• 60 59:47
    6:8
    (Böhme)

FBC Česká Lípa B - Florbalová akademie MB 6:8
branky: 1. Petr Procházka, 18. Petr Procházka, 21. Marek Dzierža, 32. Petr Procházka, 40. Jan Bureš, 60. Petr Procházka - 1. Michal Stehlík, 4. Tadeáš Lang, 7. Jan Ulman, 12. Michal Macků, 18. Michal Stehlík, 37. Tomáš Malý, 49. Tomáš Malý, 54. Tadeáš Lang; rozhodčí: Lukáš Kešner - Jiří Jelínek; vyloučení: 4 + Josef Hanzalík 5:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Vojtěch Nechvíle 29 - Petr Bárta 11, Radovan Kopuletý 11; po třetinách: 2:5, 3:1, 1:2
60:00 Vyjádření vedoucího domácích, pana Marka Dzierži: „Dnešní zápas byl hodně těžký, snažili jsme se se soupeřem držet krok. Bohužel nás pak přestříleli a my je už nedohnali. Díky soupeřům, divákům a rozhodčím za zápas.“
60:00 Vyjádření vedoucího hostí, pana Aleše Tůmy: „Chtěli jsme ukončit sezónu vítězstvím, což se nám podařilo. Splnili jsme si cíl a jsme rádi. Díky soupeři, rozhodčím i divákům.“
60:00 Střely po třetí třetině: 8 - 11.
59:47 GÓL FBC Česká Lípa B! 6:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #13 David Böhme (6:8)
59:46 Domácí přežili pětiminutové oslabení bez újmy.
59:00 Do konce základní hrací doby zbývá poslední minuta.
56:44 Skvělý zákrok Nechvíleho!
55:05 Notnou chvíli si u nás posedí Hanzalík a přidal se k němu i Bureš.
54:53 Vyloučen hráč #7 Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře
54:46 Vyloučen hráč #41 Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 5 minuty za nedovolené vrážení
53:48 GÓL Florbalová akademie MB! 5:8
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #69 Tadeáš Lang bez asistence (5:8)
52:54 Timeout FBC Česká Lípa B
50:26 Dzierža zkoušel přehodit obranu i brankáře Boleslavi, jeho lob byl ale příliš dlouhý.
48:36 GÓL Florbalová akademie MB! 5:7
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #44 Aleš Tůma (5:7)
47:13 Skvěle se ukázal Hanzalík, když dokázal necelou půlminutu držet balon za bránou hostí, akci ale nakonec se svými spoluhráči nezakončil ideálně.
46:28 V útočném rohu rozehrají hosté.
42:51 Hezky teď Dzierža provedl gymnastickou sestavu skoků a přeskoků přes překážky a získal pro sebe volný balon.
41:54 Šebera si našel volnou skulinku a od poloviny hřiště propálil všechno, co mu stálo v cestě.
41:00 Knespl hledal Petříčka, ten ale nestihl doběhnout.
40:10 Do útoku se hnal Procházka, ale jeho šanci zblokoval obránce hostí.
40:00 Střely po druhé třetině: 10 - 9.
39:45 GÓL FBC Česká Lípa B! 5:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #7 Jan Bureš, asistoval #19 Petr Procházka (5:6)
37:32 Vyloučen hráč #7 Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost
36:29 GÓL Florbalová akademie MB! 4:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #22 Jiří Krouský (4:6)
35:10 Pohledná střela Procházky, Kopuletý vyráží.
31:52 Ke svým narozeninám a svátku si Petr Procházka naděluje hattrick a střílí kontaktní gól domácího týmu.
31:21 GÓL FBC Česká Lípa B! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #9 Marek Dzierža (4:5)
31:02 Volný úder pro středočeský tým zhruba u poloviny hřiště.
30:22 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Radovan Kopuletý družstva Florbalová akademie MB
26:50 Hvězdou naší oblíbené rubriky Odposlechnuto ze hřiště nyní Marek Dzierža, který navigoval Procházku na vhazování: „Prochy, ten křížek je ale metr doprava ještě.“
26:19 Böhme v souboji s La Ngocem.
25:00 Po střele jednoho z útočníků hostí zvoní tyč.
20:29 GÓL FBC Česká Lípa B! 3:5
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža bez asistence (3:5)
20:29 V oslabení utekl Dzierža a volný překonal brankáře Boleslavi.
20:00 Střely po první třetině: 10 - 17.
19:53 Vyloučen hráč #41 Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
19:53 Stejný faul jako Petříček předvedl Hanzalík a i on si u nás dvě minutky odpočine.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:59 A za padesát sekund hosté zvyšují svůj náskok, prosadil se Michal Stehlík.
17:58 GÓL Florbalová akademie MB! 2:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #57 Michal Stehlík, asistoval #78 Hieu La (2:5)
17:09 Procházka opět zakončuje Dzieržovu přihrávku za Bártova záda.
17:08 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:4
15:47 Šebera vracel balonek zpět na Bureše, ten ale ztratil.
13:17 Pešír teď otočkou nazpět zpomalil slibně se rozvíjející akci, kterou založil Petříček.
12:57 Za bránou domácích kombinuje Mladá Boleslav.
11:21 GÓL Florbalová akademie MB! 1:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #47 Michal Macků, asistoval #11 Jan Ulman (1:4)
11:12 Dorazit svou střelu za Bártu zkoušel Petříček, gólman Boleslavi pozorný.
09:54 Jiří Krouský teď vyzkoušel pozornost gólmana České Lípy.
09:18 Dobré místo pro přihrávku si teď nevybral Hanzalík, přihrál totiž soupeři přímo do šance.
08:28 Další pokus vypálil Ulman, Nechvíle zasahuje.
06:32 Hosté zásluhou Jana Ulmana zvyšují svůj náskok.
06:31 GÓL Florbalová akademie MB! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #29 Petr Machač (1:3)
06:27 Svůj pobyt na trestné lavici ukončil Jan Petříček a domácí jsou v plném počtu.
05:44 Na polovině hřiště utrpěl náraz Dzierža, ale vcelku rychle se zvedá a odchází střídat.
04:27 Vyloučen hráč #40 Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
03:21 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #69 Tadeáš Lang, asistoval #57 Michal Stehlík (1:2)
03:20 Šťastnější jsou ale nyní hráči Boleslavi, kteří si získali náskok dvojitou dorážkou za Nechvíleho.
02:51 Oba týmy nechtějí soupeři nechat nic zadarmo a snaží se získat balon.
01:01 V rychlém sledu padly dva góly za sebou a začínáme tak de facto od začátku.
00:51 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
00:38 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:0
00:30 Prvních třicet sekund tráví balonek na čepelích hostí.