5:8
    Martin PŘEVRÁTIL
    (Rak)

Start98 Praha-Kunratice B - Florbalová akademie MB 5:8
branky: 15. Ondřej Duda, 25. Jakub Seger, 28. David Podhráský, 38. Otakar Prášek, 45. Ondřej Klička - 6. Jan Ulman, 22. Vojtěch Starý, 30. Jan Ulman, 32. Jan Ulman, 33. Tomáš Malý, 35. Jiří Krouský, 44. Vojtěch Starý, 55. Martin Převrátil; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 4; zásahy brankářů: Martin Novotný 3 - Lukáš Maruška 5, Radovan Kopuletý 8; po třetinách: 1:1, 3:5, 1:2
60:00 Vyjádření trenéra domácích (D.Podhráský): Po zranění jsme v malém počtu bojovali, ale dnes to bohužel nestačilo. Díky soupeři za utkání.
60:00 Vyjádření trenéra hostí (A.Tůma): Těm, kterým včerejší zápas moc herně nevyšel, ten dnešní rozhodli v náš prospěch. A tak to má být. Jsme rádi za výhru a všem děkujeme za utkání.
54:15 GÓL Florbalová akademie MB! 5:8
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #28 Martin Převrátil, asistoval #41 Branislav Rak (5:8)
45:04 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
44:07 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 5:7
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #63 Ondřej Klička, asistoval #23 Jakub Seger (5:7)
43:00 GÓL Florbalová akademie MB! 4:7
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #27 Vojtěch Starý, asistoval #22 Jiří Krouský (4:7)
38:16 Vyloučen hráč #63 Ondřej Klička družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání
37:06 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 4:6
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #64 Otakar Prášek, asistoval #81 Štěpán Jabůrek (4:6)
34:45 GÓL Florbalová akademie MB! 3:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #22 Jiří Krouský z trestného střílení (3:6)
32:34 GÓL Florbalová akademie MB! 3:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #22 Jiří Krouský (3:5)
31:41 GÓL Florbalová akademie MB! 3:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #22 Jiří Krouský (3:4)
29:38 GÓL Florbalová akademie MB! 3:3
29:12 Vyloučen hráč #17 Maxim Volek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:37 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 3:2
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #95 David Podhráský, asistoval #81 Štěpán Jabůrek (3:2)
27:37 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Radovan Kopuletý družstva Florbalová akademie MB
24:01 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 2:2
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #23 Jakub Seger, asistoval #77 Michal Bajus (2:2)
21:20 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #27 Vojtěch Starý, asistoval #97 Tomáš Malý (1:2)
14:48 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 1:1
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #28 Ondřej Duda, asistoval #81 Štěpán Jabůrek (1:1)
05:59 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #48 Michal Macků (0:1)
01:39 Trestné střílení družstva Start98 Praha-Kunratice B neproměnil #23 Jakub Seger.