6:9
    Jan KRÁL
    ()

TJ Sokol Koberovy - FBC Panthers Liberec 6:9
branky: 33. Martin Vetro, 33. Jakub Janoušek, 34. Dominik Reczai, 39. Tadeáš Hradil, 49. Leoš Kopáček, 54. Jan Novotný - 18. Jiří Špak, 18. Pavel Hůza, 23. Michal Skibko, 25. Tomáš Szabo, 32. Jan Král, 37. Pavel Hůza, 38. Lukáš Ďuriš, 44. Pavel Hůza, 60. Jan Král; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 24 - Petr Vacátko 23; po třetinách: 0:2, 4:5, 2:2
59:59 vyjádření kapitána hostů Jana Obermanna: Jak by řekli kluciíí z Prague Tigers 'YEEES' :-) ....díky soupeři za zápas, který jsme si zkomplikovali nekoncentrovaností v druhé části, nicméně konec dobrý, všechno dobré!!Skvělý týmový výkon. Hezké svátky a díky všem!!
59:59 Komentář trenéra domácích: Soupeř byl florbalovější a efektivnější, my jsme se na gól příliš nadřeli. Gratulujeme soupeři k výhře.
59:56 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #89 Jan Král bez asistence (6:9)
59:56 Vyloučen hráč #88 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
59:56 Vyloučen hráč #77 Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
56:39 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
56:12 Vyloučen hráč #47 Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost
54:08 mírná nervozita na straně hostů je znát
53:57 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:8
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (6:8)
48:39 Doufám. že tenhle gól někdo natočil Curneymu s Natovem, aby věděli, jak na to ;)
48:38 Pánové smeká... tohle bylo superligový!
48:36 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:8
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #83 Lukáš Hlava (5:8)
48:03 Vyloučen hráč #78 Lukáš Ďuriš družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost
46:44 Fejeton z Liberecké střídačky vol.2 : ,,Leonardo Di Caprio vole... za to bych dával doživotní trest na veškerej sport!''
44:44 Fejeton z Liberecké střídačky- ,,mohl jsi to dávat dřív... asi tak o 20 vteřin.. ''
43:27 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #89 Jan Král (4:8)
43:27 První střela liberce ve 3. třetině... první gól... k nelibosti domácího publika
40:44 24 diváků... není dnes atraktivní soupeř nebo všechny zajímá nový díl ulice?
40:43 Dneska věknej zápas, pěkný krosy, všechno... a diváci nikde
38:00 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #66 Tadeáš Hradil, asistoval #93 Adam Buriánek (4:7)
37:30 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #78 Lukáš Ďuriš, asistoval #18 Tomáš Szabo (3:7)
36:24 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #66 Michal Skibko (3:6)
36:24 Tahle akce byla pastva pro oči...
33:39 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai z trestného střílení (3:5)
32:58 Vyloučen hráč #78 Lukáš Ďuriš družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
32:43 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #27 Jakub Janoušek, asistoval #92 Dominik Reczai (2:5)
32:04 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #88 Martin Vetro, asistoval #25 Michal Slavík (1:5)
32:04 Vítr vypál jako vítr a na jeho počest o přestávce zahraje Helenka Vondráčková
31:22 Cvrnda je ukazuje poprvé v dnešním utkání v hřišti
31:06 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #89 Jan Král, asistoval #10 Jan Burkoň (0:5)
29:33 Zémis teď při bránění zboural Šikyho jak berlínskou zeď... ke štěstí domácích však liberecký útočník míjí kasu
28:59 chybí vyložená šance... není co chválit nebo očem psát
24:32 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #47 Filip Munzar (0:4)
23:22 Vyloučen hráč #88 Martin Vetro družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání
22:20 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #66 Michal Skibko, asistoval #88 Pavel Hůza (0:3)
22:20 Hosté teď Koberovy rozebrali jak čínský hračky...
20:01 Čára! o pauze se směješ, tak teď čaruj
19:42 Hlavis v šanci!!! Liberec však zůstává s čistým kontem
18:42 Teď se chvíli, ale jen opravdu chvíli celkem slušně pomazlil s míčkem Kuba Janoušek, jako v pátek s Jagerboomem :D
17:55 už jsem chtěl psát o tomjak se tady nic moc neděje a Liberec mě docela podělal 2 rychlými góly
17:49 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:2
17:37 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #40 Jiří Špak, asistoval #47 Filip Munzar (0:1)
13:49 volný úder domácích po osekávání Novase
12:18 Táda ten smolně netrefil balónek po náherné nabýdce od Buryho...
09:58 teď Liberec nepříjemně tlačil, svatyně domácích ovšem statečně odolává
08:54 Začíná se přitvrďovat.
06:40 máme tu první střelu na bránu v podání domácích
05:48 Hostující kanonýr Špak teď hrozil s míčkem sám před brankářem... fajfka podržel
04:16 nyní hrozili hosté povedenou křižnou přirávkou
03:18 Bury lítá jak tasmánskej čert, jen aby mu energie vydržela!
02:21 máme tu opět první formaci domácích... uvidíme co tato nebezpečná lajna vymyslí
01:27 Začínáme pozvolna a velmi opatrně
00:01 a už to fičí, Anča kvičí!