• 59 58:56
    7:3
    ()

FBŠ Všestary - FLORBAL JABLONEC 7:3
branky: 11. Štěpán Novák, 14. Roman Dostál, 18. Štěpán Novák, 19. Marek Stuchlík, 19. Jakub Moravec, 56. Pavel Hellmann, 59. Marek Stuchlík - 5. Lukáš Jarolímek, 7. Jan Havel, 40. Daniel Měkota; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Filip Ježek 22 - Denis Kopecký 23; po třetinách: 5:2, 0:1, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích Freiberga: 'Dneska velmi bojovné utkání, kde jsme plnili, co jsme si řekli až na prvních 5 minut utkání. Kluky chválím za jejich odvedenou a trpělivou práci. Pro nás velmi důležité body, Děkujeme soupeři a přejme mu hodně zdaru do dalších zápasů. Také chci poděkovat divákům, kteří dorazili do Kuklen.'
60:00 Komentář trenéra hostů Javůrka: 'Dneska jsme byli absolutně strašní. Soupeř vyhrál zaslouženě, gratuluji mu k vítězství a týmové hře. My nejsme tým. Díky za zápas, díky pořadatelům.'
58:56 GÓL FBŠ Všestary! 7:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #4 Marek Stuchlík bez asistence (7:3)
58:56 Domácí bojují do poslední vteřiny a šťastného gólu se dočkal Stuchlík.
55:36 GÓL FBŠ Všestary! 6:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #99 Štěpán Novák (6:3)
55:36 Novák používal své mohutné tělo v rohu tak dlouho, až se k němu seběhli dva protihráči. Toho využil Hellmann a po nahrávce od Nováka krásně zasunul míček zpoza branky za bezmocného Kopeckého.
54:20 Vaňkát se dostává k odraženému míčku, Kopecký zasahuje.
53:00 Hellmann běží přes celé hřiště, Novákovu nahrávku vzduchem sklepává pouze za branku Kopeckého.
52:05 Hned po timeoutu vyslali hosté na Ježka jedovatou střelu.
52:02 Timeout FLORBAL JABLONEC
50:00 Na Nováka se přisálo modrožluté klíště. Setřásl ho a s pomocí spoluhráčů nadvakrát ohrozil Kopeckého.
46:00 Od začátku třetí třetiny jsme viděli několik slibně vyhlížejících šancí na obou stranách. Na stavu skóre to nic nemění.
40:24 Domácí pod tlakem odpalují míček.
39:59 Střely na branku ve druhé třetině: 11:9
39:25 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #17 Daniel Měkota, asistoval #81 Zbyněk Hujer (5:3)
37:12 100% šanci teď spálil Vaňkát a chytá se za hlavu.
36:41 Freiberg v úniku sám na Kopeckého. Hostující golman vyráží ramenem.
34:15 Po delší době o sobě dává střelecky vědět Jarolímek. Jeho dělovka míjí branku jen o pár centimetrů.
33:21 Po volném úderu přichází dobrá šance domácích. Skóre se nemění.
33:15 Stuchlík byl ve sprinterském souboji rychlejší a soupeř sahá k drobnému faulu.
31:00 Hra o poznání rychlejší, než v první třetině. Více z toho však těží Všestary, aktuální počet střel na branku ve druhé třetině je 7:1
27:29 Freiberg v šanci po přihrávce Hellmanna zpoza branky. Přestřelil.
26:04 Dostál obkroužil branku, zavěsit ale nedokázal.
25:08 Ani Všestary svou první přesilovku nevyužívají a hosté jsou v plném počtu.
23:08 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Čivrný družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
22:40 Všestary na míčku na své polovině a přemýšlí, jak ohrozit soupeřovu branku.
21:30 Jablonec na Všestary vlítl od první vteřiny a je patrné, že by chtěli zápas zvrátit na svou stranu.
19:59 Střely na branku v první třetině 12:7
18:51 GÓL FBŠ Všestary! 5:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec, asistoval #30 David Píše (5:2)
18:51 Kuba Moravec beckhendem praštil do míčku a nachytal hostujícího golmana v nedbalkách.
18:17 GÓL FBŠ Všestary! 4:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #4 Marek Stuchlík, asistoval #3 Daniel Moravec (4:2)
18:17 Hosté jsou v šoku. Střílenou přihrávku Dáni Moravce ze vzduchu uklízí Stuchlík.
17:43 GÓL FBŠ Všestary! 3:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (3:2)
17:43 Po tlaku sérii neproměněných šancí se nakonec trefuje Novák a domácí ještě v první třetině otáčí skóre.
16:53 Domácí v plném počtu.
15:48 Volence chtěl jeden ze soupeřů zbourat u mantinelu. Nepochodil.
15:27 Jarolímek v dobré šanci v přesilovce přestřelil.
14:53 Vyloučen hráč #67 Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
14:10 Velký chaos před domácí brankou, ale poskakující míček v brance nekončí.
13:12 GÓL FBŠ Všestary! 2:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Roman Dostál, asistoval #64 Oldřich Vaňkát (2:2)
13:12 A máme vyrovnáno po nechytatelné střele Dostála.
10:30 GÓL FBŠ Všestary! 1:2
10:30 Nedáš, dostaneš. Hellmann nachází připraveného volného Nováka a domácí snižují.
10:23 Jablonec v brejku 2 na 1, Ježek teď náramně podržel svůj tým.
07:41 Všestary dávají gól, který neplatí. Rozhodčím se nelíbilo místo, ze kterého Novák rozehrál.
06:41 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #11 Jan Havel, asistoval #13 Vojtěch Čivrný (0:2)
06:41 Třetí střela na branku, druhý gól. Produktivní Jablonec proměňuje rozehru po faulu.
04:16 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek bez asistence (0:1)
04:16 Míček se odráží k úplně osamocenému Jarolímkovi před domácí brankou a ten první střelou svého týmu prostřeluje Ježka.
02:00 Vypadá to, že dnešní zápas se ponese v duchu sprinterských soubojů a následných bojů o míček u mantinelu.
00:00 Oba týmy dělí pouhé 3 body a výsledek dnešního zápasu může hodně napovědět o setrvání týmů v divizi pro příští sezónu.
00:00 Vítejte u dnešního zápasu, který je z důvodu obsazenosti haly o 15 minut posunutý.