• 60 59:43
    6:8
    (Řádek)

FBC Panthers Liberec - Prague Tigers 6:8
branky: 5. Ondřej Neuman, 15. Jiří Špak, 26. Jiří Špak, 47. Tomáš Szabo, 50. Jiří Špak, 60. Filip Munzar - 7. Miloslav Stránský, 16. Martin Boušek, 20. Dominik Vorlíček, 43. Tomáš Ureš, 44. Martin Boušek, 50. Vítězslav Matěj, 54. Vojtěch Řádek, 60. Dominik Vorlíček; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Petr Vacátko 21 - Tomáš Hlava 13; po třetinách: 2:3, 1:0, 3:5
60:02 Komentář domácích (Jan Obermann) - Pěkný zápas, děkujeme soupeři. Dnes to chtěl soupeř víc! Děkujeme pořadatelům.
60:01 Komentář trenéra hostů (David Vorlíček): Dnes velmi pohledné utkání bez záludných faulů, konečně pořádný zápas s dobrým soupeřem. Děkuji svému týmu, že si vzal tři body zpět.
59:43 GÓL Prague Tigers! 6:8
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #75 Vojtěch Řádek (6:8)
59:24 Timeout FBC Panthers Liberec
59:24 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #40 Jiří Špak (6:7)
57:14 Vyloučen hráč #55 Vítězslav Matěj družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou
53:48 GÓL Prague Tigers! 5:7
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #1 Tomáš Hlava (5:7)
51:58 Vyloučen hráč #41 Filip Rulíšek družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
51:37 Timeout Prague Tigers
49:48 GÓL Prague Tigers! 5:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #41 Filip Rulíšek (5:6)
49:33 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #40 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (5:5)
46:03 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #93 Ondřej Neuman (4:5)
43:52 GÓL Prague Tigers! 3:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #73 Tomáš Ureš (3:5)
42:29 GÓL Prague Tigers! 3:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #11 Radim Tůma (3:4)
40:43 Vyloučen hráč #47 Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za zvedání florbalky
38:43 Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
37:39 Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #48 Martin Boušek.
25:22 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:3
22:28 Vyloučen hráč #11 Tomáš Zvára družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
19:25 GÓL Prague Tigers! 2:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #48 Martin Boušek (2:3)
15:49 GÓL Prague Tigers! 2:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #76 Dominik Vorlíček (2:2)
14:42 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:1
06:44 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #4 Miloslav Stránský, asistoval #41 Filip Rulíšek (1:1)
04:43 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #40 Jiří Špak (1:0)
04:29 Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil #89 Jan Král.