11:6
    David ČERNÝ
    (Krejčí)

TJ Centropen Dačice B - FBC Sokol Vodňany 11:6
branky: 3. Tomáš Karásek, 3. Vít Krejčí, 5. Zdeněk Bohuslav, 6. Zdeněk Bohuslav, 10. David Černý, 20. Radovan Kubek, 25. Ondřej Macho, 27. Radovan Kubek, 30. Radovan Kubek, 35. Matěj Budíček, 44. David Černý - 9. Karel Šimánko, 9. Lukáš Vojík, 17. Lukáš Vojík, 21. Lukáš Vojík, 26. Karel Šimánko, 34. Lukáš Vojík; rozhodčí: Pavel Stejskal - Petr Stejskal; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Petr Kiessling ? - Jan Sladký ?; po třetinách: 5:2, 4:3, 2:1
44:00 Probíhá poslední minuta zápasu.
43:04 GÓL TJ Centropen Dačice B! 11:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #61 David Černý, asistoval #37 Vít Krejčí (11:6)
38:00 Míček vyskočil v dačickém brankovišti, gólman stihl včas zasáhnout.
36:48 Vodňany nevyužívají přesilovku, i když tlačily na Dačice.
34:43 Vyloučen hráč #37 Vít Krejčí družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za blokování florbalky
34:22 GÓL TJ Centropen Dačice B! 10:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #85 Matěj Budíček, asistoval #14 Tomáš Karásek (10:6)
33:00 GÓL FBC Sokol Vodňany! 9:6
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #13 Lukáš Vojík, asistoval #78 Michal Bílý (9:6)
32:33 Střela Dačic končí na gólmanovi, ani dorážka se nepodařila umístit do branky.
32:08 Další střelu Vodňan vyráží gólman.
31:35 Střela Vodňan končí v první hráči.
30:01 Buly vyhrávají Dačice.
29:33 GÓL TJ Centropen Dačice B! 9:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #61 David Černý (9:5)
26:20 GÓL TJ Centropen Dačice B! 8:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #85 Matěj Budíček (8:5)
26:20 Vzápětí už nový gól platí.
26:10 Dačice vystřelily, od gólmana se míček odrazil dalšímu dačickému na nohu a míček se odkutálel do brány. Rozhodčí však gól neuznávají.
25:48 Vyloučen hráč #13 Lukáš Vojík družstva FBC Sokol Vodňany na 2 minuty za sekání
25:21 GÓL FBC Sokol Vodňany! 7:5
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #68 Karel Šimánko, asistoval #13 Lukáš Vojík (7:5)
24:40 GÓL TJ Centropen Dačice B! 7:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #2 Ondřej Macho, asistoval #20 Radovan Kubek (7:4)
23:40 Vyloučen hráč #11 Tomáš Píza družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za sekání
20:03 GÓL FBC Sokol Vodňany! 6:4
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #13 Lukáš Vojík, asistoval #8 Kamil Kuneš (6:4)
19:08 GÓL TJ Centropen Dačice B! 6:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #8 Ondřej Bílý (6:3)
17:52 Střela dačických končí ve velké futsalové bráně.
16:26 GÓL FBC Sokol Vodňany! 5:3
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #13 Lukáš Vojík, asistoval #68 Karel Šimánko (5:3)
14:44 Střela vodňanských končí gólmanovi na hrudi.
11:14 Vyloučen hráč #8 Ondřej Bílý družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za sekání
09:20 GÓL TJ Centropen Dačice B! 5:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #61 David Černý, asistoval #20 Radovan Kubek (5:2)
09:20 Dačice však mají svou odpověď.
08:45 GÓL FBC Sokol Vodňany! 4:2
08:45 Netrvá dlouho a Vodňany znovu snižují náskok soupeře.
08:39 GÓL FBC Sokol Vodňany! 4:1
08:20 Standardka Vodňan, míček letěl těsně nad brankou.
07:30 Branka Vodňan zacinkala.
05:54 GÓL TJ Centropen Dačice B! 4:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #21 Zdeněk Bohuslav, asistoval #85 Matěj Budíček (4:0)
04:17 GÓL TJ Centropen Dačice B! 3:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #21 Zdeněk Bohuslav, asistoval #14 Tomáš Karásek (3:0)
04:17 Po přihrávce z rohu od Karáska se Bohuslav otáčí do lepší pozice a střílí třetí gól.
03:20 Míček letí vysokým obloukem a končí za mantinelem dačické brány.
02:39 GÓL TJ Centropen Dačice B! 2:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #37 Vít Krejčí, asistoval #20 Radovan Kubek (2:0)
02:39 Netrvá to dlouho a Dačice zvyšují náskok.
02:26 GÓL TJ Centropen Dačice B! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #14 Tomáš Karásek, asistoval #85 Matěj Budíček (1:0)
02:03 Dačice střílí na bránu, gólman míček vyráží pryč z brankoviště.
00:20 Střela Vodňan byla vykopnuta dačickým obráncem.