• 58 57:45
    9:12
    (Matěj)

FBC Liberec B - Prague Tigers 9:12
branky: 24. Tomáš Ballaty, 27. Marek Žagan, 32. Bohuslav Ferdan, 34. Jan Havrda, 36. Jan Havrda, 40. Jakub Pecháček, 43. Marek Žagan, 54. Marek Žagan, 55. Jan Šoltys - 5. Vítězslav Matěj, 5. Dominik Vorlíček, 6. Filip Rulíšek, 16. Filip Rulíšek, 22. Vojtěch Řádek, 25. Jiří Horák, 43. Dominik Vorlíček, 43. Filip Rulíšek, 50. Martin Boušek, 51. Filip Rulíšek, 52. Andrej Svatoš, 58. Filip Rulíšek; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Tomáš Novotný; vyloučení: 4:2 + Tomáš Ureš 5 + Tomáš Ureš OS; využití: 2:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Daniel Kupec 20 - Tomáš Hlava 11, Pavel Dundr 14; po třetinách: 0:4, 6:2, 3:6
60:00 Komentář kapitána domácích Jana Havrdy: Je to velká škoda. Zápas s kvalitním soupeřem jsme dokázali otočit, ale konec jsme nezvládli. Gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů Davida Vorlíčka: Po klidné první třetině jsme si zápas zkomplikovali. Soupeř naše chyby potrestal. V průběhu třetí třetiny jsme se vrátili ke své hře a zápas dotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely celkem: FBC Liberec B - 34 Prague Tigers - 32
60:00 Střely po třetí třetině: 14:13
57:45 GÓL Prague Tigers! 9:12
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 Filip Rulíšek, asistoval #55 Vítězslav Matěj (9:12)
54:27 GÓL FBC Liberec B! 9:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Jan Šoltys bez asistence (9:11)
53:54 GÓL FBC Liberec B! 8:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #23 Jakub Pecháček (8:11)
51:23 GÓL Prague Tigers! 7:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #8 Andrej Svatoš, asistoval #41 Filip Rulíšek (7:11)
50:38 Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Prague Tigers - osobní trest
50:38 Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování
50:06 Timeout FBC Liberec B
50:06 GÓL Prague Tigers! 7:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 Filip Rulíšek, asistoval #75 Vojtěch Řádek (7:10)
49:55 GÓL Prague Tigers! 7:9
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #11 Radim Tůma (7:9)
46:05 Vyloučen hráč #76 Tomáš Brožek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
42:57 GÓL Prague Tigers! 7:8
42:40 GÓL Prague Tigers! 7:7
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #48 Martin Boušek (7:7)
42:05 GÓL FBC Liberec B! 7:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #61 Jan Šoltys (7:6)
40:00 Střely po druhé třetině: 12:9
39:15 GÓL FBC Liberec B! 6:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #51 Jan Blecha (6:6)
37:18 Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Prague Tigers na 5 minuty za hrubost
35:59 GÓL FBC Liberec B! 5:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #23 Jakub Pecháček (5:6)
33:32 GÓL FBC Liberec B! 4:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (4:6)
31:22 GÓL FBC Liberec B! 3:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan bez asistence (3:6)
30:05 Střídání brankáře. Nový brankář #47 Pavel Dundr družstva Prague Tigers
26:20 GÓL FBC Liberec B! 2:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #51 Jan Blecha (2:6)
24:31 GÓL Prague Tigers! 1:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #20 Jiří Horák bez asistence (1:6)
23:05 GÓL FBC Liberec B! 1:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Tomáš Ballaty, asistoval #40 Dominik Šollar (1:5)
21:52 GÓL Prague Tigers! 0:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #16 Filip Tlapa (0:5)
20:00 Střely po první třetině: 8:10
15:41 GÓL Prague Tigers! 0:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 Filip Rulíšek, asistoval #9 Šimon Fišer (0:4)
13:38 Vyloučen hráč #95 Marek Žagan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
12:01 Vyloučen hráč #89 Jan Havrda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za zdržování hry
11:17 Vyloučen hráč #81 František Slovák družstva Prague Tigers na 2 minuty za držení
07:25 Vyloučen hráč #40 Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
05:21 GÓL Prague Tigers! 0:3
04:49 GÓL Prague Tigers! 0:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #46 Tomáš Hlava (0:2)
04:25 GÓL Prague Tigers! 0:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #81 František Slovák (0:1)