liberec! 12:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň bez asistence (12:8)
45:36 GÓL FBC Panthers Liberec! 11:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #17 Jan Obermann bez asistence (11:8)
40:23 Vyloučen hráč #7 Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
38:58 GÓL FBC Panthers Liberec! 10:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #89 Jan Král bez asistence (10:8)
38:42 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #89 Jan Král, asistoval #18 Tomáš Szabo (9:8)
36:47 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #42 Teemu Tuhkanen (8:8)
36:04 GÓL FBC Česká Lípa B! 7:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #71 Tomáš Hudík bez asistence (7:8)
35:03 GÓL FBC Česká Lípa B! 7:7
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl, asistoval #19 Petr Procházka (7:7)
34:42 Vyloučen hráč #41 Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
32:04 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #89 Jan Král (7:6)
30:15 Vyloučen hráč #19 Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
23:36 GÓL FBC Česká Lípa B! 6:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #36 Radek Matějíček, asistoval #15 Jakub Knespl (6:6)
23:05 Vyloučen hráč #69 Dominik Hiadlovský družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
22:41 Vyloučen hráč #11 Tomáš Zvára družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
22:23 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #89 Jan Král, asistoval #88 Pavel Hůza (6:5)
21:55 GÓL FBC Česká Lípa B! 5:5
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #92 Jakub Kněžour, asistoval #17 Petr Mazal (5:5)
20:54 GÓL FBC Česká Lípa B! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #40 Jan Petříček (5:4)
18:04 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:3
15:01 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak bez asistence (4:3)
13:54 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo z trestného střílení (3:3)
13:54 Vyloučen hráč #4 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za blokování florbalky
12:56 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #17 Petr Mazal bez asistence (2:3)
08:43 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #15 Jakub Knespl (2:2)
04:15 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #42 Teemu Tuhkanen (2:1)
03:25 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #69 Dominik Hiadlovský, asistoval #3 Jiří Špak (1:1)
01:14 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #92 Jakub Kněžour, asistoval #36 Radek Matějíček (0:1)