4:5
    Radim KUNART
    (Vlášek)

Start98 Praha-Kunratice B - FbC Hradec Králové 4:5p
branky: 14. Jakub Kraft, 28. Jakub Kraft, 38. Otakar Prášek, 48. Michal Bajus - 10. Vojtěch Nosek, 23. Filip Hušek, 29. Matěj Mikšovský, 45. Matěj Mikšovský, 65. Radim Kunart; rozhodčí: Jan Chuděj - David Hertz; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Novotný ? - David Šimeček ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
65:00 Konečně hezké florbalové utkání. Bohužel nakonec rozhodli drobnosti a kousíček štěstíčka. Děkujeme soupeřům za kvalitní ukončení sezony a rozhodčím za dobře odvedené utkání
65:00 Dnes to bylo utkání obou golmanů, kteří předváděli skvělé zákroky. Od nás to bylo dnes nepřesné a pomalé. Střelecké produktivita také nebyla dle našich představ. Děkujeme soupeři za poučné a náročné utkání utkání, které jsme před play up potřebovali.
64:30 GÓL FbC Hradec Králové! 4:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #31 Dalibor Vlášek (4:5)
60:00 Zahájení prodloužení
47:39 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 4:4
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #18 Michal Bajus, asistoval #99 Petr Melník (4:4)
44:04 GÓL FbC Hradec Králové! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #17 Radim Kunart (3:4)
37:28 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 3:3
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #64 Otakar Prášek, asistoval #8 Jan Větrovský (3:3)
29:43 Vyloučen hráč #31 Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:49 GÓL FbC Hradec Králové! 2:3
27:05 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 2:2
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #26 Jakub Kraft, asistoval #23 Jakub Seger (2:2)
22:35 GÓL FbC Hradec Králové! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #77 Vít Heger (1:2)
13:01 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 1:1
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #26 Jakub Kraft, asistoval #8 Jan Větrovský (1:1)
09:52 GÓL FbC Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #12 Tomáš Pokorný (0:1)