• 58 57:58
    3:2
    (Makarov)

FLORBAL JABLONEC - FBC Česká Lípa B 3:2
branky: 11. Jan Havel, 24. Lukáš Jarolímek, 50. Daniel Měkota - 32. Jan Bureš, 58. Petr Procházka; rozhodčí: Michal Reczai - Ladislav Láska; vyloučení: 4:3 + Jakub Knespl 5; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Martin Maňák 17 - Vojtěch Nechvíle 26; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:1
60:00 Komentář trenéra hostů: 'Krásné derby na sobotní večer, zkušenost domácích opět rozhodla, udělal jsme dvě chyby a ty nás staly zisk bodů, pak jsme to museli ve třetí třetině dohánět, bohužel se nepodařilo. Doufáme, že náš mladý tým nasbíral další , trochu bolestivé, ale rozhodně cenné zkušenosti do dalších let. Děkujeme soupeři za zápas.'
60:00 Komentář trenéra domácích Javůrka: 'V závěru jsme měli štěstí, ale celkově jsme byli o trochu lepší. Děkuji Honzovi Havlovi za všechny ty roky!!! Díky soupeři za zápas.'
58:32 Všichni máme zástavy srdce, vypadalo to, že padl další gól, naštěstí ne
57:58 GÓL FBC Česká Lípa B! 3:2
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #17 Alexander Makarov (3:2)
57:58 Golman Lípy opouští hřiště a plán se bohužel podařil - gól
57:07 Vyloučen hráč #4 Marek Čeřovský družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
57:02 Lípa se zdržuje na území Jablonce, oba týmy se snaží spolu komunikovat - řvou na sebe
49:48 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Daniel Měkota, asistoval #8 Petr Frkala (3:1)
49:40 A je to tady - povedlo se!!
49:20 Lípa je v oslabení - bez dvou hráčů, podaří se Jablonečákům vstřelit?
48:31 Jbc fandí a hráči se snaží vstřelit třetí gól
48:02 Vyloučen hráč #19 Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře
47:43 Trestné střílení družstva FLORBAL JABLONEC neproměnil #7 Lukáš Jarolímek.
47:43 Vyloučen hráč #15 Jakub Knespl družstva FBC Česká Lípa B na 5 minuty za nedovolené vrážení
47:43 Spadlá branka a hráči - Král se připravuje na nájezd
47:41 Ze strany na stranu - tak vypadá nynější hra
47:10 Maňák a následovně Horčička skvěle ubránili svou bránu
46:14 Jbc je v plném počtu a opět se zdržuje u branky soupeřů
45:12 Jablonečtí bojovníci se zdržují u branky protihráčů
44:42 Hráč hostujícího týmu je na zemi, ale je zcela v pořádku
43:54 Vyloučen hráč #92 Jakub Daníček družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:24 Jan Havel dává do svého posledního domácího zápasu vše
41:21 Fanoušci začínají být nervní a třetina je jako obvykle velmi napínavá
40:01 Počet střel za druhou třetinu: JBC 13 střel a Lípa 4
39:57 Oba týmy hrají dravě stejně jako se hraje ve třetí třetině
39:00 Začínají být zde náznaky fandění, šetřili si fanoušci dech na druhou polovinu zápasu?
38:05 Vyloučen hráč #17 Alexander Makarov družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
35:01 Maňák dokázal ubránit dvě zákeřné střely
33:56 V těchto momentech se Lípa nedostává moc k míčku
31:59 Fanoušci moc nefandí, jsou spíše znuděný, začnou když Jbc dostal gól?
31:19 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #7 Jan Bureš, asistoval #15 Jakub Knespl (2:1)
29:52 Vyloučen hráč #4 Marek Čeřovský družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování florbalky
29:52 Vyloučen hráč #4 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování
29:52 Dochází k častým soubojům o míček, napínavý zápas
28:58 Jablonec se docela roztřílel, dočkají se konečně výhry?
26:00 Ze začátku to vypadalo, že se nedostaví moc diváku, avšak jich dorazilo 68 diváků!
24:15 Trestné střílení družstva FLORBAL JABLONEC neproměnil #11 Jan Havel.
24:15 Havel byl vybrán na nájezd, nepodařilo se
23:55 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #26 Daniel Měkota (2:0)
23:00 Golman Lípy dokázal skvěle zabránit několika střelám
21:44 Za minulou třetinu měl JBC 8 střel a Č. Lípa 7 střel
19:15 Frkala a Daníček se pořádně rozběhali, Jablonec si nenechá nic líbit
17:40 Česká Lípa se probudila a je opět tím obávaným protihráčem
16:50 Začíná to být drsný a napínavý souboj!!
15:30 Asi minutu se Česká Lípa držela v přesile na území Jablonce, nyní je Jaromílek opět ve hře
14:00 Celkově zatím nepadají moc střely, oba týmy dravě brání své branky
13:40 Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování florbalky
13:00 Zbyněk Hujer dostal ránu do hrudi a svalil se na zem, je však nakonec v pořádku a bude hrát dál
12:35 Česká lípa je těžký soupeř, ale dnes to vypadá, že nejsou ve své kůži
11:43 Domácí tým se drží na půlce protihráčů a neustále střílí,
10:55 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #11 Jan Havel, asistoval #97 Michal Král (1:0)