• 60 59:57
    2
    Pavel HŮZA

FBC Panthers Liberec - FLORBAL JABLONEC 8:6
branky: 3. Ondřej Neuman, 21. Dominik Hiadlovský, 23. Tomáš Szabo, 39. Jiří Špak, 40. Pavel Hůza, 45. Pavel Hůza, 53. Pavel Hůza, 55. Ondřej Neuman - 2. Jan Mikula, 7. Petr Schlindenbuch, 15. Jan Koravský, 20. Lukáš Jarolímek, 25. Jan Koravský, 53. Jan Mikula; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Vojtěch Lašťovka 16 - Martin Maňák 17; po třetinách: 1:4, 4:1, 3:1
60:02 Komentář kapitána domácích Jan Obermann. Dobý výkon Jablonce, my jsme se přidali až od druhé třetiny. Díky soupeři a pořadatelům.
60:01 Komentář trenér hostů Javůrka: 'Dobrý začátek, špatný konec. Rozhodla koncovka druhé třetiny. Gratulace soupeři, díky hráčům za nevypuštěný zápas.'
59:57 Vyloučen hráč #88 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
54:16 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #88 Pavel Hůza (8:6)
53:25 Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za zdržování hry
52:33 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #3 Jiří Špak (7:6)
52:21 Timeout FBC Panthers Liberec
52:21 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:6
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #3 Jan Mikula, asistoval #16 Daniel Měkota (6:6)
48:16 Vyloučen hráč #69 Dominik Hiadlovský družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
44:48 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #44 Lukáš Jágr (6:5)
39:40 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #66 Michal Skibko (5:5)
38:43 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (4:5)
37:35 Napínavé poslední minuty druhé třetiny. Hra v plném počtu.
35:29 Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil #93 Ondřej Neuman.
35:29 Vyloučen hráč #97 Michal Král družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nesportovní chování
32:08 Vyloučen hráč #88 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:15 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #10 Jan Koravský, asistoval #7 Lukáš Jarolímek (3:5)
23:00 Po pauze v druhé třetině se domácí dotahují na soupeře.
22:10 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #69 Dominik Hiadlovský (3:4)
21:33 Vyloučen hráč #8 Petr Frkala družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování florbalky
20:49 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #69 Dominik Hiadlovský, asistoval #3 Jiří Špak (2:4)
19:53 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #3 Jan Mikula (1:4)
14:06 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #10 Jan Koravský, asistoval #8 Petr Frkala (1:3)
09:30 Snaha o gól, ale míček lítá více mimo hřiště.
06:22 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #91 Petr Schlindenbuch, asistoval #3 Jan Mikula (1:2)
02:30 Po pár minutách jsme se dočkali gólu na obou stranách. Zatím se hraje v rychlém tempu.
02:28 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #69 Dominik Hiadlovský (1:1)
01:46 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #3 Jan Mikula, asistoval #92 Jakub Daníček (0:1)