2:4
    Tadeáš ZAHUMENSKÝ
    (Boušek)

TJ Sokol Koberovy - Prague Tigers 2:4
branky: 5. Michal Slavík, 10. Jan Novotný - 8. Čeněk Kašpar, 21. Dominik Vorlíček, 53. Filip Rulíšek, 54. Tadeáš Zahumenský; rozhodčí: Marek Pohunek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2:2 + Tomáš Táborský 5; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 18 - Pavel Dundr 11; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:2
59:59 Hodnocení trenéra domácích: Soupeř by lepší a zaslouženě zvítězil. V defenzivně jsme předvedli své maximum, ale vázla nám hra směrem dopředu. Ztráceli jsme především v rychlosti. Gratujeme soupeři a děkujeme divákům.
59:59 Komentář trenéra hostů Davida Vorlíčka: 'Neskutečně hezké utkáhí z obou stran, náš tým jde zápas od zápasu nahoru, děkuji soupeři a divákům.'
59:32 Hlavis líto ja tasmánskej čert, chce to už jenom ten gól
58:45 domácí zkoušejíhru bez brankáře, uvidíme jestli z toho něco vytěží
57:58 nebezpečná střela, ale dnes je i golman hostů ve skvělé formě a domácísi na něm lámou zuby... to je škoda
57:16 vysoká hůl... balonek pro domácí
53:50 jednoznačně nejhlasitějším divákem je dnes srdcař Fáboš, děkujeme!
53:02 GÓL Prague Tigers! 2:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský, asistoval #48 Martin Boušek (2:4)
52:28 GÓL Prague Tigers! 2:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 Filip Rulíšek, asistoval #82 Čeněk Kašpar (2:3)
49:38 nebezpečná šance prozměnu pro domácí... opět bez gólu
48:40 hosté teď litují nepřesné přihrávky na volného hráče před prázdnou kasu, ten z backhandu zpracoval, ale fajfka se stihl přesunout
48:33 Timeout Prague Tigers
47:15 přesilovka domácích neskončila předčasně, stav utkání zůstává nerozhodný
45:08 Vyloučen hráč #4 Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání
45:08 ozíváse hvizd rozhodčích, který nemohou přeslechnout ani v okolních vesnicích... za co to bude
43:15 Předseda dnes poprvé na scéně, uvidíme, co nám tento perspektivní mladík předvede
42:19 teď bylo zjevné, že čára nechyběl na letních trénincí, jejich součástí byl fotbal... precizně odkopává míč do bezpečí
40:50 Hlavis inkasoval ránu do krku, ale vypadá to, že bude v pořádku
40:01 mále tu lehčí zdržení, rozhodčí musí mít něco společné z českými drahami, jinak to nevidim :D
39:33 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Cvrček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
38:50 koberovy se dlouho nedostali do šance v útočném pásmu, spíše se brání nátlaku hostí
35:33 dělá si z nich takzvaně dámy, které za lehčí úplatek poskytují pánům rozkož (přeberte si to jak chcete) je to prostě démon
25:58 teď opět zachraňuje fajfka famózním zákrokem
24:20 Zatím nejpohlednější zákrok utkání, myslím si, že za tohle by se měl fajfka dostat večer na Nově na borce na konec!
23:25 hosté to tam točíjak vítr v bedně, ale bez úspěchu
22:23 Vyloučen hráč #77 Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování florbalky
21:05 teď trestuhodně snad prošel hráč číslo 8 hostů až před branku... jak na procházce růžovym sadem...
20:39 GÓL Prague Tigers! 2:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #20 Jiří Horák (2:2)
18:48 teď se hra přeléhá ze strany na stranu, ale bez větších šancí na obou stranách
14:33 chtěli bychom dnes vyzdvyhnout oslnivé výkony fantastické časoměřičky
11:34 další průnik liberce, fajfka bez problému kryje
09:55 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #83 Lukáš Hlava (2:1)
08:39 volný úder srazen obranou koberov mimo
08:38 volný úder hostí
07:11 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #82 Čeněk Kašpar, asistoval #8 Andrej Svatoš (1:1)
07:11 ted se domácí nedokázali dohodnout na středu hřiště a inkasují z brajku
05:59 Vyloučen hráč #27 Tomáš Táborský družstva Prague Tigers na 5 minuty za hrubost
04:04 hned první střela domácí končí v brance... to svědčí o střelecké potenci severočechů
04:03 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #92 Dominik Reczai (1:0)
04:03 než se stili hosté poskádat do oslabené obran, už inkasovali
03:50 Vyloučen hráč #9 Šimon Fišer družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
02:08 volný úder hostů skončil neúspěchem
00:26 ale posléze se míčku chopí domácí manšaft
00:01 úvodní buly pro pražské tygry