• 59 58:15
    2
    Matěj MIKŠOVSKÝ

FbC Hradec Králové - TJ Sokol Koberovy 10:2
branky: 8. Ondřej Bachtík, 11. Jonáš Mikšovský, 19. Jonáš Mikšovský, 24. Radim Kunart, 28. Vít Heger, 41. Ondřej Bachtík, 42. Dalibor Vlášek, 51. Radim Kunart, 53. Vít Heger, 58. Michal Reczai - 6. Jakub Janoušek, 23. Michal Reczai; rozhodčí: Martin Trnka - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 5:1 + Vojtěch Cvrček 5; využití: 2:1; diváků: 51; zásahy brankářů: David Šimeček 26 - Ondřej Brunclík 33; po třetinách: 3:1, 2:1, 5:0
60:00 Střely ve 3.třetině 13:8
59:59 Komentář trenéra domácích: Kvalitní výkon po celou dobu utkání. Takticky jsme vše splnili do puntíku.a šancí si vytvořili na 2 zápasy dopředu. Děkujeme za kvalitní utkání.
59:59 Komentář trenéra hostů: Musíme uznat soupeřovu kvalitu, přesto jsme však mohli být vyrovnanějším soupeřem, kdybychom byly důslednější v obraně a neztráceli zbytečně míčky. Mrzí nás nevyužité přesilovky a dlouhé vyloučení.
59:00 Probíhá poslední minuta 3.třetiny
58:15 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:53 GÓL FbC Hradec Králové! 10:2
Vlastní branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #89 Michal Reczai (10:2)
56:21 David Krása skvěle využil své fyzické parametry a zabránil tak téměř jasnému golu
54:28 Timeout FbC Hradec Králové
52:28 GÓL FbC Hradec Králové! 9:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #84 Adam Hušek (9:2)
50:45 Timeout TJ Sokol Koberovy
50:45 GÓL FbC Hradec Králové! 8:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #50 Filip Hušek (8:2)
44:25 Hosté už jsou v 5 a pokoušejí se o vytvoření tlaku
43:20 Vyloučen hráč #10 Michal Urban družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
41:39 Vyloučen hráč #35 Tomáš Černý družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
41:18 GÓL FbC Hradec Králové! 7:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #31 Dalibor Vlášek, asistoval #56 Matěj Mikšovský (7:2)
40:12 GÓL FbC Hradec Králové! 6:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #85 Ondřej Bachtík, asistoval #84 Adam Hušek (6:2)
40:00 I ve 2.třetině probíhal střelecký souboj, který opět vyhrál domácí tým v poměru 11:9
39:25 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Cvrček družstva TJ Sokol Koberovy na 5 minuty za sekání
38:17 Vyloučen hráč #88 Martin Vetro družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
36:53 Černý po chybě protihráče prověřil golmana prudkou střelou. Golman jen s lehkými problémy vyrazil
36:00 Urban pomohl svým návratem obraně a získal míček do své moci
32:18 Krása posílá protihráče na párek a snaží si vytvořit co nejlepší místo pro skorování
31:42 Šimeček předvádí další úžasný zákrok a jenom díky němu je teď skore takové, jaké je
30:00 Ani další střela z Koberovské strany nepřekvapila Šimce
28:54 Další zákrok na své konto si připisuje Brunclík.
27:44 GÓL FbC Hradec Králové! 5:2
26:36 Mikšovský a Černý vybojovali společnými silami míček a ženou se do nebezpečného přečíslení. Po přihrávce ale Mikšovský branku míjí o vlásek
25:45 Vyloučen hráč #27 Lukáš Čubírka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
24:28 Brunclík má svojí přední tyčku pohlídanou, a tak ho střela Matěje Mikšovského nepřekvapila
23:42 GÓL FbC Hradec Králové! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #94 Daniel Elicer (4:2)
22:14 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #89 Michal Reczai, asistoval #15 Marek Šikola (3:2)
21:53 Filip Hušek prověřil Koberovského golmana svojí tvrdou střelou
21:13 Rychlá a skákavá přihrávka Krásy nenašla svého příjemce
20:09 Svižná rozehrávka Koberů oslnila všechny diváky v hale
20:00 V přestávkovém programu ve 2.třetině se můžete těšit na mažoretky, který Vás okouzlí nejen svým výkonem, ale i vzhledem
20:00 Hradec vyhrál střelecký souboj v 1. třetině v poměru 15:10
19:55 Ošetření lehkého zranění a hra může dál pokračovat
19:00 Probíhá poslední minuta 1.třetiny
18:53 GÓL FbC Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (3:1)
17:40 Koberovská nepřesná střela osvobozuje Hradec z tlaku
16:35 Heger trefuje míček z voleje a jen těsně míjí bránu
15:30 Mikšovský M. vybojoval míček a může spolu se spoluhráči těžit z tohoto útouku
14:30 Hradecká nepřipravenost na standartní situaci způsobila velké problémy v obraně a Koberovy můžou tuto chybu potrestat
13:50 Brunclík se blýskl výborným zákrokem, kdy chytl prakticky prázdnou bránu
11:30 Střela koberovského útočníka skončila jen v rukavicích Davida Šimečka
10:10 GÓL FbC Hradec Králové! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Jonáš Mikšovský, asistoval #33 Andrej Tibenský (2:1)
09:00 Šejvl ve zmatku udělal chybu a nabídl tím protihráčům prostor pro skorování. Naštěstí pro Hradec koberovský útočník minul
07:04 GÓL FbC Hradec Králové! 1:1
06:38 Bachtíkovi střela vůbec nesedla a míček skončil za bránou soupeře
05:48 GÓL TJ Sokol Koberovy! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #27 Jakub Janoušek, asistoval #92 Dominik Reczai (0:1)
05:32 Vyloučen hráč #84 Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
03:40 Hradečtí forwardi si vyměnili dvě rychlé přihrávky v přečíslení a následně šli sami na brankáře. Branku ale střelec minul
02:30 Koberovy svým napadáním znepříjemňují práci hradeckým bekům
01:05 Koberovy přicházejí o míček a Hradec může využít standartní situaci
00:19 Skvělá kombinační hra Noska a Krasiče posouvá hradecký útok k braně soupeře