(Hellmann)
  • 60 59:19
    Liberec

FBŠ Všestary - FBC Liberec B 4:3
branky: 15. Jan Páleník, 29. Jan Páleník, 45. Pavel Hellmann, 60. Štěpán Novák - 14. Tomáš Ballaty, 16. Bohuslav Ferdan, 43. Daniel Matocha; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Vladimír Lešák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 34 - Tomáš Janota 27; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Freiberga:'Na konci sezóny jsme si udělali radost a ukončili tuto sezónu vítězně. Chtěl bych poděkovat klukům za celou sezónu, jak makali a jako odměna náš čeká další rok v divizi. Také chci poděkovat pořadatelům a fanouškům, že nás celou sezónu podporovali. Děkujeme soupeři za zápas a přejme šťastnou cestu domů.'
60:00 Komentář kapitána hostů Jana Havrdy: Na závěr sezony jsme bohužel nedali o gól víc než soupeř, což nás mrzí. Ale jinak docela dobrá sezóna :-) Gratulujeme soupeři k vítězství.
59:59 Počet střel ve třetí třetině 12:13, celkem 31:37.
59:19 Timeout FBC Liberec B
59:19 GÓL FBŠ Všestary! 4:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (4:3)
44:46 GÓL FBŠ Všestary! 3:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #99 Štěpán Novák (3:3)
42:08 GÓL FBC Liberec B! 2:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #8 Daniel Matocha bez asistence (2:3)
41:51 Hosté v plném počtu.
40:01 Na přesilovku přichází vycházející hvězda Ruda Klouček. Rudo do toho!!!
39:59 Střely na branku ve druhé třetině 10:15.
39:51 Vyloučen hráč #4 Bohuslav Ferdan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
28:03 GÓL FBŠ Všestary! 2:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #62 Jan Páleník, asistoval #2 Jan Volenec (2:2)
19:59 Střely na branku v první třetině 9:9.
15:17 GÓL FBC Liberec B! 1:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #40 Dominik Šollar (1:2)
14:11 GÓL FBŠ Všestary! 1:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #62 Jan Páleník, asistoval #29 Roman Dostál (1:1)
13:44 GÓL FBC Liberec B! 0:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Tomáš Ballaty, asistoval #35 Lukáš Tovara (0:1)
07:00 Po sedmi minutách můžeme konstatovat, že hra je vyrovnaná. Střely na branku 5:6.
00:01 Vítejte u dnešního zápasu. Úvodní buly vyhrávají domácí, v jehož týmu je dnes debutant Ruda Klouček, který do profesionálního florbalu nakoukl teprve před čtyřmi měsíci. Jeho kariéra tak má přes B tým Všestar raketový start.