• 58 57:53
    16:9
    (Tvrdík)

FBC Panthers Liberec - FBC Kutná Hora  16:9
branky: 4. Jiří Špak, 11. Jiří Špak, 18. Tomáš Szabo, 19. Michal Skibko, 22. Pavel Hůza, 23. Tomáš Szabo, 25. Jan Burkoň, 28. Pavel Hůza, 30. Tomáš Szabo, 34. Pavel Hůza, 37. Tomáš Szabo, 39. Michal Skibko, 45. Jan Burkoň, 50. Michal Skibko, 53. Martin Tomas, 55. Pavel Hůza - 4. Antonín Tvrdík, 26. Jakub Jedlička, 27. Jiří Schwarz, 33. Martin Hampl, 36. Jiří Schwarz, 38. Jan Dus, 50. Jan Dus, 52. Jiří Schwarz, 58. Jiří Schwarz; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 5:3; využití: 2:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Petr Vacátko 43 - Bohuslav Bochníček 8, Jaroslav Dlouhý 16; po třetinách: 4:1, 8:5, 4:3
60:00 Komentář trenéra hostů Adama Rowe: Soupeř nás přehrál svoji produktivitou, i když jsme byli dosti aktivní. Bohužel jsme se opět potýkali s důrazem v koncovce. Pro diváky dosti koukatelný zápas plný branek. Děkujeme divákům, rozhodčím a soupeřům. Zároveň přejeme hodně štěstí v play up..
60:00 Komentář domácích Jana Obermanna. Díky soupeři a pořadatelům . Těšíme se na PLAY-OFF.
57:53 GÓL FBC Kutná Hora ! 16:9
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #97 Antonín Tvrdík (16:9)
54:30 GÓL FBC Panthers Liberec! 16:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #93 Ondřej Neuman (16:8)
52:37 GÓL FBC Panthers Liberec! 15:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #13 Martin Tomas, asistoval #88 Pavel Hůza (15:8)
51:23 GÓL FBC Kutná Hora ! 14:8
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #31 Jaroslav Dlouhý (14:8)
49:36 GÓL FBC Panthers Liberec! 14:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #66 Michal Skibko, asistoval #40 Jiří Špak (14:7)
49:26 GÓL FBC Kutná Hora ! 13:7
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #48 Jiří Petrásek (13:7)
49:05 Vyloučen hráč #93 Ondřej Neuman družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
46:45 Vyloučen hráč #10 Jan Burkoň družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:02 GÓL FBC Panthers Liberec! 13:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #88 Pavel Hůza (13:6)
42:31 Vyloučen hráč #48 Jiří Petrásek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za zvedání florbalky
41:26 Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #62 Lukáš Staňo.
38:34 GÓL FBC Panthers Liberec! 12:6
37:35 GÓL FBC Kutná Hora ! 11:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #49 Lukáš Vojtěch (11:6)
36:56 GÓL FBC Panthers Liberec! 11:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #13 Martin Tomas (11:5)
35:38 GÓL FBC Kutná Hora ! 10:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #51 Jakub Jedlička (10:5)
34:52 Vyloučen hráč #13 Martin Tomas družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
33:26 GÓL FBC Panthers Liberec! 10:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #44 Lukáš Jágr (10:4)
32:07 GÓL FBC Kutná Hora ! 9:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #78 Petr Listík (9:4)
29:26 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #10 Jan Burkoň (9:3)
29:26 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Jaroslav Dlouhý družstva FBC Kutná Hora
29:05 Vyloučen hráč #51 Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
27:40 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #10 Jan Burkoň (8:3)
26:33 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:3
25:52 Vyloučen hráč #13 Martin Tomas družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
25:24 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Jakub Jedlička, asistoval #5 Jiří Schwarz (7:2)
24:40 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #18 Tomáš Szabo (7:1)
24:25 Na straně domácích dva zranění hráči. Jeden se vrátil do hry. Je to tvrdá hra.
22:06 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #88 Pavel Hůza (6:1)
21:45 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:1
18:17 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #66 Michal Skibko, asistoval #93 Ondřej Neuman (4:1)
17:46 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #93 Ondřej Neuman (3:1)
17:01 Vyloučen hráč #78 Petr Listík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
10:58 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #40 Jiří Špak, asistoval #10 Jan Burkoň (2:1)
05:52 Vyloučen hráč #88 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
03:47 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #97 Antonín Tvrdík, asistoval #33 Ondřej Spurný (1:1)
03:04 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #40 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (1:0)