8:4
    Tomáš HUDÍK
    (Böhme)

FBŠ Všestary - FBC Česká Lípa B 8:4
branky: 8. Štěpán Novák, 11. Štěpán Novák, 12. Štěpán Novák, 13. Pavel Hellmann, 20. Oldřich Vaňkát, 22. Marek Stuchlík, 25. Aleš Klemš, 34. Pavel Hellmann - 29. Petr Procházka, 46. Petr Procházka, 48. Petr Procházka, 57. Tomáš Hudík; rozhodčí: Radek Hrdlička - Martin Mareš; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Filip Ježek 19 - Marek Kocourek 9, Vojtěch Nechvíle 19; po třetinách: 5:0, 3:1, 0:3
60:00 Komentář trenéra domácích Freiberga: Dnes jsem šli do utkání s jasným cílem a to hrát na balónku, být koncentrovaní a dojít si pro vítězství. Vyšel nám pouze jeden bod a naštěstí ten poslední. Od druhé třetiny jsme ztráceli koncentraci a ve třetí jsme jí ztratili úplně. Takto nemůžeme hrát divizi. Děkuji soupeři za hru a přeji mu šťastnou cestu domů. Děkuji divákům a pořadateli.
60:00 Komentář vedoucího hostí Procházky: Prospané utkání. Byli jsme ještě na cestě směr Hradec. Soupeř byl lepší. Děkujeme soupeři za fér zápas.
58:00 Dvě minuty do konce třetí třetiny.
56:04 GÓL FBC Česká Lípa B! 8:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #71 Tomáš Hudík, asistoval #13 David Böhme (8:4)
56:04 Česká Lípa se prosazuje v oslabení.
54:58 Další vyloučení, tentokrát na straně hostů.
54:45 Vyloučen hráč #48 Jan Dudek družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
53:45 Domácí v plném počtu.
51:45 Vyloučen hráč #4 Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
51:45 Neúmyslným faulem za brankou hostí oslabuje Stuchlík svůj tým.
50:47 Lípa ještě cítí svou šanci a je na hřišti hodně vidět.
47:55 GÓL FBC Česká Lípa B! 8:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #13 David Böhme (8:3)
47:55 Lípa se nevzdává a v posledních minutách je aktivnějším týmem.
45:55 GÓL FBC Česká Lípa B! 8:2
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka bez asistence (8:2)
45:49 Hosté v plném počtu.
43:49 Vyloučen hráč #88 Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
41:59 Hosté v plném počtu.
40:01 Jak Všestary naloží s nabídnutou početní výhodou?
40:00 Střely na branku ve druhé třetině 11:14
39:59 Vyloučen hráč #33 David Hybš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost
38:53 Ježek nadvakrát vychytal hosty.
38:00 Dostál trefuje horní tyčku. Možná ji i prohnul, jakou měla střela razanci.
33:14 GÓL FBŠ Všestary! 8:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #67 Jakub Moravec (8:1)
33:14 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Vojtěch Nechvíle družstva FBC Česká Lípa B
33:14 Kocourek po střele Moravce netušil, kde má míček, ale Hellmann si ho našel a uklidil.
28:47 GÓL FBC Česká Lípa B! 7:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #40 Jan Petříček (7:1)
28:47 Všestary udělaly chybu v obraně a Lípa trestá. Ježek vyrazil střelu vedle sebe a nikým nepohlídaný hráč měl lehkou práci s dorážkou.
27:20 Hosté dnes zatím doplácí i na to, že když už se dostanou k zakončení, špatně trefí míček, nebo netrefí branku.
24:13 GÓL FBŠ Všestary! 7:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #98 Aleš Klemš, asistoval #29 Roman Dostál (7:0)
24:13 Výstavní střela Klemše olízla horní tyčku a ,míček zaplul do branky.
21:06 GÓL FBŠ Všestary! 6:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #4 Marek Stuchlík, asistoval #98 Aleš Klemš (6:0)
20:14 Hosté v nebezpečné šanci těsně pře Ježkem střílí nad.
20:00 Střely na branku: 10:3.
19:00 GÓL FBŠ Všestary! 5:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #64 Oldřich Vaňkát, asistoval #4 Marek Stuchlík (5:0)
19:00 A je tu pátý gól. Stuchlík z rohu krásně našel nabíhajícího Vaňkáta, který se nemýlil.
14:58 Domácí v plném počtu.
14:37 Freiberg unikl v oslabení sám na golmana. Kocourek ho vychytal.
12:58 Vyloučen hráč #29 Roman Dostál družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
12:58 Bobe, ty dobytku!
12:19 GÓL FBŠ Všestary! 4:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #17 Jan Freiberg (4:0)
12:19 Střeleckou šňůru Nováka právě utnul Hellmann.
11:03 GÓL FBŠ Všestary! 3:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (3:0)
11:03 Čepice letí na plac! Novák dává svůj třetí gól v zápase.
10:08 GÓL FBŠ Všestary! 2:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #17 Jan Freiberg (2:0)
10:08 To byl zámek. Dobrou minutu a půl teď Všestary tlačily Lípu okolo jejich branky. Z tlaku domácí těží maximum a přidávají další gól.
07:21 GÓL FBŠ Všestary! 1:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #67 Jakub Moravec (1:0)
07:21 První střela na branku Všestar končí v brance hostí. Novák nekompromisně uklízí po náběhu mezi kruhy.
06:39 Hosté se dostali před Ježka, branku míjí.
05:00 Opatrné hře odpovídá i poměr střel na branku. 0:1
02:00 Hraje se opatrně na obě strany. Nikdo nechce udělat chybu.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Vítejte u dnešního onlinu.