• 61 60:00

Jan NOVOTNÝ
    vyloučení do konce utkání 3

TJ Sokol Koberovy - FBŠ Všestary 8:9
branky: 30. Jakub Janoušek, 37. Michal Slavík, 40. Vojtěch Cvrček, 49. Jan Novotný, 55. Jakub Janoušek, 60. Jan Novotný, 60. Dominik Reczai, 60. Leoš Kopáček - 16. Marek Stuchlík, 19. Oldřich Vaňkát, 22. Marek Stuchlík, 22. Daniel Moravec, 24. Štěpán Novák, 26. Marek Stuchlík, 52. Štěpán Novák, 53. Jakub Moravec, 59. Roman Dostál; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2 + Leoš Kopáček 5 + Jan Novotný 5 + :4 + Jakub Moravec OS; využití: 0:3; diváků: 32; zásahy brankářů: Jakub Mauer 20 - Jaromír Žák 21; po třetinách: 0:2, 3:4, 5:3
60:00 Vyloučen hráč #77 Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy do konce utkání
60:00 Vyloučen hráč #77 Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 5 minuty za nesportovní chování
60:00 Komentář trenéra hostí Jana Freiberga: 'Dnes jsem šli do utkání s jasným cílem, většinu zápasu se nám to dařilo, ale byl výpadek v druhé třetině. No a na konci utkání jsem viděli, že se diváci v hale nudí, tak jsem vytáhli tzv. všestarský závěr. Hala byla na nohou a my si vezeme tři body. Děkujeme soupeři za utkáni.
59:59 Komentář trenéra domácích: Prvních šest inkasovaných branek, díky naší vlažné hře, rozhodlo celé utkání. Závěr jsme nezvládli v hlavě. Graujeme soupeři a děkujeme divákům.
59:28 Timeout FBŠ Všestary
59:28 GÓL TJ Sokol Koberovy! 8:9
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #83 Lukáš Hlava (8:9)
59:16 GÓL TJ Sokol Koberovy! 7:9
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #25 Michal Slavík (7:9)
59:07 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:9
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #27 Jakub Janoušek (6:9)
58:29 GÓL FBŠ Všestary! 5:9
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Roman Dostál, asistoval #3 Daniel Moravec (5:9)
57:35 Domácí to zkusí bez golmana
56:45 začínají lítat nadávky... rozhodčí jsou klidní
54:25 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:8
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #27 Jakub Janoušek, asistoval #77 Jan Novotný (5:8)
52:59 GÓL FBŠ Všestary! 4:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec, asistoval #17 Jan Freiberg (4:8)
52:30 Domino sám na brankáře, neproměňuje... bohužel
51:12 GÓL FBŠ Všestary! 4:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #67 Jakub Moravec (4:7)
51:12 Mauí kouzlil neskutečné zákroky z jiné galaxie... čtvrtá střela už ale byla i nad jeho nadlidské schopnosti
50:00 Koberovy teď zažívají krušné chvíle, uvidíme, jak jsou na tom fyzicky... musí bánit dvojnásobné oslabení
49:58 Vyloučen hráč #92 Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
49:15 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 5 minuty za sekání
48:20 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:6
48:05 domácí rozehrávají, uvidíme co z toho vymyslí
44:56 nebezpečný brejk hostů ve vlastním oslabení
43:17 Vyloučen hráč #99 Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
39:02 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #24 Vojtěch Cvrček, asistoval #27 Jakub Janoušek (3:6)
38:00 Podruhé v dnešním zápase teče krev... nic co by nevyřešila naše pohledná zdravotnice!
37:26 Mauí jako minule,... tento terminátor inkasuje solidní ránu do masky
36:29 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #92 Dominik Reczai (2:6)
35:03 Vyloučen hráč #4 Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za držení
33:05 Mauí fantastické zákroky!... poprvé vymazal soupeře z brejku a následně kryje dvě tutovky... je to kouzelník
31:58 Koberovy přidávají na tempu a začíná se to líbít!
30:31 Leoš v šanci! ale gólman neuvěřitelně vytahl jeho střelu... to je škoda
29:12 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:6
29:12 druhá střela domácích na bránu v této třetině končí první gólem Koberov v tomto zápase
27:20 předseda drží smutek za pomocí černé mikiny kapitána domácích a pomalého usrkávání chmelového moku... už volá domů, aby mu na noc připravili černé pyžamo
25:32 Šiky měl teď na střelu ze střední vzdálenosti klid, míjí však bránu a odmítá tak možnost být slavný
25:13 GÓL FBŠ Všestary! 0:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #4 Marek Stuchlík, asistoval #98 Aleš Klemš (0:6)
23:10 GÓL FBŠ Všestary! 0:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (0:5)
23:10 nádherný gól, ze vzduchu trefený volley, smekám
22:25 2. třetina se nám rozjíždí opět ve velkém tempu
21:38 GÓL FBŠ Všestary! 0:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #3 Daniel Moravec, asistoval #7 Pavel Hellmann (0:4)
21:30 GÓL FBŠ Všestary! 0:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #4 Marek Stuchlík bez asistence (0:3)
19:59 Vyloučen hráč #83 Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
19:23 Hlavis lítá jako fretka, ale nemá komu
18:24 Palouš s pivem v ruce vypadá spokojeně, nehledě na skóre
18:02 GÓL FBŠ Všestary! 0:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #64 Oldřich Vaňkát bez asistence (0:2)
17:54 cinkalo břevno domácí branky
15:19 GÓL FBŠ Všestary! 0:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #4 Marek Stuchlík, asistoval #7 Pavel Hellmann (0:1)
15:19 Velmi pohledná kombinace, končí zaslouženým gólem
13:15 uvidíme čím odpoví Kobrovy
13:06 Hellmann na Nováka přes celou šíři hřiště, ten všakminul nabídku do odkryté branky
09:48 Vyloučen hráč #67 Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary - osobní trest
09:48 Vyloučen hráč #67 Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování
07:48 Vyloučen hráč #67 Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za zvedání florbalky
06:08 Všestary zatím vytěžili z útočné aktivity koberov 2 brejky, nicméně koberovy zatím nedokázali vystřelit na branku
02:57 Tempo je zatím vraždné... jak Kobra 11... nahoru dolu
00:26 Domácí dnes překvapili LINE-UPem a zahajují s pozměněnou 1. formací