• 59 58:25
    8:6
    ()

Florbalová akademie MB - FBC Pitbulls Kolín 8:6
branky: 18. Aleš Tůma, 27. Tomáš Malý, 28. Petr Machač, 31. Vojtěch Starý, 38. Aleš Tůma, 40. Petr Machač, 41. Hieu La, 46. Hieu La - 30. Martin Chyba, 43. Martin Chyba, 51. Martin Chyba, 53. Martin Chyba, 55. Martin Chyba, 59. Martin Chyba; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 2:2; využití: 2:2; diváků: 17; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 40 - Jakub Šamánek 29; po třetinách: 1:0, 5:1, 2:5
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu (V.Louda): V první třetině nás vychytal skvělý gólman domácích. Ve druhé jsme nepohlídali brankoviště a soupeř nám odskočil. A ve třetí už jsme nestihli skóre dotáhnout. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích (A.Tůma): Po včerejším utrpěném debaklu, náročném a velmi rychlém utkání s Hradcem, jsme se rádi vrátili do divizní reality a zahráli si taky trochu florbal s míčkem na holích. Sice jsme si zkomplikovali závěr utkání a mohli se ještě strachovat o výsledek, ale naštěstí nám soupeřův jediný ostrostřelec už další góly 'nenasypal'. Díky všem za zápas.
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: MB 13, Kolín 21.
59:34 U balónku jsou domácí, snaží se uklidnit hru, ale místo toho míček ztrácí.
58:34 Kolín v šesti.
58:25 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 8:6
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba bez asistence (8:6)
57:49 Timeout FBC Pitbulls Kolín
55:53 Kopuletý si poradil s další střelou Chyby.
54:16 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 8:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #75 Marek Reithar (8:5)
54:16 Pátý gól Martina Chyby v tomto utkání. Dobrý výkon.
53:42 Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:41 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 8:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #27 Filip Pletka (8:4)
50:17 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 8:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #88 Tomáš Kukal (8:3)
50:17 Chyba se nakonec svého hattricku dočkal a snižuje na 8:3.
47:36 Chyba střílí, Kopuletý chytá, takže případný hattrick se zatím odkládá.
45:35 Krouskému se Šamánka překonat nepodařilo.
45:22 GÓL Florbalová akademie MB! 8:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #57 Michal Stehlík (8:2)
44:24 Kopuletý vyráží střelu Chyby.
42:30 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 7:2
41:55 Rozehrávka pro tým hostů.
40:36 GÓL Florbalová akademie MB! 7:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #44 Aleš Tůma (7:1)
40:12 Podskalský vyráží kupředu a prověřuje domácího gólmana.
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: MB 13, Kolín 12.
39:47 GÓL Florbalová akademie MB! 6:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #97 Tomáš Malý (6:1)
39:47 Souboj u mantinelu ve prospěch domácích a z následného útoku se trefuje Machač.
37:10 GÓL Florbalová akademie MB! 5:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #11 Jan Ulman (5:1)
35:50 Vyloučen hráč #71 Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:50 Po faulu Podskalského budou mít domácí k dispozici další přesilovku.
35:37 Machač prokličkoval kolem dvou hostujících hráčů a trefil tyčku.
35:08 Balónek prosvištěl těsně vedle boleslavské brány.
32:38 Chyba si chystal střelu tak dlouho, až svou šanci promarnil.
31:50 Tůmova střela z otočky a tyč.
31:14 Tůmova přihrávka Krouskému, ale ten to netrefuje přesně.
30:48 GÓL Florbalová akademie MB! 4:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #27 Vojtěch Starý, asistoval #29 Petr Machač (4:1)
29:21 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #94 David Horák (3:1)
27:48 Vyloučen hráč #16 Petr Pánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
27:48 Teď si vyzkouší přesilovou hru i hosté.
27:09 GÓL Florbalová akademie MB! 3:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #47 Michal Macků (3:0)
27:09 Po využité přesilovce se trefuje také Machač a Florbalová akademie odskakuje do vedení 3:0.
26:34 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #29 Petr Machač (2:0)
26:05 Vyloučen hráč #88 Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře
23:29 Stehlíkova střela na bližší tyč a nakonec nic z toho.
22:58 Pánek padá a ztrácí balónek, následuje protiútok hostů, ale naštěstí pro domácí Vobořil přestřeluje.
22:34 Kopuletý likviduje střelu Novotného.
20:00 Střely na bránu v 1. třetině: MB 11, Kolín 13.
19:58 V závěru první třetiny ještě Kopuletý stihl zlikvidovat nebezpečný pokus hostů a srovnání skóre.
17:22 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #78 Hieu La (1:0)
17:22 Na vstřelení jednoho gólu potřebovali naši borci 11 pokusů, ale nakonec se zadařilo :)
14:56 Hostující hráči teď zblokovali několik pokusů domácích o vstřelení gólu.
13:58 Pokus Machače - Šamánek vyráží.
12:00 Za domácím gólmanem zazvonila tyč.
10:41 Rozehrávka pro Kolín u boleslavské brány.
09:02 Střela Horáka a další úspěšný zákrok Kopuletého.
08:02 Krouský se pokusil překonat hostujícího gólmana, Šamánek střelu vyráží.
07:04 Horákova střela jde těsně nad boleslavskou bránu.
04:54 Starý v dobrém postavení před bránou, ale přestřelil.
03:11 Další pokus domácích o vstřelení gólu Šamánek vyráží.