59
  • 59 58:07
    Č. Lípa

FBC Česká Lípa B - FBC Kutná Hora  8:9
branky: 7. Jan Spilka, 13. Jan Petříček, 16. Jan Spilka, 25. Jan Spilka, 36. Tomáš Hudík, 38. Marek Dzierža, 39. Petr Procházka, 57. Jan Spilka - 8. Jan Dus, 13. Lukáš Vojtěch, 16. Jiří Schwarz, 27. Lukáš Staňo, 31. Jan Dus, 34. Lukáš Vojtěch, 40. Jiří Schwarz, 45. Blažej Katona, 55. Jan Dus; rozhodčí: Marek Pohunek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Vojtěch Nechvíle 22 - Jaroslav Dlouhý 28; po třetinách: 3:3, 4:4, 1:2
60:00 Vyjádření trenéra hostí, pana Adama Roweho: „Zajímavé utkání plné zvláštních situací, občas mi přišlo, že jsme hráli něco jiného. Dobře odbojované utkání ve stylu play-off. Děkujeme soupeři. “
60:00 Vyjádření trenéra domácích, pana Marka Dzierži: „Letos nejlepší odehrané utkání, makali jsme od začátku do konce, mělo to náboj, ale bohužel rozhodla produktivita a dopadlo to v náš neprospěch. Díky za zápas.“
60:00 Střely ve třetí třetině: 10 - 10.
58:53 Domácí opět rozehrávají powerplay při volném úderu na dobrém místě před brankou soupeře.
58:07 Timeout FBC Česká Lípa B
56:15 GÓL FBC Česká Lípa B! 8:9
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #18 Jan Spilka, asistoval #77 Jan Šebera (8:9)
55:33 Vyloučen hráč #10 Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
54:43 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:9
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #48 Jiří Petrásek (7:9)
44:39 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:8
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #14 Blažej Katona, asistoval #62 Lukáš Staňo (7:8)
43:42 Vyloučen hráč #40 Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:33 K teči se nyní sportovně přiznal Bureš a rozehrávají tak hosté.
40:00 Střely po druhé třetině: 16 - 12.
39:23 Opět máme bleskově srovnáno, nejprve se po přihrávce Spilka prosadil Dzierža a poté na druhé straně skóruje Schwarz po spolupráci s Tvrdíkem.
39:12 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:7
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #97 Antonín Tvrdík (7:7)
38:50 GÓL FBC Česká Lípa B! 7:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #7 Jan Bureš (7:6)
37:56 GÓL FBC Česká Lípa B! 6:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #18 Jan Spilka (6:6)
37:25 Po Procházkové teči balon končí v bráně, ale gól není uznán.
35:19 GÓL FBC Česká Lípa B! 5:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #71 Tomáš Hudík, asistoval #19 Petr Procházka (5:6)
33:41 David Hybš využil zřejmě četných zkušeností z her FIFA a NHL, když předvedl ukázkové vypíchnutí balonku.
33:26 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #49 Lukáš Vojtěch, asistoval #7 Václav Rejna (4:6)
32:14 Oba trestanci jsou již zpět na hrací ploše a vidíme hru v plném počtu na obou stranách.
30:46 Odposlechnuto ze hřiště: „Tyjo, zatleskal bych, ale bojím se.“
30:09 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #78 Petr Listík (4:5)
30:09 Vyloučen hráč #10 Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nesportovní chování
28:40 Vyloučen hráč #19 Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
28:40 Vyloučen hráč #19 Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování
27:52 Procházka v tutovce pálí mimo.
26:40 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #62 Lukáš Staňo, asistoval #4 Josef Chalupa (4:4)
24:16 Halou se ozývá zřetelný jódl jednoho z rozhodčích: „Výhodaaaaaaaa!“
24:00 GÓL FBC Česká Lípa B! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #18 Jan Spilka, asistoval #88 Zdeněk Petrák (4:3)
23:40 Domácím se daří bránit své oslabení a málem přidali další branku.
21:57 Vyloučen hráč #88 Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání
20:00 Střely po první třetině: 10 - 9.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
16:25 Bureš chtěl přeskočit nebezpečnou střelu Petříčka, ale za ním blokující obránce hostí byl jiného názoru.
15:37 GÓL FBC Česká Lípa B! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #18 Jan Spilka bez asistence (3:3)
15:23 Legnerovi vyšel únik po levé straně hřiště, ale gólman hostí jeho střelu kryje.
15:12 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #62 Lukáš Staňo (2:3)
12:31 Máme opět vyrovnáno. Po pěkném nájezdu Petříčka se povedlo hostům vytvořit slibnou šanci v úniku a balonek propadl za záda Nechvíleho.
12:30 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #49 Lukáš Vojtěch, asistoval #10 Jan Dus (2:2)
12:17 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #40 Jan Petříček z trestného střílení (2:1)
12:17 Za faul na unikajícího Marka Dzieržu je nařízeno trestné střílení.
09:52 Hezký zákrok předvedl Dlouhý proti nebezpečné střele Procházky.
09:21 Vyloučen hráč #27 Martin Zelený družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za zvedání florbalky
07:40 Po rychlých střelách je skóre opět vyrovnané.
07:06 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #7 Václav Rejna (1:1)
06:41 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #18 Jan Spilka, asistoval #40 Jan Petříček (1:0)
05:36 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení, za hru na zemi inkasuje trest jeden z hostujících.
04:18 Chalupu zatlačil Procházka a hostující útočník tak musel volit nahrávku zpět na obránce.
02:35 V samostatném úniku v dobré pozici Spilka, Dlouhý ale nemusel zasahovat.
01:23 Na zemi skončil Hybš, hned se ale zvedá.
00:01 Úvodní buly utkání pro tým domácích.